Autor Wątek: Zdjęcia na weselu  (Przeczytany 3039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline swiadek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Zdjęcia na weselu
« dnia: 6 Września 2006, 15:43 »
Cześć,

Na początku powiem że dostałem fuche świadka ... :) a jako że jestem "rodzinnym" fotografem ;) została przydzielona mi funkcja znalezienia fotografa na ślub. Przeczytałem dużo waszych postów i przejrzałem chyba całą baze firm. Jest dużo dobrych fotek, ale jakos wszystkie pomysły są do siebie podobne... podobaja mi sie foty studio22, este, fotoniedziela i studio na pietrze, gryczenko... i tu pojawia sie moje pytanie.. na stronie fotoniedzieli oprocz fotek sa fotki panoramiczne, i bardzo sie spodobały mojej siostrze .Czy ktoś z was robił coś takiego ? czy mozna z tego zrobic odbitki ?

Marcin

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Września 2006, 15:49 »
Cytat: "swiadek"
Czy ktoś z was robił coś takiego ? czy mozna z tego zrobic odbitki ?

Może zadzwoń bezpośrednio do studia fotograficznego. Będziesz miał informację z pierwszej ręki.

Offline swiadek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Września 2006, 15:58 »
Cytat: "Sylvi"
Może zadzwoń bezpośrednio do studia fotograficznego. Będziesz miał informację z pierwszej ręki.


nie no dzwonilem... ale informacja od firm swoja droga a w praktyce roznie czasami bywa

Offline skarbek
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: październik 2007
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Września 2006, 16:52 »
Ja proponuje Ci innego fotografa uważam że bardzo dobrego.Jeżeli jesteś zainteresowany to odezwij sie na mojego prv, bo tutaj adresu napisać nie mogę :P
"Dzis też bym Cię wybrała"2007

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Września 2006, 17:04 »
skarbek, czy ten fotograf jest ze Szczecina?

Offline skarbek
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: październik 2007
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Września 2006, 17:15 »
Niestety nie, z Wąbrzeźna ale jak trzeba to dojedzie.Do mnie tez musi no ale ma trochę blizej...
"Dzis też bym Cię wybrała"2007

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Września 2006, 22:30 »
Z czystym sumieniem mogę polecić FotoNiedzielę. Robili na naszym weselu fotki reportażowe, plenerowe i panoramiczne. Wszystki zdjątka zrobiły furorę wśród rodziny i znajomych. Fotki panoramiczne to nowość, na która warto się zdecydować. Poza tym cenowo jest u nich na prawdę bardzo korzystnie. Polecam.

Offline swiadek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Września 2006, 12:41 »
dzięki Anielka

dostałęm twoją wiadomość ze stronami Fotoniedzieli , faktycznie fotki super a panoramki rewelacja a najlepsza ta gdzie Twój mąż ma 2 panny młode..heheh masz bliźniaczke ?... osobiście myślałem że do pokazywania mają je wyselekcjonowane ale Wasze panoramki mnie utwierdziły w przekonanio że to nie lipa :) . Na to wygląda że juz wybrałem fotografa i będzie to fotoniedziela ( mam nadzieje że mają terminy wolne) , licze  że siostrze też ta sesyjka wyjdzie taka fajna jak Wam :)

pozdr
Marcin

Offline PumoRi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1819
  • Płeć: Kobieta
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Września 2006, 08:47 »
Anielka, super są te panoramy  :D zdaje mi się, że na stronie FotoNiedzieli są Wasze panoramy. Niesamowite wrażenie, można sobie cały kościół obejrzeć, łącznie ze sklepieniem  :D i wszystkich gości na sali w kółeczku! Rewelacja!  :D

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Września 2006, 09:36 »
Cytat: "PumoRi"
zdaje mi się, że na stronie FotoNiedzieli są Wasze panoramy


Tak PumoRi :D  s¹ tam panoramy z naszego œlubu, pleneru i wesela :wink:  Polecam wszystkim zrobienie takich panoram - to jest niesamowita sprawa. Ktoœ kto nie był na slubie czy weselu może sobie dokładnie zobaczyć każdy szczególik. My ogl¹damy je codziennie i znów czujemy jakbyœmy cofneli się w czasie do dnia œlubu :D  :serce:  :serce:

Offline Ramaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Września 2006, 23:08 »
Witam:)Jesteśmy już dwa miesiące po Ślubie i muszę przyznać,ze coraz bardziej doceniamy wybór fotografa :) My również wybraliśmy FotoNiedzielę. Pamiętam te rozterki...obawialiśmy się,czy trafi w nasz gust, oczekiwania,czy będzie potrafił spojrzeć "naszym okiem". Po pierwszym spotkaniu byłam spokojna:) Obejrzeliśmy zdjęcia zrobione innym parom ( są m.in. na stronie www...........), opowiedzieliśmy jak to widzimy. Uwierzcie,że nie mogę napatrzeć się na owoc jego pracy z nami:) Na Ślubie uchwycił właśnie te momenty,na których najbardziej nam zależało. Był bardzo dyskretny,co też ważne.  No i zdjęcia panoramiczne...same widzicie,ze dech zapiera:) Cudowna pamiątka.Zupełnie niepowtarzalna i każdej z Was tego  życze:) Jeszcze słowo o zdjęciach w plenerze. Fotograf stworzył taką atmosferę i tak nas poprowadził w tym wszystkim,że właściwie dla nas to była jedna wielka zabawa. Nie było żadnego sztucznego "ustawiania". Miał pełną głowę pomysłów- świeżych, spontanicznych.  Naprawde bardzo polecam!!! Warto mieć pamiątkę takiej jakości. Jeśli macie jakies pytania,ja chętnie odpowiem :)
Pozdrawiam:)
Młoda Żona,
Magda
Dawidek i Magda

Offline anetka161
  • 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1657
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2007
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Września 2006, 16:08 »
Ramaya,a może pochwalisz się też fotkami  :wink:  ?

Offline Ramaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Września 2006, 21:20 »
Pewnie,ze tak:)Podaj adres e-mail:)
Dawidek i Magda

Offline anetka161
  • 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1657
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2007
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Września 2006, 21:33 »
Mój adres: anetka161@vp.pl

Offline kornelia_w
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Września 2006, 23:08 »
Ramaya a moglabys takze przeslac jakies zdjecia z FotoNiedzieli na mojego maila?

kornelia_wojcik@interia.pl

z gory wielkie dzieki! Mi i mojemu dziubkowi bardzo podobaja sie zdjegia na stronie tego nowego studia - tylko na stronie to zawsze sa "te najlepsze", chociaz zdjec z pleneru maja wrzuconych i tak wyjatkowo duzo. Caly czas sie jeszcze wahamy, choc cenowo sa bardzo spoko. Zastanawia nas jeszcze fakt tych galeri internetowych dla klientow - calkiem fajny pomysl tylko czy za to trzeba cos placic? Wiecie cos na ten temat?

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Września 2006, 17:46 »
Cytat: "Anielka"
Z czystym sumieniem mogę polecić FotoNiedzielę


Cytat: "Ramaya"
My również wybraliśmy FotoNiedzielę

Również i my mieliśmy sesję plenerwą z FotoNiedzielą i jesteśmy bardzo zadowoleni, zdjęcia spełniły w 100% nasze oczekiwania, atmosfera fantastyczna, cała sesja odbyła się na luzie zatem zdjęcia wyszły super!!!! Pozatym bardzo miły kontakt z fotografem, tu po prostu czuć że on jest  dla młodych, otwarty, głowa pełna pomysłów, fotki nie tuzinkowe tylko spontaniczne, to było coś na czym nam zależało!  :mrgreen:
czekam aż szczęście powróci...

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Września 2006, 19:36 »
Cytat: "Ramaya"
Pewnie,ze tak:)Podaj adres e-mail:)

a może poprostu na forum? niech wszyscy pooglądają...

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Września 2006, 08:41 »
Cytat: "kornelia_w"
......Zastanawia nas jeszcze fakt tych galeri internetowych dla klientow - calkiem fajny pomysl tylko czy za to trzeba cos placic? Wiecie cos na ten temat?


Kornelia My nie płaciliśmy nic dodatkowo za fotki umieszczone w necie, bo są one w cenie usługi. Takie fotki to super rozwiązanie, bo można je trzymać na stronie www i pokazywać je potem w pracy, czy znajomym, rodzinie itd., bez taszczenia ze sobą albumów, w każde miejsce. Wśród naszych znajomych największe wrażenie robią właśnie panoramy, bo jest to coś nowego, a przez to zaciekawia ludzi.

Offline Ramaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Września 2006, 00:48 »
A oto nasze zdjęcia:)











cdn...
Dawidek i Magda

Offline Ramaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Września 2006, 01:03 »
c.d. ...













Dawidek i Magda

Offline Ramaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Września 2006, 01:09 »














...:)
Dawidek i Magda

Offline Ramaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Września 2006, 01:10 »
I co sądzicie?:) Ahhhh...miło powspominać:)
Dawidek i Magda

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Września 2006, 09:26 »
Jak dla mnie rewelacja :!:  Naprawdę świetne foty :D  Pomalutku zaczynam żałować, że jednak nie zdecydowaliśmy się na sesję po ślubie :wink: Przy okazji gratuluję serdecznie.

Offline skarbek
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: październik 2007
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Września 2006, 09:37 »
Zdjatka super!!!!!!Też bedziemy mieli sesję po ślubie i jestem z tego bardzo zadowolona bo widzę,ze wychodzi wspaniale!Nistety nie  mamy szans na zdęcia nad morzem ale mozeliwe że nad jeziorkiem wyjdą równie ciekawie.Poza tym Twój bukiet jest moim wymarzonym.Możesz mi powiedzieć ile zaniego płaciłaś?Pozdrawiam
"Dzis też bym Cię wybrała"2007

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Września 2006, 10:33 »
Ramaya masz super fotki. My nie mieliśmy tyle czasu na plener co Wy, nasz cały plener był robiony w pół godziny w tempie expresowym, a mamy sporo fotek, więc uważam to za nie lada wyczyn. Fotograf się postarał, choć był mocno okrojony czasowo :wink:

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Września 2006, 12:05 »
Cytat: "Anielka"
Fotograf się postarał, choć był mocno okrojony czasowo

a słyszałam słyszałam  :mrgreen: mimo wszystko na tak krótko jak trwała wasza sesja zdjęcia są pierwsza klasa!!!
Ramaya, cudowne fotki, właśnie takie lubię, rozbawione, spontaniczne....jakby na chwilę czas zatrzymano, bardzo ładnie wyszliście na tych fotkach OK
czekam aż szczęście powróci...

Offline kornelia_w
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Września 2006, 19:56 »
Dzieki dziewczyny za info na temat fotoniedzieli, wasze opinie coraz bardziej mnie przekonuja co do ndz i plenerku po slubie

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Września 2006, 15:55 »
Bardzo fajne fotki.  Bez wielkiego pozowania, gadzetow, makiet itp.. sliczne i naturalne. Tez o takich mysle, gdyz nie lubie strasznie siebie na zdjeciach i szukam fotografa ktory potrafilby cos fajnego uchwycic bez ustawiania, usmiechow na zawolanie itp.. Moglabym prosic o namiary na tego fotografa bo stronki chyba nie ma?

Offline szysz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Września 2006, 21:40 »
Sesja zdjęciowa nigdy w dniu ślubu - para młoda jest zbyt spięta i Młoda za bardzo boi się o sukienkę nie usiądzie nie podskoczy idt....
My robimy fotki najszybciej dzień po zapraszam do naszej galerii

....kurde jak ja krypciochy nie lubie...(Wasz mod)

Offline anetka161
  • 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1657
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2007
Zdjęcia na weselu
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Września 2006, 21:44 »
Ach ci fotografii  :wink: