e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: NOWE spotkanko szczecinskich forumek - wtorek 10 września Aleja Fontann  (Przeczytany 64912 razy)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Poczekaj jeszcze kilka lat a na zakupach w przymierzalni usłyszysz "fiu, fiu, fiu ale super wyglądasz" :)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
dziewczyny to nie spotkanie z wątku fit, więc nikt nie będzie mierzył obwodu talii ;)
najważniejsze, żeby się poznać na żywo i chociaż zamienić parę słów, bo jednak świat wirtualny to zupełnie co innego..
Patrycja jak zwykle jestes wobec siebie zbyt krytyczna, masz bardzo ładną twarz i swego czasu dużo bym dała za Twój wzrost :)
synkowie potrafią rozczulić, ale i z rozbrajającą szczerością powiedzieć : mama, zrób makijaż, bo idziemy przecież do ludzi :P

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
No dobra, dzięki Monika  :-* chyba każdy patrzy na siebie zazwyczaj krytycznie, zdarzają się przebłyski że dzisiaj ujdzie się w tłoku ;) ale nie ma co narzekać.

Widzisz Monika a ja zawsze chciałam być trochę niższa :) a jak nie niższa to przynajmniej przy swoim wzroście szczuplejsza ;) hehehe

Offline lolalola

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.10.10
A mnie się ostatnio przytyło za przyczyną mojego męża  ;D :P
Ale jakoś kulam się po ulicach ;)

Oj tam  ładne buźki macie, a Wy o rozmiarach gadacie ::) jakby najważniejsze były.
Tylko Miski28 jeszcze nie znam :)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
lolalola nie przytyło a przybrało :) teraz masz wyjątkową okazję w pełni eksponować taki brzuszek z nadbagażem, mnie już tylko pozostaje wspomnienie na fotkach :) i jeśli mamy zamawiać te słodkości to o rozmiarach tym bardziej nie ma co dyskutować :)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Kochanego ciałka nigdy za wiele i każdy cm swojego ciała trzeba kochać i tyle :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Laski, a tam mozna siedziec pod dachem prawda? Bo pogoda sie popsula i nie chce siedziec na dworzu i marznac ewentUalnie moknac.  ;D

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Pati to mini knajpka wiec dach nad glowa miec bedziemy ;)))
masz duuuzo miejsc parkingowych tez jak cos obok tej alei fontann

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
w sensie ze nie musisz zostawiac auta  w galaxy :-)))

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Sylwus dzieki za cyne, wlasnie sobie spojrzalam na google street view i juz wiem co i jak.  :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
dziewczyny czy ktoras z Was ma blisko do Marty (marta2008 czy jakos tak ;) ) bo zamowilam u niej pampery i jeszcze nie odebralam. moze jutro by mi ktoras wziela i na spotkanie przyniosla?

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Pati ja niestety nie jestem mobilna wiec nie moge pomoc  :-\

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
Pati a gdzie Marta mieszka?

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Misia nawet tego nie wiem  ::) zapytam  :)

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
zapytaj i daj cyna,jak w mojej okolicy to podjade ;D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Marta mieszka w Niemczech ale jest prawie codziennie w Pl. zadzwoń do niej i się umów jakoś. Wiem, że w razie co na Warszewie u jej rodziców można odebrać. Szkoda że nie pisałaś wcześniej bo ja już swoje pieluchy od niej odebrałam. A cbyba jej i tak teraz nie ma... Miała wyjechać chyba do Rzymu czy coś w ten deseń

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
No ja dalej chora.. Dziś kupiłam sobie taki specjalny inhalator do płukania nosa solami.. Zobaczymy czy pomoże, bo mam już dość.. Na spotkanie nie przyjdę.. Będzie za dużo mam w ciąży i z dziećmi a ja raczej zarażam, bo mężuś dziś rano narzekał, że źle się czuje..
Trudno.. Proszę chociaż jedną gałkę lodów zjeść za moje zdrowie :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Marta mieszka w Niemczech ale jest prawie codziennie w Pl. zadzwoń do niej i się umów jakoś. Wiem, że w razie co na Warszewie u jej rodziców można odebrać. Szkoda że nie pisałaś wcześniej bo ja już swoje pieluchy od niej odebrałam. A cbyba jej i tak teraz nie ma... Miała wyjechać chyba do Rzymu czy coś w ten deseń
O cholibka ??? To chyba jej zaplace przelewem i niech mi je wysle kurierem  :D bedzie najprosciej.

Marcys zdrowka kochana, dobra decyzja, lepiej nie miec tylu ciezarnych i dzieci na sumieniu  ;) ja zjem caly deser za Ciebie i za Twoje zdrowko  :-*

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Marcelko no jakoś się tym Twoim deserem podzielimy ;)

Offline lolalola

• Chuck Norris

Offline basimir Kobieta

• Chuck Norris
Marcyś, zdrówka życzę i kuruj się dzielnie

Faktycznie pogoda się popsuła... A szkoda, bo takie ładne słoneczko było i nie było wcale gorąco ;)

Piter 11.2013

Offline lolalola

• Chuck Norris
Dziewczyny po południu będę  przechodziła koło Cynamona i spytam czy można stolik zarezerwować.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny po południu będę  przechodziła koło Cynamona i spytam czy można stolik zarezerwować.

ejj to gdzie my w koncu mamy sie spotkac ??? mialo byc castelarii

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
hehe...ja tez juz zgłupialam ::) :P

Offline lolalola

• Chuck Norris
Mnie to obojętnie, mogę iw Castellari spytać.
Ale ostatnio o Cynamonie pisałyśmy.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Ostatnio cały czas przewija się cynamon.

jeden stolik to chyba mało będzie?

A tak na poważnie to jak my się wszystkie wtalepiemy z wózkami to tam będzie choć trochę miejsca?? Bo pewnie to jest takie jak castellari a tam to wszystkie z całym majdanem się nie pomieścimy...

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
ja konkretnie w Cynamonie nie byłam, ale też mnie zastanawia, czy tam na spokojnie wejdziemy do środka, bo niestety pogoda sie popsuła, prognozy na jutro są podobne jak dziś i niestety z deszczem trzeba sie liczyć....chociaż w razie czego ja to bez wózka, to gdzieś w kącie może sie upcham :)
marcella również dużo zdrówka życzę, może na następne spotkanie się załapiesz...

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
gdzie jest wiecej miejsca? bo fakt, ze troche go potrzebujemy, zwlaszcza, ze moje dziecko musi siedziec w spacerowce.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
No tak mi się właśnie pomyślało, bo ja, Sylwia, Misia, Aniołek będziemy z wózkami - to juz 4 a przecież wózki nie są malutkie :)

A  jak poprzednio było w Galaxy to chyba tam pod względem ilości miejsca było ok?