e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pachnący dom :)  (Przeczytany 14845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline muminek

• użytkownik
  • data ślubu: ustalana
Pachnący dom :)
4 grudnia 2012, 12:40
Prosze o wskazówki i podpowiedzi jakie zapachy wybierać aby w domu było pachnąco?  Chciałabym kupić coś co by długo pachniało i nie ulatniało sie tak szybko, jakies pachnidełka, perfumy, zasuszone płatki w woreczkach - czy ktoś to ma ?

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007
Odp: Pachnący dom :)
4 grudnia 2012, 12:57
Możliwości jest wiele  ;) zwłaszcza w okresie jesienno zimowym kiedy odpalamy świece zapachowe i kominki  ;)
do kominków używam olejków bądź granulek, najczęściej z aromatella.pl
granulki u mnie królują  ;)

Fajną sprawą są też dyfuzory (pałeczki zamoczone w olejku zapachowym), ale one dają delikatny zapach i najczęściej są wyczuwalne w małych pomieszczeniach...np w łazience.

Ostatnio zamówiłam też room spray, perfumy do wnętrz właśnie z aromatelli. Ale jeszcze nie wiem czy jest fajny, bo czekam na paczuszkę  ;)

Lubię też robić swój "odświerzacz"
do butli z rozpylaczem wlewam płyn do płukania (użyłam ciągle tego samego sensitive - biały)  łyżkę sody oczyszczonej i wode. Rozpylam sobie po pomieszczeniach, spryskując przy okazji troszkę koce, poduchy, kapy, dywany z niewielkiej odległości ;)

I to tyle...

Nie lubię żadnych elektrycznych zapachowych wkładów....brrrrr

Dzieci się nie wychowuje, dzieciom daje się przykład...

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
4 grudnia 2012, 14:41
Żanetko, a z tym patyczkowych to jaką firmę polecasz? Może też do łazienki bym takie coś wstawiła....

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007
4 grudnia 2012, 21:46
Paula, miałam tylko z firmy Air Wick - wg mnie lipa
i mam teraz z aromatelli  ten dokładnie http://www.aromatella.pl/p/142/1310/dyfuzor-zapachowy-deluxe-100-ml-blekitny-kokos-dyfuzory-deluxe-dyfuzory-zapachowe-zapachy-do-wnetrz.html
też zrobiłam błąd, że postawiłam je poczatkowo w przedpokoju, który mam otwarty na wszystkie pokoje...było czuć troszkę, ale spodziewałam się mocniejszego zapachu.
Przestawiłam do łazienki i jest git  ;)
Niby ma starczyć na pół roku...zobaczymy  ;)

Dzieci się nie wychowuje, dzieciom daje się przykład...

Offline muminek

• użytkownik
4 grudnia 2012, 22:52
Ja mam te elektryczne, dla mnie pachną, dają mocny zapach ale szybko sie zuzywają. A ten polecony wzyej przez Ciebie sprawdze,  moze warto za te cene ? I czy sa intensyne zapachy tak aby było czuc w wiekszych pomieszczeniach ? Czy ktoś innych zapachów uzywa ?

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
13 grudnia 2012, 11:09
Ja od zawsze mam w gniazdku air wick (najładniejsze to dzika róża lub białe kwiaty). Poza tym air wick Freshmatic w wc (drzwi do wc są zawsze zamknięte więc zapachy się nie mieszają), a w okresie świąt lubię także palić kominki z różnymi olejkami.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
13 grudnia 2012, 11:14
W przedpokoju mam w gniazdku ale tam stoi kuweta i odświeżacz uważam za obligatoryjny (mimo tego, że kuweta jest kryta)  ;D
W łazience mam uwalniający zapach w zależności od ustawienia max. 36 min bodaj

Offline marta082008 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
13 grudnia 2012, 11:56
Ja tez uzywam gniazdek, zalezy co mi sie akurat spodoba, i paleczek. Ostatnio kupilam kulki do odkurzacza zapachowe bo przy psie odkurzanie jest malo przyjemne ;) ale teraz pieknie pachnie

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
13 grudnia 2012, 12:03
A gdzie kupujecie te swieczki Yankee Candle (czy jak to tam)? I który to byl taki piekny zapach zachwalany?

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:04
Do odkurzacza wsysam płatek/wacik nasączony olejkiem i worki mam też dla domu ze zwierzętami

• Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:25
No to na tej samej zasadzie dzialaja te kulki, tez sie je zasysa.

Yankee Candle nie widzialam w Polsce, u nas sa, tak samo widzialam je w Londynie, ale jezeli kupujecie w Polsce to chetnie sie dowiem gdzie,moze beda tansze niz u nas, bo z Ladka to mi sie nie chce ciagnac

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:25
Na all są  ;)

• Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:28
Polowe tansze niz u nas, pewnie tez z Londynu, bo w podobnych cenach tam widzialam. Trza zakupic co nieco. Zapachy maja boskie

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:39
A które poleciacie zapachy?

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:41
Yankee Candle są już w Polsce... znam tylko warszawskie sklepy, ale jeśli chodzi o sieciówki to np Piotr i Paweł.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
13 grudnia 2012, 12:43
Dobra,moze glupie pytanie:ale co je rózni od 'reszty'swiec?trwalosc?intensywnosc?cena ;D ;D ;D?widzialam(wahalam) swieczke z P&R swietna..cena ok 50zl chyba..no grubo troche :-\
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:45
tete, one bardzo intensywnie pachną - serio, serio  ;D

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:48
tete, one bardzo intensywnie pachną - serio, serio  ;D
przekonalas mnie ;D ;D ;D
a te kominki zapachowe i te plaskie woski-jak sie sprawdzają?
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:48
Miałam o to samo pytac.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:55
Kiedyś Ela poleciła jeden z zapachów - FLUFFY TOWELS - jest bossski

• Chuck Norris
13 grudnia 2012, 12:58
Mi sie tam wszystkie podobaja.

Offline in somnia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08 2012
6 stycznia 2013, 20:32
A ja przed świętami całkiem przypadkiem szukając prezentów kupiłam śiweczkę/ kominek o zapachu kawy.
Nie spodziewałam się, że będzie taki cudowny.  Nie jestem zwolennikiem zapachowych pierdółek ale ten naprawdę jest pobudzający i taki. . . hmmmm przyjemny , baaaaardzo

Offline tete Kobieta

• Chuck Norris
6 stycznia 2013, 20:56
hehe ja sie podpisuje pod swieczkami YC!!swietne są!!Dla amatorów bardziej intesywnych zapachów polecam P&R -genialnie dlugo i nie tarczywie ale intensywnie pachną..

Offline muminek

• użytkownik
6 stycznia 2013, 21:17
a ja zakupiłam kilak sztuk tych swieczek - zachwycona nie jestem, mało pachną, a jak sie zgasi to zapach szybko sie ulatania.

• użytkownik
6 stycznia 2013, 21:23
ta moja to żadna tam firma. . .  kupiłam ją u babki na targu.  Ale jak będę znowu to kupię i napisze Wam jak się nazywa bo godna polecenia a kosztuje chyba ze 4 zł  :)

Offline imaginacja2

• uzależniony
  • data ślubu: 12
7 stycznia 2013, 10:17
Ja mam w łazience air wicka odświeżacz  migdał i bawełna   daje radę . Kupiłam świeczki zapachowe z brisa  w  rossmannie   i jakoś  jak to mówią  d..y nie urywają  ;)

Offline anusia_118 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.05.2013
7 stycznia 2013, 17:09
Ja od jakiegos czasu kupuje swieczki Bolsius aromatic - najbardziej lubię wanilie- mialam tez bawelniane ale sa chyba zbyt intensywne. Wpadłam na nie przypadkiem a ostatnio będąc w Polsce widziałam, ze są dostępne w sieci Rossmann.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
8 stycznia 2013, 00:30
Ja lubie zapachy I swieczki z Bath&Body Works.
I to nie tylko te do domu.
W samochodzie mam teraz taki czadowy swiateczny w trzymalniku w ksztalcie renifera ;D

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
9 stycznia 2013, 19:13
Ze tez moj maz nie lubi zadnych odswiezaczy, twierdzi, ze Go zaraz glowa boli :(

• użytkownik
11 stycznia 2013, 00:51
Anjuschka - mam to samo co twój mąż. Nie lubię w zasadzie żadnych sztucznych zapachów. jak są zbyt intensywne boli mnie głowa. W aucie nienawidzę zapachów... czasem jak jeadę taksówką to aż mnie zbiera :-[

Teraz kopiłam te o zapachu kawy i jestem aż zdziwiona, że tak co trzeci dzień odpalam je.
Byłam na tym targu , dokupiłam sobie 5 szt. ale słuchajcie ... one nie mają żadnej nazwy firmy.
Taka sobie bukłakowata szklana bańka i na niej pisze Caffe latte, Cappucino, Cardamon i narysowane są ziarenka kawy.
jak się nauczę to zrobię jej zdjęcie i wrzucę tutaj