Autor Wątek: Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna  (Przeczytany 15214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« dnia: 4 Października 2006, 00:18 »
Witam wszystkich
Może ktoś zna ładne i niedrogie miejsce na wesele poza Olsztynem. Chodzi mi o cos w stylu dworku, gospodarstwa agroturystycznego lub ośrodka wypoczynkowego.
Pozdrawiam serdecznie   :Daje_kwiatka:

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Października 2006, 20:44 »
Witam:) Pytanie na ile osob wesele i ile to jest niedrogo. My mamy juz lokal zalatwiony ale sie wczesniej orientowalismy wiec moze cos pomoge :wink:


Offline Adi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Października 2006, 18:13 »
Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś podpowiedzi. :wink:
Wesele na ok 80 osób-max na 90. A cena? Szczerze mówiąc niebardzo się orientuję jeszcze w tym temacie, gdyz jestem na początku drogi :) Marzeniem byłoby do 100zł za osobę, ale realia zapewne odbiegają od tego?
Pozdrawiam

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Października 2006, 19:31 »
Średnio ceny od 110zl za osobe, my placimy 120zl i w cenie nie ma jedynie alkoholu :D
My orientowalismy sie glownie w Olsztynie. Na taka ilosc osob nie bedziesz miala wiekszego problemu zeby znalezc sale. My poczatkowo szukalismy na 120 osob to w Park Hotelu nam powiedzieli ze za duzo osob i sie nie zmiesci na sali :shock:
Zajazd u Leszka ma bardzo ladna sale.
Hotel Apexland ma piekna sale.
Jak cos mi jeszcze do glowy przyjdzie to napisze :D


Offline Adi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Października 2006, 22:10 »
Dzieki Carlunia   :cancan:
Trochę miejsc juz odwiedziliśmy. Zajazd u Leszka rzeczywiście fajne, tanie i  przytulne miejsce.Szkoda, bo zdaje sie, że sie nie pomieścimy :(

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Października 2006, 12:55 »
Powiem Ci ze w naszym przypadku na poczatku naliczylismy ponad 110 gosci. Praktycznie wszedzie nam mowili ze liczba gosci na pewno sie zmniejszy bo wiadomo ze wszyscy nie dojada :| No ale trzeba sie z tym liczyc. Apexland znowu dla nas troszke za daleko, ale sala mnie rozłożyla na lopatki.
Nic wiecej do glowy mi nie przyszlo przez weekend niestety :(


Offline Smietanowie
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Października 2006, 12:31 »
Jezeli moge cos doradzic, to osobiscie polecam Hotel Anders w Starych Jablonkach. Niesamowity klimat tego miejsca, bardzo mila obsluga, no i oczywiscie pyszne jedzenie sprawily, ze nasi goscie czuli sie naprawde wyjatkowo. Tak samo jak Wam zalezy, tak i mi zalezalo, zeby wszystko bylo dopiete na ostatni guzik i musze powiedziec, ze Hotel Anders stanal na wysokosci zadania. Na poczatku balam sie strasznie, poniewaz moi rodzice, jak i cala rodzina, srednio byli zadowoleni ze musza jechac taki kawal drogi ( bo az z Lublina ), wiec gdyby poszlo cos nie tak, pewnie uslyszalabym : a nie mowilam, trzeba bylo robic w Lublinie :wink:  Ale mimo wszystko uparlam sie i nie zaluje. Pozdrowiam serdecznie, Sylwia.
[/url]

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Października 2006, 12:36 »
Smietanowie: moja przyjaciolka w tym roku rowniez robila wesele w Starych Jablonkach w Hotelu Anders. Byly lekkie niedociagniecia, ale z mojego punktu widzenia wesele bylo piekne, jedzenie smaczne, sala pieknie ubrana.


Offline Smietanowie
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Października 2006, 12:49 »
My na szczescie ze swojego przyjecia jestemy w 100% zadowoleni, oczywiscie wsrod gosci znalezli sie tacy, dla ktorych indyczka byla zaslona, a cola za zimna. Niestety ilu ludzi, tyle opini. Generalnie Hotel Anders podbil serca naszych gosci, no i nasze oczywiscie. Pozdrowienia.
[/url]

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Października 2006, 15:13 »
Mi sie to wesele podobalo, ale mama mojej Basi miala do nich jakies zastrzezenia. Czegos tam bylo za malo niz ustalili. Nie wnikalam. Mi jako jednemu z gosci sie podobalo :D A moze sie znalezli tacy, ktorym sie nie podobalo. Masz racje, zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie lezy :|


Offline Sosna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Listopada 2006, 22:48 »
Proponuje dworek w Sorkwitach na trasie olsztyn mragowo jest tam pieknie  
stare mury , las jezioro , wielka łąka poprostu wszystko w jednym.

Offline Adi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Listopada 2006, 19:33 »
:) My wlasnie tam bedziemy mieli na 99%

Offline feleseg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #12 dnia: 5 Marca 2007, 19:19 »
Cześć!
czy macie jakieś aktualniejsze wieści o weselach w pałacu w Sorkwitach? Kościelny będzie w Olsztynie i nie wiem czy warto jechać aż tak daleko? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi!

Offline Adi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Marca 2007, 22:13 »
Witaj
Wg mnie i mojej siostry warto :) (Siostra miała tam wesele w zeszłym sierpniu,ślub też był w Olsztynie)
Po pierwsze taniej niż w Olsztynie.
Ze strony pałacu wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Poza tym miejsce przepiękne :)
Tyle, że z tego co się orientuję 11 wrzesień jest juz zajęty (my właśnie chcielismy 11.09)
Może cos się zmieniło?
W kazdym razie szczerze polecam :taktak:
pozdrowienia

Offline feleseg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Marca 2007, 20:37 »
Wielkie dzieki! Moj termin (sierpien) byl jeszcze wolny  :skacza:  My mozemy sie wybrac do Sorkwit dopiero za 2 tygodnie (czas i odleglosc). Moja siostra, ktorej wlasnie powiedzialam o "imprezie" i ktora nadal jest w szoku :taktak:  mnie zestresowala ze moze byc za pozno, ze na pewno ktos inny zarezerwuje itp. wiec zadzwonilam i zarezerwowalam (wpacajac kase).
Wiem ze to troche szalone, nieodpowiedzialne... ale wierze (bo co mi innego pozostaje..) ze sie dogadamy z palacykiem... i takze u nas bedzie wszystko dopiete na wszystkie guziki..
Jesli macie jakies uwagi to bede wdzieczna za kazdy komentarz (dzieki Adi!!!),
pozdawiam

Offline ochelcia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2006
Odp: Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Października 2007, 11:56 »
Witam!

Polecam gospodarstwo agroturystyczne JANCZARY W BARCZEWKU(ok 10km od Olsztyna).  Piękne otoczenie, miła obsługa i super jedzenie.  Osobiście jestem zauroczona tym miejscem i 26 lipca 2008 będę mieć tam swoje wesele.
 kryptoreklama

Offline Figara

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • I can fly but I want his wings...
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Października 2007, 14:23 »
Hej :) Polecam ośrodek Copernicus nie dalko Olsztyna - Siła. Knajpa połozona nad jeziorem, ładna sala, bardzo miła obsługa, mozliwość noclegów dla gości. Polecam :).

Offline ewiol11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24 maja 2008
Odp: Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Listopada 2007, 17:34 »

   Witam :) My również będziemy bawić się w Janczarach.  Miejsce wyglada świetnie a nam spodobało się to że dysponują tam dwiema salami - małą na niewielkie wesele i dużą dla zamożniejszych ;) W samym Olsztynie ciężko znależć ładną małą sale.  Na szczęście mam dobrych doradców.  Kolega z pracy to jeden z lepszych wodzirejów, inny to świetny fotograf a ja sama mam też pojęcie o ślubnej muzyce co pomaga mi znacznie obniżyć koszta.  Wszytkim życzę miłych przygotowań :)

Offline Basiak 1603
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011.lipiec
Odp: Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Listopada 2010, 16:30 »
Witam!!!
    Ja polecam ,,Kryst-Tad" w Gutkowie.  Bylam w Różanej, Tawernie Pirat w Ziołowej Dolinie.  Ale najbardziej podobało mi sie właśnie w ,,Kryst-Tad". Młia atmoswera, jedzenie super duzo smacznie i tradycyjnie, obsługa miła profesjonalna w tym co robi.  Sala czysta i duża i z ładną dekoracją.  Stoły zapełnione po brzegi.  Jeszcze raz jedzenie wyśmienite.  Z pewnością polecam ,, Kryst- Tad" , no i ceny organizacji przystępne. 

Offline młoda_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.05.2012
Odp: Miejsce na wesele niedaleko Olsztyna
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Stycznia 2011, 09:26 »
Ja byłam ostatnio oglądać salę w ośrodku Zalesie k.  Barczewa.  Sala wyglada dokładnie tak jak na ich zdjęcia, ich oferta jest dość konkurencyjna, ale my jeszcze rozważamy wesele w ośrodku Waszeta k.  olsztynka.  Czy ktoś wie coś więcej na tema organizacji ślubów w tych mijscach?