e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Uzależnienie...czyli ile czasu spędzasz na forum;)  (Przeczytany 9464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
ile czasu spedzacie na forum ?
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Anielka Kobieta

• maniak
    • Relacja z naszego ślubu:)
  • data ślubu: 15.08.2006
Ela ja tak ok. pół dnia. To jest uzależnienie. Chyba powinnam się leczyć :lol:  :mrgreen:

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Ja zaznaczyłam opcję "zaglądam na forum tak często jak mogę, przez cały dzień" :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ja gdybym miała neta w domku (co nastąpi prawdopodobnie pod koniec roku) to śmiało mogłabym podać opcję ciągłego forumkowania - ja już dawno jestem uzależniona....

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
Niestety ale forum jest jak telenowela:
1.UZALEŻNIA
2.CODZIENNIE COS INNEGO SIE DZIEJE i dlatego jest ta chęć wchodzenia tutaj .
3. DZIELIMY SIĘ SWOIM ŻYCIEM i czekamy jaki będzie ciąg dalszy
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline skarbek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: październik 2007
Ja spedzam na forum dziennie ok. 3 godziny bo na więcej nie mam czasu.A od października to juz wogóle bedę do tyłu z forumowaniem.

Online demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
gosiaczekk, ja podobnie jak Ty zaglądam tutaj jak najczęściej, kiedy tylko mogę czasami jest to pół dnia, innymrazem parę godzin... Kurcze...ale jestem uzależniona...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
JA jestem prawie cały czas...może nie terz, bo wiecznie gdzieś latam....
To jest uzależnienie maniakalne
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Cytat: "martini"
w dwoch slowach: ZA DUZO.

o tak

jesli was można zrozumiec - to forum weselne i tu dzielicie się przygotwaniami - to co ja  tutaj robię????

[quote="lady_yes"]To jest uzależnienie maniakalne[/quote]

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Cytat: "gosiaczekk"
zaglądam na forum tak często jak mogę, przez cały dzień

Z dnia na dzien coraz dluzej i czesciej

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
to samo.....ZA DUŻO....

Offline anetka161 Kobieta

• 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • data ślubu: 16.06.2007
Cytat: "liliann"
to samo.....ZA DUŻO....

Dokładnie.Normalnie jestem już od dawna uzależniona

Offline Magda M. Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2006
Zdecydowanie za dużo  :?   Czasami mój mąż z tego powodu blokuje mi dostęp do strony e-wesele albo do internetu  :?  no cóż czas to powiedzieć - jestem UZALEŻNIONA  :shock:

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
zdecydowanie za dużo.... forum to jedna jedyna rzecz która powoduje sprzeczki między mną a mężem....  :roll:

Offline groszek

• maniak
haha :) dziubasek! co ty powiesz?!
kurcze, to forum przeciez jest (w założeniu) promałżeńskie.
Ja do ślubu spędzałam tu całe dniówki, ale po ślubie jakos zainteresowanie wieloma wątkami przygotowawczymi spadło, poza tym śledzę relacje i gratulacje, jakieś pogawędki... No a teraz zaczęla sie praca, wiec nie wiecej jak godzinę dziennie... Może dwie.

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Prorodzienne ?? Powiedz to mojemu Małżowi  :twisted:  :wink: hehe tak źle jeszcze nie jest.... póki co mam sposoby, żeby go udobruchać, ale moja częstotliwość  bycia na forum musi odrobinkę spaść, żeby go nerwowo nie wykończyć ;)

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Cytat: "Anusia-szczecin"
Cytat: "martini"
w dwoch slowach: ZA DUZO.

o tak

jesli was można zrozumiec - to forum weselne i tu dzielicie się przygotwaniami - to co ja  tutaj robię????

Aniusia ja mam to samo, Dziewczyny się dzielą swoimi przygotowaniami, relacjami, dzidziusiami, a ja się  tylko "przyglądam".
Kiedyś siedziałam tu jak miałam czas, mało kiedy się odzywałam, ale teraz kiedy nie pracuję  i siedzę w domu to zaglącam tu przez cały dzień :roll:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline goni@ Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 23.09.2006
Jeśli mam zlecenia od wydawcy (a kurcze coraz więcej ich mam ) to komp chodzi cały dzień i w przerwach od pisania zaglądam na forum...
Czyli jednym słowem opcja-Zaglądam na forum tak często jak moge , przez cały dzień      :mrgreen:
    :mrgreen:

Offline ilka2 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.09.07 cywilny, 22.09.07 kościelny
Ostatnio mniej, bo jak pracuje na 2 zmianę to wracam do domciu późnym wieczorem... :cry: ledwo żywa oczywiście :evil:  

Może mało aktywna jestem ale wierzcie mi czytam co skrobiecie :lol:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
zalezy jak leży ;)

czasem czesciej czasem z doskoku....

ale napewno ZA DUŻO... :roll:

Majeczka

• Gość
Wlasciwie ciagle. Znikam tylko na chwile, jak naprawde nie moge, np wracam z pracy do domu ;)

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
ile :?:  :lol:

baaaaaaaaaardzo duuuuuzo :D

Offline Di Kobieta

• Chuck Norris
W pracy to za bardzo nie moge i nawet nie mam kiedy...Ale jak jestem w domku, to komp jest caly czas On, poczta sciaga sie co minute, wiec odpowiedzi czytam prawie na biezaco :) Ja  wiecej czytam niz pisze.

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
ja ostatnio, w pracy jak mam chwilke..

ale cos za duzo ostatniio...
no bo kurde, fajne to forum!! :lol:  :lol:  :lol:

Offline atka83

• użytkownik
Wprawdzie zarejestrowana jestem tutaj nie od dzisiaj.Podczytywqłam sobie was troszeczke,noi dzisiaj postnowiłam oficjalnie się przywitać w odpowiednim do tego dziale.Gdybm mogła,to chyba cały dzień lub całą noc przesiadziałabym na forum.  :mrgreen:

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
Dziewczyny przyznać się tak z ręką na sercu, ile godzin dziennie przesiadujecie na forum?

Bo ja odkąd zalogowałam się tu pierwszy raz, nie moge sie od niego oderwać  :ekxpert:  
Jeszcze nie zdąże dobrze wstać rano, dobudzić się a już komputerek odpalony, i z takimi oczkami  :zdziwko:  sprawdzam co tam nowego na forum :)

Przynam jednak, że wasze rady są niezastąpione w planowaniu ślubu, wesela..  :brawo_2:  :brawo_2:  
Moge stwierdzić że forum UZALEŻNIA i to strasznie !! (miały racje te co mnie przed tym przestrzegały  :na_ucho: ) .. ale teraz juz za późno  :skacza:

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
Ja z pewnoscia jestem uzalezniona  :los:

Dziennie kolo 5 lub 6 godzin siedze  :skacza:
 Nie pracuje wiec moge sobie na to pozwolic  :skacza:

Przynajmniej mile z pozytecznym  :skacza:

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
Już jest taki temat . Jest też ankieta co do ilości spedznych tu godzin .

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
nie ty pierwsza ise nad tym zastanawiasz, satine ;)

juz laski mieliły temat  :brewki:

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
No tak - a zauważyłyście, że każda nowa osoba, która przybywa na forum zawsze o tym prędzej czy później wspomni? Że się oderwać nie może?

Mnie to wzięło do tego stopnia, że mam forum na stronę startową ustawione :D