Autor Wątek: sala weselna w Sosnowcu i okolicach  (Przeczytany 34657 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Khali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« dnia: 28 Września 2006, 14:23 »
Hej ;) od kilku dni przeglądam to forum i postanowilam wstapić do was;) Mam takie standardowe pytanko ;) czy znacie jakies ladne sale gdzies na 80os w Sosnowcu, Będzinie, Czeladzi, DG czy myslowicach. Bardzo mi zalezy na ladnej sali z obsluga gdzie bedzie mozna wyjsc na zewnatrz i ladnej okolicy gdyz moj wybranek pochodzi z Rawicza (80km od Wrocka) i chcialabym zrobic wrazenie na przyszlej rodzinie ;).
Chcialabym slub wyprawic jeszcze w roku 2007 ;) ale wiem ze terminami jest ciezko. jesli znacie jakies fajne sale i strony www to bylabym wdzieczna o adresy ;) Bardzo podoba mi sie Catamaran i Rożowa dolina ale chcialabym jeszcze dowiedziec sie o jakis innych ciekawych miejscach.

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Września 2006, 14:36 »
Witaj!
ja Akurat jestem z Dg a mój luby  mieszka ok 70 km stad w Wodzisławiu Śl. ja mam wesele w Catamaranie!Nierstety nie polecam Ci Różanej Doliny- postapili z nami b nieuczciwie włascicielka bb łasa na kase i bezczelna!Zapisuja po 5 par na 1 termin! Apotem kto da wieceji kto ma najlepiej 120 gosci żeby wyciągnąć kasę!
Fajna jest tez Omega k/Catamaranu! Jubilat w Bedzinie( tam tez miewlismy miec wesele ale duza sala była zajeta) Impresja w Dg, belvedere w S-cu, Astra w DG !
Pytaj co Cie najb interesuje my dużo zjexdziliśmy i pozbieralismy opinie od znajomych!

Offline Khali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Września 2006, 14:52 »
co mnie interesuje hmmmm gdybym to ja wiedziala;) sama nie wiem :( napewno musi to byc jakies magiczne miejsce ;) zeby byl klimat i oczywiscie normalni wlasciciele. Niestety nie mamy za duzo pieniazkow wiec menu za 200zl mnie przeraza. Mieszkam na sroduli w S-cu i totalnie nie orientuje sie gdzie sa jakies fajne sale. Slyszla ktos moze o sali bankietowej Pałacyk w S-cu na paderewskiego? albo o Gospodzie Alicja? Atena w S-cu ? z tego co czytalam na forum gazecie.pl to Atena nie ma dobrych opini :(

Offline Khali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Września 2006, 14:54 »
Rawicz jest 260km od Sosnowca bylam tam na jednym weselu i bylo super chcialabym zeby u mnie bylo podobnie lub i lepiej ;)

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Września 2006, 15:01 »
wiem wiem gdzie jest rawicz- tam gdzie to wiezienie tak?/
Słuchaj Atena jest nie za fajna byłam tam( własciciel cwaniak i oszust)
A jest w s-cu jeszczejakis Dom weselny na ul.Kukułek
Alicja-hmm mi sie niezbyt tam podobało
A Pałacyk dziewczyno ja tam byłam MASAKRA syf jak nie wiem na zewnatrzzdrogi nie ma dojazd fatalny- to stary Dom Działowca i dzialkowcy nie zgadzaja sie na remont
W Czelasdzi jest jeszcze California i tam jest taniej

Jest jeszcze Kotwica w DG na Pogorii( ale tego ci nie polecam)
Laguna na Pogorii jest dośc fajna
No nie wiem pytaj konkretnie co cie interesuje

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Września 2006, 15:03 »
Na Pogorii 3 jest orle gniazdo u białego( super Kllimacik)
W czeladzi jakis tam Dwór czy cos niedaleko M1( tez fajny klimat)

Offline Khali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Września 2006, 15:11 »
tak w rawiczu jest wiezienie ;)

Offline Khali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Września 2006, 15:15 »
gdzies w padzierniku jak moj przyjedzie na dluzej do mnie musze go zmusic i pojezdzic po salach i chcialabym miec jakies rozpoznanie gdzie warto jechac i zobaczyc. a tak apropo czy wy tez mialyscie taki sam problem zeby zmusic swojego wybranka do zalatwiania czegos? :) bo odkad dal pierscioneczke przestal mowic o slubie i jak slyszy o tym to odrazu zmienia temat

Offline Cleo
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #8 dnia: 4 Października 2006, 21:21 »
W Californi w Czeladzi miałam wesele i było naprawde super. Obsługa i jedzonko wyśmienite. Szczerze polecam!! :D



Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Października 2006, 11:19 »
Hej Khali! Ja będę mieć wesele w Różanej Dolinie, słyszłam od paru znajomych że wszystko tam jest ok, dlatego zdecydowałam się na tę a nie na inną salę, bo też nie wiedziałam którą wybrać. My na wesel będziemy mieć ok.80 osób i to właścicielom w zupełności wystarczy, podpisaliśmy umowę, wpłaciliśmy zaliczkę i wszytko jest ok. Jeśli będziesz chciała się czegoś więcej dowiedzieć to z chęcią służę pomocą.
Pozdrawiam.

Offline Tycinka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Października 2006, 20:38 »
hej czemu nie polecacie Kotwicy w Dąbrowie Górniczej?? Znacie jakieś fajne sale na ok 100 osób w DG??? Pomóżcie, bo terminy gonią!!

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Października 2006, 09:36 »
hej moje kolezanki były na weselach w Kotwicy!A takze znam jedna Młoda pare która tam robiła! Nikt nie był zadowolony! głownie ze wzgledu na jedzeniew- okropne! Niedogotoane , zimne! Rosól to sama woda z makaronem i galerety to sama żelatyna! Na 1 weslu było nawet tak ,że była 1 miseczka sałatki na cały stół i ogólnie było b pusto! Rodzice Młodych poszli robić awanture bo nie za to zapłacili! A inni ludzie to az tym stołom roibili zdjęcie i jedna Para , która miała tam zamówione wesele zrezygnowała! Kolezanki zreszta skarżyły sie,ze nie ma gdzie wyjść tam s teraz jakies wykopy! I niezbyt miło to wyglada!
na 100 osób to juz lepsza jest astra w Dg albo OMEGA!

Offline SAbina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Listopada 2006, 21:54 »
Witam.
Osobiście byłam na weselu w Atenie i było b. fajnie tak młodzi jak i goście za dowoleni. Jeśli chodzi o Californie.......... to dla mnie zbyt mała!!!! Wesele było na 80 osób i był taki ścisk, że ciężko było wygodnie siedzieć a o tańczeniu nie mówie.
Ja też zaczęłam się interesować salami i tak szczerze mówiąć podoba mi się Balaton. Wiem, że jedzenie jest znakomite bo byłam tam na kilku imprezach. Sala jest b. duża i dość ładna. Jeśli chodzi o terminy w 2007 to ciężka sprawa. Ja też chciałam, ale jest wolny tylko listopad. Ceny w miarę ok 150 zł, a i noclegi mają!!!!!!!!!!!!!
Aha... belvedere moja siostra miała tam powiedzmy "wesele" szczerze mówiąć kicha. Było 45 osób i............... nie polecam. Ściana, która dzieli salę na dwie części to jakaś pomyłka.
Słyszałam że na Dorado jest fajnie, ale osobiście nie byłam tam na weselu.
Pozdrawiam

Offline ptysiek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Listopada 2006, 15:10 »
Piekna sala jest w Corzowie w Parku Wojewodzkim z boku zoo,niestety nie pamietam nazwy sali,jest oczko wodne na dworze sporo zeleni taki zaciszny zakatek,niestety nie wiem ile osob moze pomiescic ta sala i jakie sa ceny ale zajrzec tam mozecie bo warto,robi wrazenie z daleka..hm...Astra w Dabrowie jest piekna ale podobno jedzenie nie za ciekawe,znajomi tam byli i mowili... polecic moge Stara Strzeche w Milowicach bo sama tam mialam,obsluga i jedzonko super,okolica moze nie za superowa ale my bylismy zadowoleni
Uszy do góry :)))

Offline Wioleta

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 czerwca 2008
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Lutego 2007, 20:48 »
Byłam wczoraj w Pałacyku i nie bardzo rozumiem gdzie jest tam syf?? to że w domu działkowca to fakt... to że dojazd tam drogą jak na wsi to również... ale wystrój sali i to co oferują wydaje mi się godne polecenia.
Jesli nie znajdziemy nic lepszego to tam wlasnie zorganizujemy swoje wesele.

Offline kanciak

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Kwietnia 2007, 12:34 »
hej ja własnie tam zarezerwowałam termin podobało mi sie całkiem a na zewnatrz ma byc remont.

Offline Wioleta

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 czerwca 2008
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Kwietnia 2007, 21:29 »
my nie uwierzyliśmy że tam zrobią remont. Pani z którą się spotkaliśmy mówiła ze oni ten lokal na górze tylko wynajmują a wszelkie zmiany muszą miec pozwolenie od domu działkowca a raczej chetni do tego nie są. Obiecywać ze będzie remont mogą ale czy on będzie to nie wierzyłabym na słowo. Sala fajna ale na zewnątrz koszmar. Zależy komu na czym zależy.

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Kwietnia 2007, 08:48 »
tam juz remont robia 3 lata a nadal wyglada tak samo
Działkowcy nie chca sie zgodzic- no cóz mysmy musieli drzec z buta tam bo groziło to urwaniem zawieszenia w naszym aucie - Masakra
No i te smietniki tam, naokoło ludzie na lezaczkach i kopiący ogródki
A tam juz 2 lata mają byc jakies ławki iparasole- nadal nie ma
Mysmy tam byli rok temu a dalej to wygląda tak samo- wiec nie lioczyłabym na cos
A no chyba ze wesele w zimie- to na dwór wychodzic nie trzeba

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Kwietnia 2007, 12:13 »
Ja byłam tam na samym początku jak szukałam sali i z zewnątrz naprawdę totalna beznadzieja.Ale autem można tam dojechać nie jest tak źle Aniutek bo my bez problemy tam wjechaliśmy.W sumie w Sosnowcu to chyba nie ma żadnych ciekawych sal-no może ta na Kukułek jest dość fajna i Atena jest salą dużą i ładną.

Offline Wioleta

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 czerwca 2008
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Kwietnia 2007, 14:50 »
:hello: Mnie się w Sosnowcu podobała stara strzecha na milowicach ale ostatecznie wybraliśmy Jubilata w Będzinie

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Kwietnia 2007, 16:06 »
noo myśmy jakoś nie dojechali- moze zalezy od auta- jak ktos ma jeepa to spoks ale mysmy wtedy mieli calibre- auto niskie sportowe wiec niestety ale sie nie dało
Niepolecam- ja bym tam wesela nie zorganizowała no i zawsze może byc wesele na dole w Diałkowcu wtedy- a wątpie zeby tam sie nie przenikała muza
Atena- no raczej tez niepolecam ludzie sie nacieli na tego pana

Offline kanciak

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Kwietnia 2007, 16:50 »
ufff zaczeli remont z zewnatrz a juz sie martwiłam :P co do wjazdu to nie moge sobie wyobrazic auta które tam nie wjedzie hmmm moze w zimie jak zasypie snieg.

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Kwietnia 2007, 09:32 »
hmm wjechac to może i by można było ale groziłoby to uszkodzeniem zawieszenia - a jak pisałam mielismy wtedy niskie sportowe, autko wiec to chyba logiczne ,ze mogłoby sie uszkodzić  Ale to pisałam o naszym aucie nie o innych
A no oby ten remont sie udało bo niedawno to tam była makabra - i te smietniki zaraz przy wejsciu  mnie by to zaraz odrzuciło

Offline kanciak

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Kwietnia 2007, 14:16 »
pewnie droge tez zrobili nowa bo tam jest normalny asfalt jak na ulicy moze kiedys było inaczej. :):)

Offline lorelaiNRF

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.08
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #24 dnia: 3 Maja 2007, 18:49 »
Witam Panie:)
My z Pawciem mamy sale zarezerwowana w "Leśnej" w Sosnowcu KG. Mamy blisko do Kościółka i mojego domku:) Pozdrawiam
Ilcia

Offline Aguś-sc

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #25 dnia: 7 Maja 2007, 19:56 »
my z moim Miśkiem też mamy problem ze salami, oczywiście tymi, które nas interesują i to na sierpień 2008, i na wrzesień też jest ciężko gdyż nie ma już terminów ;((, tak więc ten ważny dzień odbędzie się dopiero w roku 2009
odliczam do 09.08.2008 zapraszam



"Miłości trzeba się uczyć - uczyć wciąż na nowo i bez końca"

Offline tedoss
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #26 dnia: 8 Maja 2007, 11:33 »
Słuchajcie, z lokali na Śląsku najbardziej polecam Wam SHUME w Dąbrowie Górniczej na Pogorii. Cena nie jest zniewalająco niska, bo 200pln za osobę, ale jest na prawdę cudownie, wnętrze zachwyca, pozatym sceneria... :) Sam tam będe chciał robić weselicho. Jeśli ktoś planuje duuużo gości to jak najbardziej polecam Starą Strzechę, lokal może pomieścić do 400 osób i mają pyszne jedzenie, ktoś napisał że Atena jest nie fajna, nie zgodzę się, właściciel może nie jest zachwycający ale jest uczciwy, sala sama w sobie jest ładna, obsługa również niczego sobie. Polecałbym również dom weselny na Kukułek, miła obsługa i dobre jedzenie...
No chyba że ktoś ma dużo pieniążków to polecam pałacyk w Świerklańcu, tam wesele będzie jak z bajki :)
Jeśli ktoś chciałby jakiejś porady to służę pomocą... :)
Pozdrawiam serdecznie
Olek

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #27 dnia: 8 Maja 2007, 17:10 »
Tedoss nie zachwalaj tak Shumy bo jest to lokal przereklamowany.Kase biorą chyba tylko za ładne wnętrze nic poza tym, bo jedzenie mają bardzo kiepskie i przede wszystkim w bardzo małych ilościach i obsługa też jest do bani!!!

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #28 dnia: 8 Maja 2007, 17:13 »
Więc dziewczyny jęsli będziecie chciały zarezerwować sobie sale w Shumie to zastanówcie sie sto razy bo po co przepłacać za coś co nie jest nawet tyle warte a jest przecież wiele również ładnych sal!!

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #29 dnia: 8 Maja 2007, 17:47 »
no własnie ta sala jest piekna z wygl adu i wielu ludzi sie na nia decyduje- może nie dla wszystkich jest wazna obsługa i jedzenie tylko wygląd
A mój zespól mi opowiadał ze tam grał to podawali zimne posiłki , bardzo mało a grali tam na weselu u znajomej i wykupiła im pełną opcje wyzywienia bez alkoholu- bo oni nie pija i dostawali jakies  5 frytek , 2 kotlety itp. zimna zupe, jakies kiszone ogórki i nie wiedzieli ze maja pełna opcje menu i mysleli ze tak jest az w koncu swiadek zauwazył ,ze nikt im nic nie donosi i zrobił tam taka wanture ,ze szok
Chcieli  sobie oszczedzic własciciele sali na zespole a i podobno reszta tez nie była z jedzonka zadwolona
Mnie ta sala urzekła wygladem- jest rzeczywiscie urokliwa