e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: fajne miejsca na plener we Wrocku-macie jakie propozycje?  (Przeczytany 15648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam.
Dziewczyny macie jakieś fajne pomysły na miejsce na zdjęcia plenerowe we Wrocławiu oprócz Ogrodu Japońskiego ?? :)

Offline Kasia* Kobieta

moze w tym ogrodzie koło Hali Ludowej, no i oczywiści na Ostrowie Tumskim  :serce:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Niom własnie chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia robione we Wrocku ale nigdzie nie moge takich znaleźć  :(

Zapraszam do mojej relacji, tam masz Ryneczek i Plac Solny. Pozdrawiam i właśnie Rynek szczerze polecam.

Offline *Ewelina* Kobieta

Cytat: "Marzena7"
plenerowe we Wrocławiu

@ miesiace temu bylam we Wrocławiu na urlopie i poprostu zakochałam sie :) jakbym miala mozliwosc to chyba bym zrobila zdjęcia wszędzie tam.

Azzurra super te Twoje zdjęcia .Szczerze mówiąc to jakoś zapomniałam o naszym pięknym wrocławskim rynku :)

Offline Kasia* Kobieta

Cytat: "Marzena7"
Szczerze mówiąc to jakoś zapomniałam o naszym pięknym wrocławskim rynku

o Rynku jakoś cięzko zapomnieć :roll:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Szczerze mówiąc to nie przyszedł mi do głowy Rynek bo skupiłam się bardziej na jakichś parkach, ogrodach itp :)

Offline Ania P. Kobieta

• Dopóki miłość nas dwoje łączy, świat się zaczyna, świat się nie kończy...
  • uzależniony
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 11.08.2007 :*
Park Szczytnicki to super miejsce na takie zdjęcia. W ogrodzie botanicznym podobno trzeba płacić słono za robienie zdjęć :dno:

Offline svene Kobieta

rynek to bez 2 zdan!
ale sobie pomyslalam ze moze w tramwaju?tylko muszą byc takie w sepii najlepiej...albo dworzec...na jakimś moście...albo wykupic rejs do odrze ...i jeszcze w zoo...i odrodzie botanicznym mozna...no i mase lasków dookoła:)
fajne sa takie na ulicy...wsrod starej poniemieckiej zabudowy...-rozsypujacej sie-klimat:)
pozdro

Offline sandrunia Kobieta

Nie chciałam zamieszczać nowego tematu a chcę tylko powiedzieć a ten wątek wydał mi się dość odpowiedni że jeżeli ktoś szuka fotografa i oczywiście moim zdaniem dobrego to moge podać namiary na priva. Jest ze Świdnicy ale dolny śląsk wchodzi w gre.

Offline SFA

Ogród Botaniczny,a tuż obok Wyspa Słodowa, Wyspa Młyńska, Park szczytnicki- po drugiej stronie Mickiewicza na wysokości parku japońskiego,hala tysiąclecia (ludowa) i okoliczne pergole i staw,kamienne fotele w parku koło muzeum narodowego. Myślę że jest w czym wybierać:)

Offline cja

Na sesje warto się wychylić tez lekko za miasto :) Można znaleźć niesamowite miejsca pełne uroku i tajemnicy.

Offline svene Kobieta