e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zestaw zabawek do ogrodu dla malucha ( do max 2 - 2,5 roku ) Szczecin  (Przeczytany 2616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
hej:)

Sprzedam kilka zabawek do ogrodu po mojej Oli. Wszystkie  były używane i każda nosi normalne ślady użytkowania. Żadna nie jest  połamana, uszczerbiona itp . Choć dzisiaj były myte, to i tak wymagają
 wyszorowania - obecnie zabawki "siedzą" sobie na ogródku i co chwilę albo pada, albo pies przyniesie błotko  ;)

W najlepszej kondycji jest Dino - od dwóch lat niewiele użytkowany. Niestety Dino i zjeżdżalnia zostały pobrudzone przez moją Babcię impregnatem do drewna, którym malując płot  chlapała na lewo i prawo  :-\. Dino posiada kilka praktycznie niewidocznych plamek, bo udało mi się je doszorować rozpuszczalnikiem. Zjeżdżalnię również szorowałam, ale np. na podstawie plam nie udało mi się usunąć, jedynie drobno przejaśnić. Starałam się uchwycić to na zdjęciach, ale pewnie niewiele będzie widać. Długość ślizgu to około 120cm

Zjeżdżalnia miała naklejki - oczy  pióra, ale zeszły po kilku dniach; w założeniu zjeżdżalnia była chyba jakimś ptakiem - tak wnioskuję po jej nogach  ;) Zresztą znalazłam właśnie oryginalne zdjęcie w internecie, także wkleję  :)

tutaj widać te małe plamki ( takie rdzawo-brązowe ). Wiem, że jest to mało  widoczne, ale musiałam zmniejszać zdjęcia i wyszły niestety marnie  :-\

Zjeżdżalnia:

plamki ( część to zabrudzenia do doszorowania ):

i te plamy, które nie chcą zejść ( choć na pewno da rade je jeszcze przejaśnić ) i są najbardziej widoczne:

Huśtawka w kolorze różowym ma przybrudzone sznurki - nie chciało mi się już tego szorować, ale na bank sznurki po wypraniu będą białe  ;) Jeśli dobrze pamiętam, to jest do 15kg. Moja Ola wazy 14, ale moim zdaniem jest już do niej zdecydowanie za duża. Wklejam zdjęcie z internetu, na życzenie mogę zrobić zdjęcie. Teraz nie zrobiłam, bo nie miałam jak się do niej dostać.

Całość chcę sprzedać wyłącznie jako komplet. Cenę, jaką proponuję, to 130zł.

Serdecznie zapraszam do zakupu  :)

Gratis dorzucam pomarańczową taczkę  ;)

Offline sarmaxarica Kobieta

• maniak
Anetko,wstępnie rezerwuję ok?
Na razie nie mam czasu,ale pozniej lub jutro napisze priv.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
ok, to czekam na wiadomość :) Przed chwilą wystwaiłam jeszcze na tablicę, ale najwyżej powiem, że zarezerwowane :)

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Strasznie Cię przepraszam, ale przed chwilą mąż odebrał telefon i sprzedał cały zestaw  :-\ Przepraszam najmocniej, nie widziałam, że tak szybko to pójdzie...

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
Laski,a ten koń pony-księżniczka Cadence-fajny jest?
i jeszcze pytanie:tablet FP- dla 5latki ma sens?po ptokach ,że tak powiem jest-zakupiony został-wiec ale czekam na Wasze opinie nim dotrze do Mai ;)
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Zabawki trafiły do Sandry, można usunąć wątek :)