e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Trzewiki ECCO dla dziewczynki rozm. 25  (Przeczytany 2202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaasieek

• zapaleniec
  • data ślubu: 06.06.2007
Kupując na jesień buciki dla mojej córki byłam przekonana, że wystarczą jeszcze na nadchodzącą wiosnę. Dlatego też były to buciki "wyjściowe", oszczędzane ... Niestety, okazało się, że na wiosnę jesteśmy bez obuwia, gdzyż mojej pannie noga tak urosła, że oszczędzane Ecco stały się za małe już teraz....Ich stan widać na zdjęciach ( niemal idealny ), firmy nikomu przedstawiać nie trzeba, najtaniej na allegro nowe znalazłam za 189 zł. Cena do ustalenia. Jeżeli komuś będzie zależało na paragonie ( bodajże wrzesień 2012 ) to postaram się odszukać, ale nie obiecuję...

Offline kaasieek

• zapaleniec
Nie wiem dlaczego na drugim zdjęciu w środku bucika są ciemne ślady, wyglądają jak przetarcia....Oczywiście żadnych przetarć w nich nie ma, za krótko córka je nosiła by widać było na nich ślady zużycia

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
jaki to rozmiar?

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
ok już widzę w tytule,ile chcesz za nie?

Offline kaasieek

• zapaleniec
Rozmiar 25, dł wkładki 16 cm

Offline kaasieek

• zapaleniec
Chciałabym za nie 85 zł plus wysyłka

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
ja jednak podziękuję

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
proszę o rezerwację bucików  ;)

Offline kaasieek

• zapaleniec
OK, do kiedy mam je zarezerwować dla Ciebie? Cena z wysyłką będzie 89 zł ( paczka ekonomiczna ).

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
poproszę do jutra  ;)
teraz jak spojrzałam na suwaczek Twojej córci to jestem ciekawa jaki rozmiar bucika nosi  :P moja córcia tylko 2 miesiące młodsza i wczoraj jej nóżkę zmierzyłam i ma 15 cm około  ;) Twojej tak szybko nóżka rośnie...  :o

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
a powiedz mi jeszcze czy te buciki dobrze przylegają do nóżki? bo moja Ala ma dość wąską stopę...

Offline kaasieek

• zapaleniec
Buciki sprzedane