e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: jaka wódka na wesele???  (Przeczytany 192400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline renia1986 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2011
Odp: jaka wódka na wesele???
15 listopada 2009, 21:04
A co sądzicie o wódce : Czysta Gorzka Żołądkowa ??

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
15 listopada 2009, 22:33
Bardzo dobra ;)

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
16 listopada 2009, 07:08
Popieram :D

Offline katrishja Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 18.09.2009
16 listopada 2009, 13:36
polecam!
była u nas na weselu i gościom bardzo "smakowała" :)

Offline renia1986 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2011
16 listopada 2009, 23:04
to chyba przy tym zostane ;D

Offline izabelle13 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.09.2007
18 listopada 2009, 15:24
U nas miała być luksusowa, ale ostatecznie kupiliśmy gorzką de luxe-nazwę przetrawiłam i nie żałuję bo goście byli bardzo zadowoleni.
A przede wszystkim nikt nie cierpiał następnego dnia także naprawdę szczerze polecam :D

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
18 listopada 2009, 15:39
ogólnie Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka wygryała w konkursie Vodka Masters 2009 więc chyba coś to znaczy

Offline aska.sc Kobieta

• nowicjusz
24 listopada 2009, 23:29
MOŻE CHCECIE KUPIĆ WÓDKĘ MAM DO SPRZEDANIA 200 BUTELEK PO 17,50 SZT.  CZYSTA ŻOŁĄDKOWA DE LUX NA PRAWDĘ DOBRA

SPRZEDAJE BO MUSIMY ODWOŁAĆ WESELE A ALKOHOL JUŻ KUPIONY!!!!!

POLECAM GORĄCO

JAK COŚ PROSZĘ O KONTAKT

Offline gala22 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: IX 2010
11 grudnia 2009, 13:07
o gustach się nie rozmawia  :skacza:ale mam pyanie o ceny jakie są u Was ceny wódek  :drapanie:co region to inny cennik i jakie dostawaliście promocje za zakup większej ilości  ::)
I jeszcze inny problem czy nie słyszeliście coś o podwyżce akcyzy od nowego roku ???

Offline sezorg Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 03.07.2010:)
12 grudnia 2009, 00:56
podobno mają podskoczyć ceny złota i alkoholu.. dlatego my mamy zamiar zaopatrzyć się w większą część wódki jeszcze w tym roku.. licząc na jakieś sylwestrowe promocje ;)
u nas, w Żninie, aktualnie w promocji Tesco: Bols 0,5l- 19,79zł, Smirnoff 1l-34,90zł, (a Smirnoff 0,5l- 22,99zł). jeżeli chodzi o zwroty to tylko w prywatnych monopolach, gdzie np Bols jest w normalnej cenie 24zł (za pół litra), po upuście ok 22zł.. czyli zero opłacalności.. a we wszystkich marketach zgodnie twierdzą, że ich ceny są już promocyjne i niżej się nie da :-\ że o zwrotach nie wspomnę...

Offline aska.sc Kobieta

• nowicjusz
13 grudnia 2009, 21:45
MOŻEMY SPRZEDAĆ ZA 16 ZL

OKOLICE sLASKA I ZAGLEBIA

Offline madziulka1021 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 17.10.2009r.
15 grudnia 2009, 08:23
Jak wcześniej pisałam zastanawialiśmy się nad wódka z Polmosu-Millenium, i w koncu taką wybraliśmy...trafny wybór, bo usłyszeliśmy pozytywne opinie nawet od osób których nie zapraszaliśmy na wesele a później je obdarowaliśmy butelką  :)

Offline Agii_87 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 17.07.2010
15 grudnia 2009, 10:04
My ostatnio kupiliśmy maximusa, mam nadzieje,ze goście będą zadowoleni :)

Offline mardewka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 05.07.2008
25 grudnia 2009, 21:33
Maximus dobra wódka ;D
O ile się nie mylę to finlandzki produkt, nie wywraca żołądka na drugą stronę (pity w granicach rozsądku, bo po pewnej granicy to chyba każdy alkohol może zaszkodzić ::)), a i tańszy niż np. 'Finlandia'

A propos wódki "tworzonej własnymi rękoma"...
Cóż, my mieliśmy taki alkohol.
Co to jest okowita, nie mam pojęcia, ale nasze produkty nie spotkały się z taką krytyką...
Może dlatego, że nie robiliśmy jakiegoś bimbru, ani prawie czystego spirytu,
tylko cytrynówkę i porterówkę (zwaną również kukułką) o zawartości alko jakieś 35%

Nic mi nie wiadomo, żeby ktoś się struł naszym alkoholem, chociaż nie przeczę, że struć się można nie tylko domowym ale i sklepowym.
Za to do tej pory przy wspomnieniach z wesela, słyszę od znajomych "ale ta cytrynówka to była świetna" ;)

Owszem, kupiliśmy na wszelki wypadek kilka butelek czystej wódki, dla ewentualnych maruderów lub tradycjonalistów, co 'kolorowej' wódki nie piją i po weselu bilans był taki, że czysta stojąca na stole była ledwie nadpita, lub w ogóle nie odkręcona.

Cały problem z domową wódką, tak mi się wydaje, jest taki, że trzeba być pewnym wyrobów tego kto będzie ją robił.
I ważny jest umiar procentowy, dobre (sprawdzone) źródełko spirytusu (albo wytworzenie go samemu, tylko to już trochę bardziej skomplikowana historia).
Chociaż ciężko powiedzieć, czy wyprodukowanie wychodzi taniej niż kupienie w sklepie...
Do samych kosztów produkcji (typu spirytus, jakieś dodatki jeżeli ma być wódka smakowa), dochodzą butelki, nakrętki, etykiety, a dla wymagających banderolki weselne, no i czas własny poświęcony produkcji ::)
Ale czasami jest to warte zachodu... :)

Offline Li Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 15-05-2010
8 stycznia 2010, 21:43
Dobrze gadasz ruda:) hi hi

Offline aska.sc Kobieta

• nowicjusz
8 stycznia 2010, 21:55
moja oferta o sprzedaży wódki jest już nie aktualna

Offline cherry Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 31.07.2010
28 stycznia 2010, 15:06
my planujemy kupić wyborową 0,5l co o niej myślicie?

Offline agneska21 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.07.2010
28 stycznia 2010, 17:27
Wyborowa dobra wodka, my kupilismy przed swietami juz na wesele wyborowa 0,5 l w sellgrosie za 19,37/butelka.

Offline nikmat Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 18.09.2010
5 lutego 2010, 22:10
u nas będzie finlandia, życzenie rodziców. :)

Offline hotidogi Kobieta

• nowicjusz
13 lutego 2010, 15:02
Finlandia 0,5 l.  - gatunkowo najlepsza i czyściutka.   Szukam 70 butelek- okolice Torunia.  Może ma ktoś dobre namiary na dobrą cenę to będe wdzięczny.  Czekamy na info.  Pozdrawiam.

Offline Pinesia Kobieta

• forumowicz
15 lutego 2010, 16:56
A ja widzę, że temat ciągle żywy :)
U mnie na weselu była wódka czysta żołądkowa de lux i wszyscy ją sobie chwalili... Choć już po raz kolejny jestem tego zdania, że to i tak zależy od gustu każdej osoby, bo dla jednego dana wódka jest dobra w smaku a z kolei dla innej nie i tak będzie zawsze.
Jedyne co mogę jeszcze powiedzieć to to, że jak sie już wybierze daną wódkę to rozejrzeć się w różnych miejscach w jakich są cenach, bo nieraz idzie wyłapać dobrą promocję a i też fajnie jakby sie z przedstawicielem danej wódki zgadało, bo idzie wtedy jakieś gratisy wyłapać (mowa oczywiście o gratisowej wódce)  :)

Offline mardewka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 05.07.2008
15 lutego 2010, 16:59
Z żołądkową jest o tyle dobra sprawa, że można wziąć czystą, miodową, miętową, albo jakąś inną smakową i zawsze w czyjeś gusta się trafi ;D

Offline serduszko998 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
4 marca 2010, 13:00
hej
my mamy luksusowa, zakupilismy juz  100 butelek 0,7 niby ceny maja podskoczyc do gory, wiec wieksza czesc juz kupilsmy  a przed slubem dokupimy reszte. 
ILE KUPUJECIE NA OSOBĘ ?????

Offline Myszuś Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 30.04.2011
4 marca 2010, 15:51
serduszko

ogolnie się liczy 0,5 od osoby
często już słyszałam, że to sie sprawdziło. u kuzyna mojego PM było 120 osob, kupili 200 butelek 0,5 i po bramach przed weselem, weselem i poprawinach zostało około 40 butelek

my na 60 osób planujemy kupić 100 - 120 butelek ale jeszcze nie wiemy jaką wódke

Offline ineeze Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 2o.o6.2oo9 :serce:
5 marca 2010, 20:40
My mieliśmy z tego co pamiętam 150 butelek, po 0,5 litra na osobę, na bramy oraz "na odchodne" każdej rodzinie. Po weselu sporo nam zostało tej wódeczki.

Offline hejkuma Kobieta

• Gosia
  • użytkownik
  • data ślubu: październik 2009
6 marca 2010, 16:05
My mieliśmy gorzką żołądkową de lux. Liczyliśmy po 0,5l na osobę i jeszcze dużo nam zostało.

Offline ineeze Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 2o.o6.2oo9 :serce:
7 marca 2010, 11:36
Zwykle kupuje się na wyrost, licząc na wzmożone pragnienie gości ;)

Offline Utaś_e36

• nowicjusz
  • data ślubu: lipiec_2011
13 marca 2010, 13:45
Zadałem w złym temacie pytanie.  Przepraszam, kieruje je tutaj, Wie może ktoś jak cena jest wyborowej obecnie w makro????
pozdrawiam.

Offline julia25 Kobieta

• nowicjusz
10 kwietnia 2010, 14:57
Polecam wódkę Sobieski, ja planuję właśnie tą pozycję umieścić w menu weselnym. .  :D :D

Offline Łezka85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 4.IX.2010
22 kwietnia 2010, 19:27
Witam! ja na swoje wesele kupiłam 180 0,5l Polonaise, 15 win, 6 likierów, 6 1,5l szampanów, 40l okowity i 50l piwa.  Mysle że powinno wystarczyć, dodam, że wesele planujemy na ok 120 osób no i dochodzą do tego poprawiny