e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Prezent - Niespodzianka dla Pana Młodego od Pani Młodej :)  (Przeczytany 13604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ewcik86 Kobieta

Witajcie :)
Chciałabym na swoim weselu zrobić mężowi niespodziankę. . .  Jakiś prezent, który go zaskoczy i wzruszy.  Nie mam jednak pomysłu :( Spotkałyście się kiedyś z czymś takim, że młodzi mieli dla siebie jakieś niespodzianki? Myślałam o jakimś prezencie, a po wręczeniu prezentu chciałabym zadedykować mu jakąś piosenkę, którą zatańczymy sami, a goście otoczą nas i zrobią koło.  Ktoś kiedyś mi podpowiedział, że żona kupiła mężowi 3 wina i powiedziała, że pierwsze chciałaby z nim wypić w pierwszą rocznicę ślubu, drugie w 15, a trzecie w 30 czy jakoś tak :) Fajny pomysł, ale może macie jakies inne pomysły?

Offline pan_w_garniturze Mężczyzna

Mam podobny problem, bo mój przyszły mąż w dniu swojego ślubu będzie obchodził imieniny.... Początkowo też myślałam o prezencie, ale stwierdziłam, że tego dnia i tak będzie tyle zamieszania, że nie ma to większego sensu. Przecież najpiękniejszym prezentem jest ślubowanie w kościele

Offline Magdallllllena

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 24.06.2017
Ponawiam pytanie koleżanki. Chciałabym na swoim weselu zrobić mężowi niespodziankę. . .  Jakiś prezent, który go zaskoczy i wzruszy.  Nie mam jednak pomysłu? Może macie jakies pomysły?

Offline zibi Mężczyzna

jeśli ma go wzruszyć, to ciężko coś podpowiedzieć. Ty go znasz lepiej. Zacznij od pytania co go właśnie wzrusza? do czego ma sentyment?
jakieś marzenie niespełnione... może z dzieciństwa nawet. Tak aby złapać trop.

Offline Magdallllllena

• nowicjusz
Myśle, że fajnym pomysłem byłaby piosenka tylko jaka?

Offline zibi Mężczyzna

Idąc tą drogą, to może zrobisz teledysk? i wyświetlisz mu na weselu :) raz widziałem takie coś, ale to młody (ze świadkiem i kolegami) dla młodej nagrał. Rewelacja. Kawałek był jakiś ogólnie znany...

Offline Magdallllllena

• nowicjusz
Całkiem fajny pomysł:) Można zrobić coś na wesoło z druhnami ;D

Offline duda

• użytkownik
  • data ślubu: 24-06-2017
  • Ślub w: Pęzino
Jeśli chodzi o prezentacje, to zazwyczaj świadkowie się zgadują iii zdobywają od rodziców Państwa Młodych zdjęcia z dzieciństwa, wykorzystują swoje zdjęcia i wykonują prezentację z jakimś podkładem muzycznym :)

Ja pragnę swojemu lubemu zaśpiewać piosenkę, o której kiedyś, kiedyś mi mówił i tak w głowie zostało :) Polecam, ponieważ to świetny pomysł, a na pewno poruszy nawet najtwardsze serducho  ;)

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
Ja kiedyś widziałem jak młody z kolegami śpiewają piosenkę, oczywiście młody w roli głównej, wyszło super. Tak samo mogłaby zrobić młoda  ;)

Offline NaSl

Bardzo trudno jest nam powiedzieć jaki prezent wzruszy i zarazem zaskoczy Twojego męża na ślubie, ponieważ każdy jest inny i musisz podać szczegóły abyśmy mogli doradzić. Tak generalnie to jaki budżet posiadasz na ten cel? Może właśnie taka prezentacja na której będą Wasze wspólne zdjęcia i wspomnienia ? :)