e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Radom - alkohol na wesele gdzie kupić??  (Przeczytany 4092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin_233 Mężczyzna

• nowicjusz
Cześć
Znacie i polecacie w Radomiu jakieś sklepy albo hurtownie w których można kupić alkohol na wesele?

Offline gender85 Mężczyzna

• nowicjusz
Witajcie!
Ja korzystałem z sieci sklepów "dobry wybór".  W Radomiu jest na Traugutta.  Co mogę powiedzieć, na pewno alkohol był dobry i gościom smakował.  Obsługa na wysokim poziomie, umie doradzić co wybrać, ceny naprawdę atrakcyjne. 

• nowicjusz
Gender - dziękujemy za odpowiedź! A możesz podać na nich jakieś namiary, numery telefonów albo coś podobnego aby się z nimi skontaktować i zamówić może jakąś ilość alkoholu. ?

• nowicjusz
Gender - dziękujemy za odpowiedź! A możesz podać na nich jakieś namiary, numery telefonów albo coś podobnego aby się z nimi skontaktować i zamówić może jakąś ilość alkoholu. ?

Musiałbym poszukać numerów, nie wiem czy jeszcze go gdzies mam. Zawsze możesz tam podjechać.. jak znajdę numer to Ci podam.

• nowicjusz
Podjedziemy tam w najbliższy Weekend i popytamy co i jak.
Pozdrawiam :)

• nowicjusz
Podjedziemy tam w najbliższy Weekend i popytamy co i jak.
Pozdrawiam :)

I jak sprawa wygląda? Dowiedzieliście się czegoś interesującego, byliście w ogóle tam :) ?

• nowicjusz
Tak byliśmy i wstępnie się rozglądneliśmy i wiemy jak to wygląda.  Popatrzymy jeszcze w innych miejscach ale chyba jednak zdecydujemy się tam. 

Offline wiwiannka

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.03.2014
hurtowo trzeba kupować :) najlepszym alkoholem jest żubrówka biała, była na moim ślubie i nikt nie narzekał