Autor Wątek: czas na zmiany?  (Przeczytany 3719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kruppka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
czas na zmiany?
« dnia: 4 Grudnia 2012, 08:36 »
Hej,
Od kilku lat robię makijaż i manicure ślubny.  Do tej pory odbywało się to na takiej zasadzie, że byłam polecana przez znajomych i rodzinę.  Ale zaczynam myśleć poważnie o rzuceniu obecnej pracy w biurze i zajeciu się tym co naprawdę lubię.  Przyznam, że moje „realizacje” zawsze wzbudzały zachwyt panien młodych i właściwie jedynie czego się boję to organizacji tego wszystkiego.  Myślałam, żeby zacząć od wynajęcia jakiegoś skromnego pomieszczenia, w którym będzie moje studio.  Ostatnio zaproponowano mi też zaprezentowanie się na stronce: hxxp: alejaweselna. pl/oferty/9 ,ale stronka dopiero się rozwija i nie wiem jak będzie to odebrane przez przyszłe panny młode? Do tej pory tylko pocztą pantoflową dziewczyny dowiadywały się o mnie.  Czy to będzie krok w dobrym kierunku?

Offline gaba23
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.07.2013
Odp: czas na zmiany?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudnia 2012, 13:28 »
nie jestem specjalistką od zakładania biznesu ale myślę, że nie ma co się męczyć za biurkiem po kilka godzin dziennie w nudnej pracy.  jeśli jesteś w tym naprawdę dobra na pewno wiele panien ślubnych będzie cię dalej polecało:) ale ślub nie zdarza się w rodzinie znowu tak często więc warto się gdzieś reklamować.  ja w każdym razie wchodzę na takie strony i pewnie bym sie z taka wizazystka skontaktowałą:)

Offline gaba23
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.07.2013
Odp: czas na zmiany?
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Stycznia 2013, 11:33 »
mam pytanie do panien mlodych.  bo widzę, ze żadna nie skomentowała wypowiedzi.  może korzystacie też z innych fajnych stronek? na tamtym portalu znalazłam fajowy artykuł (bez spacji)  http ://alejaweselna. pl/W-czym-pomoze-portal-weselny/warto_wiedziec_452
niestety autor zapomniał o forach <nie ma to jak porada innych przyszłych panien młodych>, to naprawdę pomaga uniknąć wtopy jakiejś na najważniejszym dniu w życiu.  myślicie ze organizacja wesela przez internet jest kwestią najbliższej przyszłości?


Offline kruppka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: czas na zmiany?
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Stycznia 2013, 10:35 »
no ja jeszcze korzystam z innych, ale jest ich duzo duzo:))
dlatego pytałam, czy jest sens pokazywania się na takich forach i stronach.
coraz więcej osób się kontaktuję, na samej aleiweselnej znalazły mnie 3 panny młode, na innym forum ślubnym jedna.  na tym narazie nikt nie pisał:) coraz więcej kobiet pracuje, nie mają tyle czasu żeby chodzić po próbach przymiarkach, degustacjach wszystkiego.  Internet jest więc przyszłością ślubów.


jeśli jesteście zainteresowane make-upem, zapraszam na prv

Offline nowakmagdalena
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: czas na zmiany?
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Lutego 2014, 18:56 »
Kochana, jeśli to lubisz to rzuć tą pracę! :) Tak jak pisałaś, jeśli klientki są zadowolone to same Cię znajdą.  Moim zdaniem fajnie przy tym wykorzystać możliwości facebook'a i założyć swój fanpage.  No i fora itp.  serwisy jak najbardziej :)

Offline Wizawa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: BRAK
Odp: czas na zmiany?
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Marca 2014, 11:06 »
Moim zdaniem powinnaś zacząć robić to co lubisz i realizować swoje marzenia,jeżeli ta praca sprawia Ci przyjemność to czemu nie? Ja także zajmuje się wizażem więc wiem coś o tym,gdybyś chciała poznać szczegóły od tej strony bardziej technicznej to zapraszam,chętnie pomoge i odpowiem na wszystkie pytania:)

Offline Megumi
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
Odp: czas na zmiany?
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Lipca 2014, 10:52 »
Też myślę, że powinnaś wprowadzić zmiany w swoim życiu i zająć się tym co lubisz :).