Autor Wątek: sala weselna w Sosnowcu i okolicach  (Przeczytany 34637 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline misio
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Maja 2007, 11:37 »
a ja mam pytanko ... ja z Moim kwiatuszkiem mamy mieć wesele w Atenie w Sosnowcu.....szef jakiś taki dziwny ale nie oto chodzi ....zaoferował jakiś udziec czy coś podobnego i że to jest krojone przy gościach ma ktoś może jakieś zdjecia z ostatnich miesięcy jak to wygląda... bo jeszcze mamy czas na zmianę jak by była kicha...... bardzo proszę........ :mdleje:

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Maja 2007, 17:22 »
U nas zaproponowali mam właściciele pieczonego dzika (podróbkę) nie wiem czy to to samo co u ciebie.To też jet krojone przy gościach.Wysyłam zdjęcie.
http://www.rafael-wesela.pl/galery/Rafael%20079.jpg

Offline kattis

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • data ślubu: 27.09.2008r.
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Maja 2007, 20:04 »
przepraszam jesli kogos uraze,ale wg mnie wyglada to "dzielenie" conajmniej okropnie :nie:  :nie:





Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Maja 2007, 20:59 »
To tylko tak wygląda ale jest pyszne.Tylko my tego nie będziemy mieć ponieważ robimy sobie wiejski stół z wyrobami swojskimi-mój wujek hoduje świnki i a jego bart jest masarnikiem to nam zrobi pyszne swojskie wyroby więc ten dziczek pieczony nam nie jest potrzebny  :skacza:

Offline Aguś-sc

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Maja 2007, 15:22 »
my ostatnio byliśmy na weselu w atenie u znajomych i mieli właśnie ten udziec ale nie zdążyliśmy spróbować, ponieważ tak się goście na to "rzucili" że dla nas nie starczyło  :Kwasny: a jeśli chodzi o wygląd to wyglądało ładnie
odliczam do 09.08.2008 zapraszam



"Miłości trzeba się uczyć - uczyć wciąż na nowo i bez końca"

Offline Aneta...123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: wakacje 2009
Odp: sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Lutego 2008, 20:17 »
Jeżeli ktoś posiada jakieś szczegółowe wiadomości o restauracji OMEGA na Pogorii proszę o pomoc  :)

Offline gatka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #36 dnia: 4 Marca 2008, 13:51 »
Tak jak w tytule interesują mnie sale w Sosnowcu i okolicach, czyli w Dąbrowie G.  , Będzinie, Czeladzi! Ja poszukuje takiej na 70-80 osób :)  To forum przeglądam od dawna i dużo sie tu naczytałam o różnych salach.  Opinie innych to jednak nie wszystko i chciałabym jak najwięcej sal zobaczyć na własne oczy.  Dlatego bardzo proszę o namiary na priva!!!!!! Dzięki  forum wiem, że są takie sale jak: Anmark-Akademia Sztuki Kulinarnej, Szafranowy Dwór, Pod Filarami, California, Dominum, Ilex ( w Czeladzi), Różana Dolina, Patria, Cumulus, Jubilat, Pasja ( w Będzinie), Leśna, Dorado, Manhattan, Balaton, Atena, Belvedere, Pałacyk, Kolorowa, Stara Strzecha, Teles, Algas, Prima, Kamionki, Wiktoria ( w Sosnowcu), KEM, Jedenastka, Adria, Bea, Orle Gniazdo u Białego, Impresja, Malibu, Shuma, Kotwica, Laguna, Omega, Catamaran, Astra ( w Dąbrowie).  Tyle tych nazw znalazłam tutaj na forum- nie mam jednak pojęcia gdzie dokładniej mieszczą sie te sale, w jakich dzielnicach tych miast.  Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc i wysłać adresy na priva, to byłabym bardzo wdzięczna.  Pozdrowienia:)

Offline pwisnia83
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Marca 2008, 16:34 »
Witam serdecznie.  Jestem tu nowy i już na innym wątku pytałem.  Chodzi o to, czy ktoś z was mógłby mi przysłać na priv kontakty do wyżej przedstawionych lokali, a w szczególności Dorado. 
Mam tez pytanko czy ktoś z was słyszał może jakie sa wesela na stołówce studenckiej przy WNoZ w Sosnowcu??? Mam tam wstępnie zarezerwowany termin i chcę wiedzieć jak tam jest.  Z góry dzieki za ppomoc i szybką odpowiedź.

Offline pralinka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Czerwca 2012, 16:40 »
Hej!

Szukam sali weselnej przystosowanej lub conajmniej dogodnej dla osób niepełnosprawnych.  Która by się sprawdziła? Różana Dolina dałaby radę? Zaczynam właśnie szukać takiej sali i chcę okroić poszukiwania, zeby nie zjeździć pół śląska i nie musieć oglądać 100 sal,  zktórych i tak większość pewnie nie byłaby odpowiednia:D
Chodzi głównie o to, żeby nie było żadnych schodów ani wysokich progów (wejściowych ani w środku, ewentualnie 1 mały stopień byłby do przejścia) i było dogodne dojście do toalety.
z góry dzięki za info

Offline wariuszka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowice
Odp: sala weselna w Sosnowcu i okolicach
« Odpowiedź #39 dnia: 1 Kwietnia 2018, 23:01 »
Co do tych sal w Sosnowcu, to my planujemy w Atenie wesele, zdecydowanie najładniejsza sala :)