e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kilka zabawek chętnie odsprzedam.  (Przeczytany 1918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Kilka zabawek chętnie odsprzedam.
20 lutego 2013, 14:15
Witam.

Kolejne czystki w pokoju dzieci - młoda zgodziła się odpsrzedać kolejne jej sztuki.

1. Kubuś Puchatek zabawka typu mula na baterie na dotarciu - ang.

Cena 15 złotych

2. Samochód od firmy Mattel - dla lalek typu Barbie. Z tyłu mały bagażnik, w środku schowek w podłokietniku. Pasy, kierownica.
do kompletu dodajemy dwie lalki - jedna chyba Steffi w zimowym stroju, druga jakaś ciemna - spadkowa miała chyba coś z głową, bo kręci się luźniej niż pozostałe lalki. Samochód jest duży - tu wygląda jak mikrus jakiś.

Cena 36 złotych

3. Piesek firmy Fisher Price z serii "zbuduj sobie zwierzątko"  Piesek wyje i wydaje różne dźwięki podczas składania czy zabawy z nim.

Cena 17 złotych

4. Puzzle Boikido - dopasowywanka. Cyrk - kompletna. Klocki posiadają magnes i można je swobodnie przyczepiać na tle cyrku.

Cena 15 złotych

5. Żaba piramida do układania na kołku/podstawie

Cena 12 złotych

6. Lala Dora wysokość ok 38 cm. W płaszczyku. Na ciele ma nadrukowany strój kąpielowy i bransoletkę.

Cena 30 złotych.

7. Domek balon My Little Pony - po wypadku, odłamane jedne drzwiczki z wanną - może da się naprawić - ja nie umiem...młoda strąciła go ze swojego łóżka i pękł.
W zestawie 4 koniki. Na górze duży pokój ze świecącym żyrandolem. Obok mała komoda z otwierana szufladką.
Na dole dodatkowe pomieszczenie z drzwiami, pomost z przyciskiem do otwierania skrzynki na listy - ciężko chodzi.
Do kompletu huśtaweczka dla dwóch kucyków - nie załapała się na zdjęcie.

Cena 25 złotych.

Mam jeszcze barierkę ochronną do łóżka, otwieraną - różowy kolor, firmy Lindam - gdyby ktoś był zainteresowany.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
dla mnie piesek  ;)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Jak szybko :)

Offline vonka

• Chuck Norris
to była miłość od pierwszego wejrzenia  ;D
tylko powiedź mi co ten piesek robi  ::)  :D

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Ha ha ha :D No nie mogę :D Czekaj, zrobię Ci zdjęcie :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
On robi to:

Wyje, szczeka i dyszy gdy się go składa lub rozkłada lub naciśnie to czerwone na czubie. Nadal go chcesz ?

Offline vonka

• Chuck Norris
no jasne, że chce - nawet w stanie rozkładu mi się podoba  ;D

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Adiana, a masz jakiegoś linka ze zdjęciem czy opisem żebym mogła tą barierkę zobaczyć?

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
wpisz w google: Lindam bed rail
Tak zobaczysz najwięcej zdjęć w różnych układach.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
a ile za nią chcesz? :brewki: I jeszcze chciałam się dowiedzieć - czy dobrze rozumuję, że jak jej nie chcę używać, to można ją opuścić żeby tak sobie wisiała? Chcemy w marcu kupić takie łóżko: http://allegro.pl/drewniane-lozko-wojtek-dostawa-0zl-promarkmeble-i2994159091.html i nie wiem, czy na tą górną część łóżka by mi pasowała...

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Tak, wtedy zwisa, ale wydaje mi sie, że na tym łóżku sie nie wywinie całkiem, bo zaprze sie na tej jakby skrzyni - nie wiem jak głęboką ma to łózko. Jak mi powiesz jaka jest wosokość tej ścianki co materac trzyma to Ci powiem czy będzie git.

Bo ona sie "łamie" jakby na wysokości mechanizmu blokady i leci w dół tak jak tu na zdjęciu:

Za moja chcę 40 złotych - ona ma kilka śladów użytkowania, przetarcie materiału od spodu - stelaż naszego łózka ma elementy metalowe i się otarło. No i pęknięcie jednego z plastików - osłonka ozdobna zaklejona taśmą.
Chyba wstawię zdjęcia, żebyście mogły spojrzeć o co mi chodzi.

Offline s.aga Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 16.10.2004
Adiana mogę spytać o orientacyjny koszt wysyłki balonu My Little Pony

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Balon własnie został sprzedany - przepraszam.

Zabawki wysyłam zgodnie z wagą i cennikiem pocztowym. Tu był to koszt dla paczki powyżej jednego kilograma bo sam tyle wazy.