Autor Wątek: jaka wódka na wesele???  (Przeczytany 274183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #540 dnia: 1 Maja 2014, 08:04 »
My mamy Soplice. Dobra ;-)


Offline Monika 123456
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 12.03.215
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #541 dnia: 15 Maja 2015, 16:05 »
 Kiedyś to mi bardzo smakowała Finlandia żurawinowa, ale ostatnio to nie kupuję innej niż Norvegia Vodka.  Nieźle kopie, a w smaku bardzo delikatna, łatwo przechodzi przez gardło ;)

Offline Monika 123456
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 12.03.215
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #542 dnia: 15 Maja 2015, 16:06 »
 Przyznam, że od jakiegoś czasu jestem amatorem Norvegia Vodka.  Praktycznie już innej wódki nie kupuję.  Nawet Finlandia, która była moim number 1 przez długi czas, teraz musiała zejść na drugi plan ;-)

Offline szpinak007
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 17 PAZDZIERNIKA 2015
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #543 dnia: 15 Maja 2015, 18:56 »
Ja postawilem na Pan Tadeusz. 

Offline szpinak007
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 17 PAZDZIERNIKA 2015
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #544 dnia: 15 Maja 2015, 19:02 »
Postanowilismy zrobic duzo mniejsze wesele niz pierwotnie planowalismy wiec chetnie odsprzedam okolo 100 butelek Pana Tadeusza 0,5l w dobrej cenie 20,50zł za butelke.  Waszawa i okolice - moge powiezdz do nabywcy.  Chetnych prosze o kontakt szpinak_xl@wp. pl

Offline SandraGorka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
  • data ślubu: 16 lipca 2016
  • Skąd:: Grodków
  • Ślub w: Piekielnik
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #545 dnia: 11 Stycznia 2016, 22:17 »
My przeliczamy 1 wódkę od zaproszenia, plus 0,75 na parę. Wzielismy również w zapasie 30 sztuk, jakby co bedzie na chrzciny :D  U nas bardzo popularne są jeszce tzw. bramy weselne, wiec ok 15 flaszek minimum na same bramy . Oj jak to wsyztsko podsumuję , zbiera sie i zbiera. Ale nie mogę sie już doczekać:D

Offline krystyna88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #546 dnia: 18 Stycznia 2016, 17:13 »
To dużo wyjdzie Wam alkoholu... szpak, ale ta wódka jak polanin może mieć na butelce grawer? czy tylko zwykła klasyczna butelka?

Offline MartaAdi

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 240
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Skąd:: Rymań
  • Ślub w: Sianożęty
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #547 dnia: 18 Stycznia 2016, 23:19 »
My postawiliśmy  na absoluta, ale jeszcze nie kupiliśmy.  Co o tym myślicie?

Offline moniczkaDe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #548 dnia: 19 Stycznia 2016, 22:37 »
my zamówiliśmy 0,9 wódki na osobę plus bimber, wina i whisky.  Polanin robi grawerki ale dodatkowo trzeba za nie zapłacić.

Offline MartaAdi

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 240
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Skąd:: Rymań
  • Ślub w: Sianożęty
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #549 dnia: 19 Stycznia 2016, 22:40 »
A jaki jest koszt tych grawerow, może być tak orientacyjnie.

Offline annakrystek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #550 dnia: 2 Lutego 2016, 19:05 »
my zamówiliśmy 0,9 wódki na osobę plus bimber, wina i whisky.  Polanin robi grawerki ale dodatkowo trzeba za nie zapłacić.

cena z polanina jest naliczana za ogół, że grawerka niezależnie jaka ilość, czy osobno za każdą sztukę?

Offline moniczkaDe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #551 dnia: 5 Lutego 2016, 22:36 »
za usługę grawerownia płaci się 250 zł niezależnie od ilości butelek oraz 1,30 za butelkę ale powiem Ci że warto, mega się prezentują!

Offline izabela.K
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #552 dnia: 15 Lutego 2016, 00:28 »
my za tydzień wybieramy się na targi ślubne do Opola, może będzie stoisko z polanina i wypytam co i jak z grawerem, może jakieś promocje lub coś w ten deseń ;)

Offline Madzix91
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • data ślubu: 24.09.2016
  • Skąd:: Sosnowiec
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #553 dnia: 17 Lutego 2016, 09:31 »
Mój kolega na weselu też miał takie grawerowane i rewelacja się to prezentowało. Też się zastanawiamy czy takich sobie nie zamówić. Zawsze to też jakaś pamiątka jak na odchodne goście dostają flachę od Pary Młodej. Jak wstawią wódkę do barku to przez jakiś czas wspomną nasze wesele zanim nie wypiją :).

Offline Nastia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #554 dnia: 19 Lutego 2016, 07:01 »
Jaka by nie była, ważne, ay była odpowiednio ozdobiona. U nas do każdej butelki alkoholu była dołączona specjalna etykieta w formie zawieszki. Goście bardzo sobie chwalili takie rozwiązanie. Nie tylko podnosiło to walory zdobnicze, ale i przy okazji nikt nie komentował, czy alkohol jest dobry czy zły.

Offline delpiero
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #555 dnia: 13 Października 2016, 08:43 »
To zależy od tego, jaki macie budżet. Przecież wiadomo, że na imprezach powinno się stawiać na jakościowe alkohole - tego oczekują goście. U na smieliśmy Gutt Pure Vodka. Kojarzysz? Cena na średnim poziomie, ale wódka totalnie inna niż klasyczne. Nie pali w gardło, jest przyjemna w smaku, ogólnie robi mega dobre wrażenie, ale oczywiście to kwestia typu alkoholu jaki wam odpowiada, ale zakładam, że delikatna wódka zdecydowanie wszystkim podejdzie.

Offline sanderka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #556 dnia: 17 Grudnia 2016, 20:10 »
My bierzemy ślub w czerwcu i nad wódką też się właśnie zastanawiamy. Ale nam wpadła Wódka Weselna z grawerem. Takie coś innego na weselu, a ostatnio modne. Zawieszek by nie trzeba było... Co o tym myślicie?

Offline Slu_elle
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Skąd:: Warszawa
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #557 dnia: 11 Stycznia 2017, 10:10 »
Taka wódka weselna z grawerem to naprawdę bardzo fajny pomysł i nie jedna Para Młoda Wam zazdrości, zawsze jest to coś innego i oryginalnego niż zwykły alkohol. Tak z ciekawości zapytam: ile kosztuje butelka takiej wódki?

Offline sanderka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #558 dnia: 23 Stycznia 2017, 23:37 »
My ją na targach ostatnio widzieliśmy. Tak 22 zł wzwyż. Chyba doliczają też za taki grawer około 1 zł dodatkowo do sztuki. Ale wydaje się, że warto, bo jak oglądaliśmy te butelki to wyglądają lepiej niż na zdjęciach na stronie. Chyba się zdecydujemy...

Offline Majka2312
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #559 dnia: 1 Marca 2017, 14:05 »
. Butelka rewelacyjna, z tego co wiem to jest do wyboru kilka opcji nadruku co jest super rozwiązaniem bo każdy może znaleźć coś dla siebie :) Butelka robi na prawdę świetne wrażenie, ja pierwszy raz się z taką spotkałam i byłam zachwycona.
« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2017, 17:03 wysłana przez zibi »

Offline Merydeks
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #560 dnia: 27 Października 2017, 22:56 »
Może jestem za wygodna, ale uważam że trzeba sobie dać już spokój z tymi całymi załatwieniami wódki i zostawić to dla domu weselnego i hotelu. Może i wyjdzie trochę drożej, ale czy aż tak bardzo żeby za tym jeździć, załatwiać i sie męczyć? My mieliśmy niedawno przyjemność być na weselu u znajomych w Wiśle, gdzie hotel policzył ich chyba 15% więcej niż zapłacili by w sklepie. Dla zainteresowanych podaję namiary:
LINK USUNIETY

Bardzo fajne miejsce i mam super wspomnienia. Najważniejsze że Panna Młoda też :)
« Ostatnia zmiana: 28 Października 2017, 06:39 wysłana przez ~Ania~ »

Offline OriginalMiki
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: jaka wódka na wesele???
« Odpowiedź #561 dnia: 6 Listopada 2018, 13:03 »
U mnie pojawił się zupełnie inny problem. Cały alkohol jest już kupiony jednak nie wiem co z lodem, w którym musi stać wódka przez całą noc. Jak to zorganizowaliście? Szukałam w internecie wielu rozwiązań i chyba najpewniej będzie kupić po prostu kontenery na suchy lód.. Jeśli poradziliście sobie w tym temacie jakoś inaczej to proszę dajcie znać. Czasu coraz mniej..
« Ostatnia zmiana: 6 Listopada 2018, 14:40 wysłana przez zibi »