Autor Wątek: Ach co to był za ślub!!!!!!  (Przeczytany 61120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Ach co to był za ślub!!!!!!
« dnia: 2 Października 2006, 22:11 »
Zanim cokolwiek napiszę chciałabym w swoim i męża imieniu złożyć serdeczne podziękowania ….

….Pani Monice z CMŚ.
Pani Moniko…dziękuję za najpiękniejszą suknie ślubną, jaką kiedykolwiek mogłam sobie wymarzyć. Dziękuję za realizację marzeń małej dziewczynki o byciu księżniczką, chociaż tego jednego jedynego dnia.
Wiem, że zadanie nie było łatwe. Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem wymagającą klientką.
Ale udało się!!!!

…..mojej świadkowej…
Monisiu gdyby nie Ty…nie wiem co by było…
Przy Tobie opuścił mnie stres. Dbałaś o najmniejszy nawet szczegół…o moje proste plecy i równe ramiona….Nikt nie zrobiłby tego lepiej.

…świadkowi…
Wojtku stanąłeś na wysokości zadania. Twoje toasty na naszą cześć zapadły w pamieć wszystkim gosciom.

…Moni…
Moniu pomimo własnej pracy, problemów, walki o dzidzie znalazłaś czas na to, żeby przyjść na moją przymiarkę, żeby zadbać o mój make-up…Czułam się jak młodsza siostra otoczona Twoim opiekuńczym ramieniem….

…Foremkom….
Za Wasze towarzystwo…za moc pomysłów, za burzę mózgów na Forum…za inspirację.

…ekipie Foto-Video…
Jarku, Wojtku dziękuję za Wasze zaangażowanie. Pomimo euforii tego dnia widziałam, że uwijaliście się jak w ukropie. A prezentacja multimedialna przeszła moje najśmielsze oczekiwania…z resztą po buziaku juz dostaliście nie????

….Mini Band’owi..
Byliście nie do pobicia…graliście świetnie. A Wasza dbałość o szczegóły świadczy o Waszej klasie. Nauczyliście się specjalnie dla mnie tej jednej piosenki i zagraliście w najodpowiedniejszym momencie….i sami zadbaliście o nagranie naszej first-dance song.

Zibiemu…za muzyczną elastyczność i umiejętne lawirowanie pomiędzy słońcem, tarasem, prosiaczkiem i szaszłyczkiem…Klimat poprawin to głównie Twoja zasługa.

Ani ….za trud włożony w nauczenie nas walca i ułożenie układu.
Wyszło nam…a goście klaskali na stojąco!!!!

…..Właścicielom i ekipie z Moteliku…
….wiele szczecińskich lokali powinno uczyć się od Was jak się robi wesela!!!! Tyle pochwał pod Waszym adresem usłyszałam, że nie sposób ich zliczyć. Zorganizowany pod Waszą egidą pokaz sztucznych ogni wypadł wg relacji gości lepiej niż pokazy na Dniach Morza.

…Paniom Beatce i Natalii (wizaż) …oraz…Michałowi i Beacie (fryzura)
…to Wasza kreatywność stworzyła mój wygląd.

…Pani Bożence i pracownicom kwiaciarni Hania za piękny niekonwencjonalny bukiet,  kosze kwiatów dla rodziców...bukiet pod ołtarzem.


Gdybym miała to wydarzenie powtórzyć nic i nikogo bym nie zmieniła.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Października 2006, 22:17 »
Cytat: "liliann"
Gdybym miała to wydarzenie powtórzyć nic i nikogo bym nie zmieniła

Wiedzialam Liliann, ze tak bedzie :D ciesze sie, ze jestes zadowolona :D
 no i oczywiscie czekamy na relacje :mrgreen:

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :serce:

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Października 2006, 22:19 »
Szczęściara  :mrgreen:
Wyglądałaś ślicznie! Czekam na relację i foteczki!

Offline anik

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Października 2006, 22:24 »
Gratulacje!!!!! i o foteczki prosimy :)

Offline Ewelina_Michał

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2740
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2007
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Października 2006, 22:27 »
Lilian wszystkie tu z zapartym tchem czekamy na Twoją relację. Po fotkach które już widziałam moge powiedzieć jedno - wygladaliście pieknie!!! Ty, twoja suknia, fryzurka, makijaż...wszystko tak idealnie dobrane. gratuluje i jeszcze raz wszystkiego naj na nowej drodze!!!


Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Października 2006, 22:35 »
Liluś to fajnie że było wszystko tak jak sobie zaplanowaliście. No w sumie perfekcjonalistką jestes no nie :)  :?:
Grtauluje raz jeszcze i czekam na relacje.
Pozdrawiam
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline jagodka24

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 11571
  • Płeć: Kobieta
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 2 Października 2006, 22:37 »
lilka cieszę się że wszystko poszło po twojej myśli zresztą to było do przewidzenia
wyglądliście poprostu niesamowicie i żeczywiście widac że krzyś był zestresowany ale to też dodawało mu uroku
ty za to promieniałaś szczęściem i spokojem bardzo miło się na was patrzy i czekam na dalsze wieści

Jagoda - 05.06.2007
Maja - 29.03.2010

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Października 2006, 22:53 »
Kochane moje, w kwestii fotek dysponuje na dzień dzisiejszy tylko tymi z poprawin.
A te zapodam na końcu....

Jutro będe miała pierwsze nieprofesjonalne z aparatu siosty Krzysia i wkleję natychmiast.
Do tej pory będziecie sie musiały zadowolić moją pisaniną.

Ale obiecuję, że fot zapodam dużo....

Właśnie przed chwilą Krzyś ustalał telefonicznie plan naszej środowej sesji zdjeciowej z ESTE....jejciu...już nogami przebieram....
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline anik

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 2 Października 2006, 23:01 »
Kurcze, ale Wam zazdroszcze tej/tego? Este. No to dawaj Kochana relacje - i na nia czekamy z niecierpliwoscia. Widze perfekcje w kazdym calu, skoro tak wygladala ekipa! Super! Ciesze sie razem z Toba, ze wialy pomyslne wiatry i oby tak bylo zawsze, przez cale zycie!!!   :uscisk:

Offline Gosiaczek80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8055
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 3 Października 2006, 07:20 »
Cieszę zię Liliann, że wszystko tego dnia się udało i poszło po waszej myśli. Na fotkach zrobionych m.in. przez Monięwyglądaliście oboje przepięknie i dostojnie. Byłaś/ jesteś bardzo śliczną panną młodą.

Przyjmije ode mnie jeszcze raz gratulacje i powodzenia na nowej drodze ... :serce:  :serce:



Offline Tajusia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2534
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2005
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Października 2006, 07:48 »
:serce: Liliann serdecznie gratuluję, że wszystko się udało, poszło po Waszej myśli i że jesteście zadowoleni i szczęśliwi -> oby tak już przez całe życie  :serce:  

Pięknie razem wyglądaliście i z niecierpliowścią czekam na fotki  :mrgreen:
A Wasz plener napewo będzie przepiękny - już nie mogę sie doczekać!  :wink:
"...Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się NIC więcej..."

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Przygotowania
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Października 2006, 08:25 »
W nocy z piątku na sobotę spałam kiepsko. Trochę zapewne z nerwów, trochę z powodu tego, że zamiast Krzysia spała sobie obok mnie moja świadkowa.
Moniś była gwarantem mojego spokoju ducha, dlatego Miś wyekspediował się sam do domu rodziców zostawiając mnie z nią.

Obudziłam się z lekkim uczuciem niewyspania. Poszłam umyć głowę (bez odżywki). Zrobiłam sobie śniadanie - aż jedna bułka - jak na mnie niespotykane.
W międzyczasie Moniś umyła swoją główkę i wyprodukowała na niej fryzurkę.
Po krótkiej krzątaninie piechotą ruszyłyśmy do fryzjera.
Postawiłam na stary wierny zakład fryzjerski, niezawodnego Pana Michała i jego pracownicę Beatkę….Przed salonem zastałyśmy już mojego tatę, który w pełniej gotowości parkował właśnie swojego 18-letniego Opla i ze słoikiem po majonezie Winiary, a w nim śmietanowymi różami, kroczył w kierunku drzwi zakładu.
Kilka minut później zasiadłam na fotelu i mistrz nożyczek zabrał się do pracy. Potem pałeczkę przejęła Beatka i jej milion wsuwek. Artystyczny nieład powstawał na mojej głowie, a ja coraz bardziej nerwowo spoglądałam na zegarek.
Gdzie mój kamera-man???
Jarek zjawił się kilka minut później…kamera na ramię i do roboty. Poczułam, że machina ruszyła. Filmowana ze wszystkich stron spokojnie zniosłam ponowne strzyżenie i podstrzyganie mojej grzywki….a Moniś tym czasem spokojnie przygotowywała różyczki do wpięcia.
Salon opuściłam przed czasem, z konstrukcją na głowie i lżejszym i dwa banknoty portfelem.

Make-up. Zaczął się punkt 11:00. Tym razem kamera była nawet przed czasem wprawiając panią Beatkę w lekki niepokój. Jarek nie mając najzwyczajniej pojęcia o tajnikach kobiecego makijażu radośnie komentował…”Kręcimy……… ooooo…… mały pędzelek…oooo…… a teraz duży… A długo to jeszcze potrwa???”.
Mniej więcej w połowie makijażu zjawiła się Monia…no i miałam dwie Moniki obok siebie.
Atmosfera uległa rozluźnieniu. Obecność kamerzysty w ciasnym pomieszczeniu zakładu kosmetycznego została przez właścicielkę zaakceptowana…..
Dziewczyny zawodzącym głosem zaintonowały „oj długo ty już panienką nie będziesz” co  zostało uwiecznione na taśmie….albo karcie pamięci…(hmmm ciekawe jaki nośnik ma ta kamera????).
Koniec malowanka…uśmiechnęłam się do lustra…potem do niebieskiego oka kamery. Jarek sobie wzdechnął, że ślicznie make-up mu się nagrywa…no i czas był już na Stargard.
No i pojechaliśmy…..

Ojciec jak zwykle nie przekraczając dozwolonej prędkości gnał góra 90-tką na godzinę.
Dojechaliśmy…
Skok do mojego pokoju. Suknia jest…wisi na specjalnie do tego przygotowanym haku…
Ale najpierw swiadkowa…
Podrasowałam Moniś fryzurkę i poasystowałam przy makijażu użyczając swojego nowiuśkiego cienia chanlea. Moniś wyszła pięknie w delikatnie podkreślonych oczkach i jasnej skromnej sukieniusi wyglądała świeżo i dziewczęco….
„Moja kochana Monika” - pomyślałam…


  c.d.n.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Października 2006, 08:44 »
Liliann ciekawie zaczynasz relację, a na fotki czekam z utęsknieniem. Wyglądałaś ślicznie-prześlicznie. Gratuluję :D

Offline gosia_kwiecień

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2044
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Października 2006, 08:47 »
Cytat: "liliann"
Gdybym miała to wydarzenie powtórzyć nic i nikogo bym nie zmieniła.

no to wiem, że wszytsko się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Superos!!!!!!!!!!!
czekam na zdjęcia i relacji ciąg dalszy :)
A film będzie rewelacyjny:)



gosia_kwiecień życzy miłego dnia :)

Offline Ewelina_Michał

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2740
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2007
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Października 2006, 09:38 »
relacja zapowiada sie fantastycznie. czekam na ciag dalszy :)


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 3 Października 2006, 09:38 »
LILA wspaniała relacja z fotek Moni wyglądałaś poprostu ślicznie . czekamy na kolejne fotki i daszą częśc relacji :)
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 3 Października 2006, 09:44 »
ale napięcie..już nie moge się doczekać na dalsza część relacji..


Offline gosia_kwiecień

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2044
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 3 Października 2006, 09:48 »
Cytat: "madziulek"
LILA wspaniała relacja z fotek Moni wyglądałaś poprostu ślicznie . czekamy na kolejne fotki

no wlasnie, kolejnych jeszcze nie ma, a ja chciałam sobie oczy nacieszyć zrobionymi przez Monie i niestety nie ma tej relacji!!!!!!!!!!!!!!! :(  :(  :(  :(  :(  :( :(  :(  :(  :(  :(  
Gdzie ona sie podziala, była wspaniala??



gosia_kwiecień życzy miłego dnia :)

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 3 Października 2006, 09:53 »
Gosiu tu jest .....specjualnie dla Ciebie odszukałam....

https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4612&postdays=0&postorder=asc&start=0
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 3 Października 2006, 10:00 »
relacja jest ale zamknełam temat żeby dziewczyny nie pisały w 2 tematach naraz, bo sens stracimy...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline gosia_kwiecień

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2044
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 3 Października 2006, 11:00 »
Lilus dzieki :) juz lecę :) ;)
Normalnie ja nie wiem, jak mam już swój slub poza sobą, to tak się innymi emocjonuje, ze hej ;)
Nawet rodzinę w to wciągam, Michalowi pokazuję, Mamie, aha moja Mama wysłała Ci na pocztę zyczenia slubne, wczoraj jak rozmawiałyśmy to mi powiedziała. Bo jak wyjedzałam do Frankfurtu do Michala pare tygodni temu, kiedy jeszcze była tak niejasna sytuacja, to zostawiłam Rodzicom Twoje namiary w razie co, na szczęscie nie muieli Ci zawracac głowy, a wykorzystali teraz :) Więc, jak zobaczusz jakiś nieznany adres z wp, to zapewniam, zę to żaden spam ;)



gosia_kwiecień życzy miłego dnia :)

Offline olkahof

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4137
  • data ślubu: 08.04.2007
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 3 Października 2006, 11:03 »
Gratuluje!!! :serce:
Relacja super, wydladaliscie przecudnie  :)


Offline gosia_kwiecień

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2044
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 3 Października 2006, 11:07 »
Cytat: "monia"
zamknełam temat żeby dziewczyny nie pisały w 2 tematach naraz, bo sens stracimy...

pomysł bardzo dobry, ale te zdjęcia są tak piekne, ze proponuję wkleić je do wątku zasadniczego, który stworzyła p. doktor ;) bo szkoda ich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



gosia_kwiecień życzy miłego dnia :)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 3 Października 2006, 11:24 »
jejku lilus relacja dech w piersi zapierta...niecierpliwie czekam na tę część, w której opiszesz ową niespodzianke dla gości, nad którą tyle pracowałaś w ostatnim czasie... O fotkach wspomionała nie będę bo te zawszev chetnie ogladam a z zapowiedzi wynika, że będą fantastyczne :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 3 Października 2006, 12:48 »
lila masz talent do pisania nie ma co
pisz ciąg dalszy bom ciekawa
no i foteczki of course:)
napewno są piękne

Offline Ewelina_Michał

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2740
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2007
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 3 Października 2006, 13:25 »
Z niecierpliwościa czekam na ciąg dalszy. Lilian ty pewnie tearz unosisz sie kilka metrów nad ziemią prawda? powiedz nam...było warto włożyc tyle starań, poświęceń i funduszy w ten wyjątkowy dzień? podejrzewam że odpowiedź będzie twierdząca ale wole sie upewnić :)


Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 3 Października 2006, 13:34 »
Dziewczyny własnie u Misia w pracy oglądam pierwszy sort amatorskich fotek. Obiecuje dopisać resztę relacji ze szczegółami i zamieścić część zdjęć.

Teraz idę skoczyć ze świadkową na kawusie do Galaxy...należy nam się chwila ploteczek.

Odświeżyłam swoją opaleniznę przed jutrzejszą sesją.
Nie wiem co zrobić z bukiecikiem. Nie jest juz super świeży, ale trzyma się całkiem dzielnie...nie wiem jak będzie jutro...musze po południu zadecydować, czy odświeżamy go czy nie.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 3 Października 2006, 13:35 »
ja miałam sesję też w środę ze starym bukietem jakoś nawet wytrzymała zawsze można conieco zretuszować :)

Offline gosia_kwiecień

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2044
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 3 Października 2006, 13:36 »
Cytat: "liliann"
Nie wiem co zrobić z bukiecikiem. Nie jest juz super świeży, ale trzyma się całkiem dzielnie...nie wiem jak będzie jutro...musze po południu zadecydować, czy odświeżamy go czy nie.

ponoc w kwaiciarniach są jakies lakiery odświeżające, mozna by spróbować psiknąc



gosia_kwiecień życzy miłego dnia :)

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Ach co to był za ślub!!!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 3 Października 2006, 13:39 »
agulkaaa, gosia_kwiecień, ja chyba się z nim po prostu przejde do jednej takiej sympatycznej kwiaciarni na Niebuszewie dokładnie na Cyryla i Metodgo.
Tam zawsze jest bardzo miło....mam nadzieję, że się nie zawiodę i pani mi coś doradzi.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos