e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Foteli Maxi Cosi Priori Xp ( 9-18kg) + dodatkowy oryginalny pokrowiec  (Przeczytany 1300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Gdy ktoś będzie zainteresowany, to jutro dodam zdjęcia,
Jak w temacie - sprzedam fotelik 9-18kg Maxi Cosi Priori Xp, użytkowany tylko przez moją córę. Bezwypadkowy, bezproblemowy ;) Dodatkowo dorzucam nowy, oryginalny granatowy pokrowiec. My używaliśmy tylko jednego ( kolor jasny róż + szary ). Dokładnie taki fotelik,zdjęcie póki co ze strony :

Gdyby ktoś był zainteresowany - dajcie znać:) Wtedy wkleję dokładne zdjęcia, bo obecnie pokrowiec się pierze, a mąż gruntownie fotelik odkurza;)

Offline Lili-liliana Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.05.2010r.
Ja poprosze zdjecia i cenę.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
oki, późniejszym wieczorem wkleję, jak tylko go "ubiorę" :P

Offline Lili-liliana Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.05.2010r.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Przepraszam za niezbyt dobrą jakość zdjęć, ale strasznie się spieszyłam - toczę boje z Orange i ostatnio ciągle nie mam internetu. Więc póki jest - spieszyłam się żeby  je chociaż wkleić. Jedyny mankament to lekko "poszarpany" - zaciągnięty pasek do regulacji - uwzględniłam na zdjęciu,. Gdybyś była chętna, to daj znać na pw ;) Niestety nie wiem, czy internet nadal będzie działał  :-\, bo co chwilę zrywa mi połączenie - odpiszę najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Kolory nie są oczywiście takie sprane - wina niezbyt "fachowego" aparatu ;) Granatowy (ten nowy, dodatkowy pokrowiec) nakłada się na ten oryginalny...Buzia

Offline anetka71 Kobieta

• maniak

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Fotelik jedzie już do nowej właścicielki ;) Proszę o usunięcie wątku