Autor Wątek: Villa MODA Dąbrowa Górnicza - opinie  (Przeczytany 6521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jellvey
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec/sierpień 2014
Villa MODA Dąbrowa Górnicza - opinie
« dnia: 31 Marca 2013, 08:58 »
Hey, chciałam zapytać czy ktoś z Was słyszał o nowo otwartej restauracji/galerii? Mają też ponoć salę balową i urządzają wesela:) muszę się tam przejechać w najbliższym czasie, ale pytam z ciekawości czy ktoś już  coś słyszał lub rozmawiał z właścicielami? :)
Dodam, że Villa Moda znajduje się niedaleko Dworca Kolejowego w centrum w Dąbrowie :)
« Ostatnia zmiana: 22 Października 2015, 21:58 wysłana przez zibi »

Offline novatorka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2014
Odp: Villa MODA Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Kwietnia 2013, 11:08 »
Hej :)
Byłam , widziałam.
Okrągłe stoły , ciemne przystrojenie stołów i krzeseł  , sala za bardzo industrialna i mroczna  jak dla mnie :)
Na wesele bym jej nie wybrała ... na koncert z chęcią się tam wybiorę :)
 Na ścianach witraże z mocno odznaczonymi genitaliami hehehe( ponoć właścicielka jest artystką) i tworzy witraże bardzo specyficzne .... na sztuce się nie znam ale nie widzę choćby mojej mamy kiedy by to zobaczyła hehehehe
Piszę tylko to co zauważyłam z właścicielami nie rozmawiałam więc nie pomogę jeżeli chodzi o ceny i inne ustalenia :)
Pojedź, zobacz i opisz :) ciekawa jestem czy jest ktoś na tyle odważny aby zrobić tam wesele :)
Czekam na inne opinie :D

Offline zmoryek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Villa MODA Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marca 2014, 09:57 »
Cześć,

Odświeżam temat, ja jesieni tego roku mam imprezę weselną, w związku z tym pytanie: zdecydowała się któraś z Was na tą salę?  :)

Mi się osobiście sala bardzo podoba. . .  nie przypomina łososiowatych "kiczowatych" sal weselnych  8)  Zależy chyba, co kto lubi, tutaj mamy nowoczesną sale, z nieco industrialnym charakterem. . .  w związku z tym, że odbywają się tam koncerty, jest scena dla zespołu i sala jest wysoka - zatem akustyka jest super. . .  to z plusów.  A i kontakt z właścicielami też dobry.

A minus?  Nie mogę nigdzie znaleźć opinii osoby, która robiła tam wesele  ;D

Offline Gosiak_pl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Czerwiec 2017
Odp: Villa MODA Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Września 2014, 18:43 »
lokal świetny na koncerty bo parę razy tam byłam na wieczorkach jazzowych w 2013 :) świetny klimat i barmani ale niestety w tym roku już ich nie ma. . .  ale na wesele nie polecam chyba że ktoś lubi kontrowersyjną sztukę :)

Offline zmoryek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Villa MODA Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Października 2015, 21:56 »

Minął już rok od mojego wesela w Villa Moda... ogólnie było super, rewelacyjna sala, świetne jedzenie - udało się bez oklepanego codziennego schabowego ;-) Goście z tego byli zachwyceni, a ja przez jakiś czas chodziłam dumna jak paw... że się udało, bo nieco się bałam, ze względu na to, że nigdzie nie mogłam znaleźć opinii... czym sporo osób było zdziwionych, bo jak można robić wesele w sali, której nie poleca Ci znajomy i nie przeczytałeś stada opinii na necie. Ale sala tak mi się podobała, a wcześniej zjedzony tam obiad i deser tak smakowały, no i sala jak dla wesela z zespołem na warunki świetne i przede wszystkim mi z mężem o to chodziło, a zdecydowanie brakowało mi tego w zasadzie w każdej sali w Dąbrowie Górniczej. Plus właściciele są fajni, bezproblemowi i mają indywidualne podejście- zwłaszcza do moich życzeń i wymysłów ;-)

Dziwie się, jak można pisać, że na wesele nie poleca się sali w związku z kontrowersyjną sztuką :D:D:D  Owszem, na sali wiszą szklane obrazy witraże przedstawiające nagie postacie ^^ ale raz, że mi to nie przeszkadzało, a dwa, że te witraże spokojnie mogą zostać przeniesione do innej sali i na sali weselnej może ich nie być...

Jeżeli chodzi o stoły - są okrągłe ^^ i na co dzień, a zwłaszcza w przypadku koncertów są na nich brązowe obrusy, na wesela i tego typu imprezy obrusy zakładane są białe.. z dowolną dekoracją kolorystyczną ;-) Idealna sala na wesele czarno-białe ;-)

To tyle, trochę się rozpisałam - opinia o Villa Moda zamieszczona ^^