e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdy forum zaczyna się nudzić...  (Przeczytany 7357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline groszek

• maniak
Gdy forum zaczyna się nudzić...
29 września 2006, 15:25
Na forum e-wesele jestem od grudnia ubiegłego roku. Do samego ślubu było dla mnie bardzo ważnym źródłem informacji, inspiracji. W dużej mierze dzięki forum nasz ślub miał taką a nie inną oprawę. Jakoś się nie pogubiłam i ze wszystkim zdążylismy na czas. A zielona byłam strasznie, bo do czerwca 2006 nie byłam na żdadnym ślubie, z wesel zaliczyłam też tylko swoje własne.

Po slubie zainteresowanie forum spadło, ale to naturalne, inne rzeczy były ważniejsze. A teraz wróciłam do dawnego rytmu zycia i od kilku tygodni zauważam spadek zainteresowania forum. Nawet zaczynam się dziwić. Kiedyś to było, jak uzależnienie. Teraz trzymają mnie tu wątki gratulacyjne i śledzenie losów niektóych dziewczyn.

No bo wątki przygotowawcze JUZ mnie nie interesują, a wątki macierzyńskie JESZCZE mnie nie interesują.
Chyba taka kolej losu, że kiedys po prostu opuszczę to forum, będę coraz rzadziej pisać, aż w końcu całkiem przestanę.
Nie piszę tego by się użalać, ani aby mnie ktoś zatrzymywał. Ot, taka refleksja nad przemijaniem... własnych zainteresowań. Pół roku temu nie uwierzyłabym, w to, co teraz piszę. Ciekawa jestem, co na to inne mężatki. Nadal tak samo was tu ciągnie? Ja np. znalazłam przypadkiem nowe forum i innej tematyce i tam się ostatnio coraz więcej udzielam.
Może inaczej by było, gdyby słupski trzon forum w ogóle istniał na wzór szczecińskiego, gdzie wielu forumowiczów zna się osobiście, więc jest jeszcze jedno spoiwo.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
29 września 2006, 15:30
Ja JESZCZE slubu nie planuje , i czasami sie sobie dziwie że tyle godzin tu spędzam :roll: . Ale bardzo polubiłam to forum i u siebie jakoś nie zauważyłam spadku zainteresowania, przynajmniej na razie  :wink:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Online demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
29 września 2006, 15:35
ja na forum jestem juz od ponad roku, no grubo ponad roku... przed slubem zaglądałam tutaj codziennie chłonełam wszystko całym :serce:  po ślubie był pewien okres czasu, gdy nie mkiałam neta, kiedy udzielałam sie mniej...ale teraz...wciągęłam się od nowa i jestem tutaj codziennie... penie jak urodzę to czas przebywania na forum ograniczę nieco, bo będę miała masę spraw do zrobienia, ale nie wierzę w to, że zniknę...zaniknę na forum... Będę jak dziewczyny wymieniać się zdaniem na temat bobasków, czekać na kolejne spotkania... mam nadzieje, że będę na tym Forum długo, bo stało sie ono moja Rodziną...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
29 września 2006, 15:41
bo stało sie ono moja Rodziną...

i oto tutaj m.in. chodzi :D
Goroszku jezeli nudza Cie przygotowania innych dziewczyn do slubu i wesela, to zaloz watek, ktory cie zainteresuje. Bo jestesmy zeby tutaj sobie pogadac na rozne tematy.

Offline groszek

• maniak
29 września 2006, 15:46
Cytat: "redzia"
Goroszku jezeli nudza Cie przygotowania innych dziewczyn do slubu i wesela, to zaloz watek, ktory cie zainteresuje.

Właśnie nie wiem, czy powinnam (a ostatnio zakładam trochę, np. tu w pogawędkach o M jak milosc i o pedofilach -co za rozbieznosc gatunkowa! ;) ) . To jest forum ślubne i jesli mi się "nudzi" to chyba nie powinnam narzekac, tylko znaleźć miejsce, ktore wyda mi sie ciekawsze. :-)
Ale spoko... na razie jeszcze nie znikam...

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
29 września 2006, 15:49
Cytat: "groszek"
M jak milosc

jak dla mnie bomba :lol: niestety nie mam takich zdolnosci zeby sie tam udzielac, ale czytuje chetnie

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
29 września 2006, 15:59
A zielona byłam strasznie

jak to groszek ;)

Ja tez mam spadek zainteresowania ale i czasu też. Na pewno mniej piszę ale jestem codziennie, zawsze cos ciekawego mozna znaleźć, znam niektóre osoby baaaardzo długo i jakos tak nie potrafię walnąć forum w kąt. Tak się nie da :)

Offline okruszek

• maniak
29 września 2006, 16:52
witaj pioteras :)
Ja z forum nie znikam i zielona nie byłam :)

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
29 września 2006, 17:44
Cytat: "pioteras"
A zielona byłam strasznie

jak to groszek ;)

Ja tez mam spadek zainteresowania ale i czasu też. Na pewno mniej piszę ale jestem codziennie, zawsze cos ciekawego mozna znaleźć, znam niektóre osoby baaaardzo długo i jakos tak nie potrafię walnąć forum w kąt. Tak się nie da :)

podpisuję się obiema łapkami :-)

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
29 września 2006, 18:03
Ja może mniej udzielam się w części przygotowań do ślubu, ale postaram się poprawić :D

Jednak nie umiałabym nie być na forum chociaż jednego dnia....Tak się zżyłam z Wami, że codziennie jak loguje się to zastanawiam się cóż nowergo u moich kochanych foremek...

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
29 września 2006, 18:13
mnie tez jakoś nie przeszło

w koncu to po cześci moja "dzidzia" ;)

Offline groszek

• maniak
29 września 2006, 19:55
No... jak ktoś po ślubie szybko zaciąży to rzeczywiście ma łatwy przeskok z działu ślubnego do bebikowa... ;-) Ja na razie na bebikowie nie mam czego szukać. Ale moze kiedys....

Offline Ewelina_Michał Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: czerwiec 2007
29 września 2006, 20:23
też sie zastanawiam jak to bedzie. na razie często odwiedzam forum, czytam, pisze....faktem jest że znajduje to dużo inspiracji i pomysłów na swoj wyjątkowt dzień. ale też...zaglądam do dziewczyn które starają sie o dzidzie choć na razie nie mam nawet co mysleć w tej kwestii. ale ciekawią mnie ich przygotowania, przeżycia....dlatego nawet jesli bede po slubi to pewnie nie tak szybko zaniknę :) w końcu tyle znajmości sie tu zrodziło że byłoby mi tego bardzo żal. to tak jakby...odstawić znajomych gdy nie sa mi już potrzebni. to żaden zarzut, ani nic takiego (nie chce by ktos mnie źle zrozumiał) - ja tak poprostu czuje.
p.s. może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym paskiem ostrzeżeń hihi np. pod avatarkiem Groszka?? za co sie dostaje jakieś takie ostrzeżenia?

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
29 września 2006, 20:36
a ja się sama sobie dziwię...
zalogowałam się tutaj, bo planowałam ślub....niestety życie....ehhh...na dzień dzisiejszy jest inaczej....może kiedyś...no...ciągle mam nadzieję.

ja już kiedyś założyłam wątek "pożegnanie", bo przywiązałam się do forum...hmm.. raczej do forumek; potem było mi ciężko czytać wasze przygotowania i myslałam, ze znikne stąd. jednak przywiązanie a chyba raczej uzależnienie wzieło górę.

teraz trochę mi się w życiu poukładało i ciągle mam nadzieję na założenie swojej setki... :P

ale szkodaa mi będzie bardzo jak Groszek zniknie z forum!!!!

bo ja stąd nie zniknę  :twisted:

poza tym uwielbiam czytać bebikowo!!

a jak poznałam się dwie forumki w realu...to było niesamowite no jeszcze bardziej związałam się z forumkami

Offline okruszek

• maniak
29 września 2006, 20:55
Cytat: "Ewelina_Michał"
może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym paskiem ostrzeżeń hihi np. pod avatarkiem Groszka?? za co sie dostaje jakieś takie ostrzeżenia?

kliknij na czerwona jedyneczkę Groszka i poczytaj sobie :) Bedziesz wiedziała. Może odkopiesz stare wątki to tez będziesz wiedziała :)

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
29 września 2006, 20:58
Cytat: "Anusia-szczecin"
teraz trochę mi się w życiu poukładało i ciągle mam nadzieję na założenie swojej setki...

no wiesz,  :D wstydzilabys sie tak mowic :?  :D powinnas byc pewna, ze zalozysz seteczke :D ja w to wierze (i bede ja sledzic).

Offline Ewelina_Michał Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: czerwiec 2007
29 września 2006, 21:04
hehe ok...klikam :)

Online demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
29 września 2006, 21:41
Groszku, nie zaciązyłam od razu po ślubie, monia też nie a mimo wszystko nie zniknęłyśmy, Maja pojawiła się dopiero po slubie... Zależy więc chyba od osoby...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
29 września 2006, 21:47
no wiesz,  wstydzilabys sie tak mowic   powinnas byc pewna, ze zalozysz seteczke  ja w to wierze (i bede ja sledzic).

ja jestem pewna.....ale cóż....ta moja kochan druga połówka....pożyjemy zobaczymy...
i bede ja sledzic

no mam nadzieję... :mrgreen:  :serce:

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
30 września 2006, 16:00
Mi nie przeszło :D :D Choć tematyka ślubna już nie budzi we mnie takiej ciekawości i zainteresowania jak kilka miesięcy temu to fakt, że wiele z Was znam na żywo ( asie, monie, Agulkę, Lady_yes, lilę, amelani, KIKI, szajo, Ninkę, Anusię- Szczecin, Klaudię, Leę, Madzialenę,Rybkę-wiedenkę,  Maleństwo, demkę, AnetęM, Gosię_kwiecień i jeszcze kilka innych mniej aktywnych forumowiczek) absolutnie nie pozwala mi odejść z Forum!!! Nie śledze już wszystkich wątków- to fakt... nie mam czasu zagłębiać się w nowe setki, czy wątek zniecierpliwionych z 2007 który rozrasta się w błyskawicznym tempie...ale jestem i staram się śledzić Wasze losy.

... a do bebikowa narazie się nie przenoszę... więc póki co latam sobie po cudzych wąteczkach....  :mrgreen:

Offline BETI Kobieta

• maniak
30 września 2006, 17:24
Ja tez miałam chwile słabości.Po slubie - jak zresztą wiadomo - duzy zamet,relacje gratulacje,emocje jeszce nie opadły, nie było czasu by zajrzec na forum.Starałam sie jak mogłam,ale czuję ten niedosyt, ze za mało wam opowiedziałam o moim weselu (mam nadzieje ze znajde chwile na odrobienie tego).Potem przyszły wakacje i nie mialam dostępu do netu.W pracy tez narazie nie ma internetu wiec trudno jest mi tu zaglądac.Wątki weselne juz nie cieszą jak kiedys,ale zawsze mozna znalezc wiele innych interesujących rzeczy.To ze nie ma mnie często na forum nie znaczy ze nie chce juz tu byc.Kocham was foremki i nie wyobrazam sobie ze mnie tu kiedys nie bedzie :serce:

Offline BETI Kobieta

• maniak
30 września 2006, 17:25
P.S.Jak wstawic i pokazac wam moge choc fragment mojego filmiku weselnego???Czy jest taka mozliwosc??

Offline groszek

• maniak
2 października 2006, 07:34
Cytat: "dziubasek"
Choć tematyka ślubna już nie budzi we mnie takiej ciekawości i zainteresowania jak kilka miesięcy temu to fakt, że wiele z Was znam na żywo ( asie, monie, Agulkę, Lady_yes, lilę, amelani, KIKI, szajo, Ninkę, Anusię- Szczecin, Klaudię, Leę, Madzialenę,Rybkę-wiedenkę, Maleństwo, demkę, AnetęM, Gosię_kwiecień i jeszcze kilka innych mniej aktywnych forumowiczek) absolutnie nie pozwala mi odejść z Forum!!!

No tak... o tym też pisałam. Że znajomości w realu są silniejszym spoiwem. A jedyna osoba z forum, którą znam na żywo , Olga, już tu daaaawno nie pisze.

Offline azzurra

• maniak
2 października 2006, 08:53
Ja mam tak jak Groszek, pisuję coraz mniej, niewiele czytam, coś czuję, że jak tylko skończą się śluby tych dziewczyn, które jakoś tam wirtualnie poznałam i przeczytam ich relacje, to zniknę na dobre, bo dział Bebikowo mnie nie pociąga, o tym nie chcę i nie będę pisać. Taka kolej rzeczy, na moje miejsce przyjdą następne.  :mrgreen:

Offline PumoRi Kobieta

• maniak
2 października 2006, 09:19
hmmm... ja po ślubie zniknęłam stąd na ponad pół roku. To był czas, kiedy żyłam i chodziłam w chmurach i nie miałam czasu, żeby dzielić się naszym szczęściem z kimkolwiek  :) Teraz wróciłam i jestem. Może trzyma mnie tu Bebikowo, może mój drugi zawód (oglądam zdjęcia i szukam czasem inspiracji  :wink: )... Pewnie też kiedyś zniknę, ale to na pewno nie będzie spowodowane znudzeniem, raczej zmianą trybu życia, brakiem czasu...
na razie jestem i cieszę się z tego  :D
P.S. żadnej z Was nie znam osobiście, ale jakoś mi to nie przeszkadza Was lubić i czytać Wasze wątki :)

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
2 października 2006, 09:25
Cytat: "PumoRi"
żadnej z Was nie znam osobiście, ale jakoś mi to nie przeszkadza Was lubić i czytać Wasze wątki

Ja równiez.

Jesli chodzi o mnie to otworzyłam to forum dzieki jedenej z forumowiczek :) z czystej ciekowsci a moze dlatego ze z narzeczonym zaczelsimy rozmawiac o ślubie. I jestem tu nadal, nie wiem jak długo zagoszcze, ale mam nadzieje ze jak najdłużej i mimo ze czasem nic u mnie w zyciu sie nie dzieje to i tak sobie przeglądam i czytam Wasze wypowiedzi.

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
2 października 2006, 14:52
Fakt że po ślubie jakoś tak mniej czasu jest na zgłębianie się w wątkach innych ale jakoś mnie cały czas coś tu trzyma ..mam nadzieje ze poznam kilka foremek na żywo :) Bardzo mi sie podoba atmosfera tu panująca ...watek mężatek i żonkosi oraz Bebikowo mnie tu trzymaja najmocniej ..ale lubie tez zajrzeć w relacje i pooglądać śliczne zdjęcia ..napewno miło jest dziewczynom, że ktoś powie że wyglądały ślicznie ...mi tez było miło jak ktoś pochwalił moje fotki  :wink:

Offline PumoRi Kobieta

• maniak
2 października 2006, 15:48
Cytat: "madziulek"
napewno miło jest dziewczynom, że ktoś powie że wyglądały ślicznie

ale tylko, jeżeli szczerze  :twisted:

pewnie wszystkie wstawiamy zdjęcia nie dla pochwał czy z chęci chwalenia sie, ale raczej z potrzeby dzielenia się swoim wielkim szczęściem (tak jak powiedział mój tata na błogosławieństwie: szczęście dzielone z innymi mnożymy, a troski dzielimy...)
czasem też fajnie jest pooglądać roześmiane szczęściem twarzyczki forumek, bo i ten nasz dzień wtedy wraca ze zdwojoną siłą  :)
tak myślę, że praca w firmie związanej ze ślubami, czy to fotograf, czy dekorator, czy cokolwiek innego, to bardzo optymistyczna praca. Ciągle widywać rozaśmiane, zakoche twarze... taka dygresja trochę nie na temat  :wink:

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
2 października 2006, 15:48
Ja po ślubie nie zniknęłam...  :lol: fakt , ze pojawiłam się na forum na pół roku przed śłubem, a aktywność najwięjsza przypadła jednak na te wakacje..

Jednak teraz nowe życie..  :( praca.. jako, ze nigdy wcześniej nie pracowałam, cięzko mi pogodzić pracę w szkole, z pracą w domu ( przygotowanie do zajęć, uzupełnianie dziennika, robienie rzeczy potrzebnych na zajęcia itp), no i wiadomo sprzątaniem ,praniem, zakupami..           ..  Jestem zmęczona, bywają dni, ze nie zaglądam do komputera w ogóle (prawie się to nigdy nie zdarzało wcześniej), a czasem na forum nie wchodzę...
poza tym, gdy ma się kryzys w związku cięzko czytac o przygotowaniach ślubnych, ciążach itp. bo to wówczas straszna męka dla psychiki   :x

Także nie zniknęłam, ale jestem rzadziej, dało się to chyba zauważyc..  jestem pełna podziwu dla niektórych tu pracujących, ze codziennie mają czas, a przede wszystkim siłę, by tu zajrzeć  :P

ja chyba muszę się wdrożyć w te moje nowe obowiązki  :mrgreen:

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
2 października 2006, 16:20
Cytat: "Madzialena"
poza tym, gdy ma się kryzys w związku cięzko czytac o przygotowaniach ślubnych, ciążach itp. bo to wówczas straszna męka dla psychiki  

Madzialena mam nadzieje że jednak u Was wszystko w porządku?
Trzymaj sie i zagladaj do nas czesciej(jeśli tylko znjadziesz chwilkę, oczywiscie :wink: )
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień