Autor Wątek: Willa Ogrody Szczecin Opinie  (Przeczytany 7087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amarranta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Willa Ogrody Szczecin Opinie
« dnia: 30 Listopada 2012, 08:46 »
Nie wiem, czy wątek już się pojawił (w wyszukiwarce nie znalazłam za bardzo  ;)) - jeśli tak, to przepraszam :)

czy ktoś miał w Willi Ogrody wesele lub był na jakimś? mogłabym prosić o podzielenie się opiniami? :)
organizujemy obiad dla rodziny - 30-40 osób i ten lokal nam się podoba! Wpadliśmy tam kiedyś wieczorem, rozmawialiśmy tylko z kelnerem, pozytywne wrażenie. 
hmm, myśleliśmy też o Bohemie, ale tam miła pani menadżerka nie potraktowała nas poważnie - 2 tygodnie temu miała wysłać ofertę i zadzwonić, a tu cisza. . . 
miłego dnia!

Offline Daenerys

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2015.
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopada 2012, 09:00 »
w Bohemie bylam na komunii i prywatnie tez tam bywam,dobre jedzenie. Wille Ogrody tez rozważam.plus za to,ze maja duzy,piekny ogrod.w srodku tez jest ladnie,elegancko i estetycznie.tak z klasa. niestety nic tam nie jadlam do tej pory. na pewno lepsze te lokale niz np.dworek hetmanski lub ceremonia.

Offline amarranta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopada 2012, 11:33 »
dziękuję za odpowiedź.  bohema raczej odpada, bo pani najwyraźniej nie potraktowała nas poważnie. .  ktoś jeszcze jakieś opinie? :)

Offline xoXo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopada 2012, 17:57 »
Znajomi byli na przyjęciu weselnym w Willa Ogrody.  Z tego co powiedzieli to jedzenie średnie, ale w miarę sporo.  Obsługa niezbyt miła i gdy Pani sporo po obiedzie poprosiła o talerz rosołu dla dziecka to kelnerka powiadomiła ją, ze za zupę dodatkowo zapłaci! Słyszałam tylko jedną opinię, może jest tam całkiem fajnie :)

Offline kasiakrajka89

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Stycznia 2013, 18:45 »
średnie jedzenie maja


Offline gemmula
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Stycznia 2013, 12:25 »
Jestem umówiona na piątek z właścicielem, bo nie ukrywam, że skusiła mnie cena i namiot - idealny na letnie wesele :) Dam znać jak i co ;)

Offline amarranta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Stycznia 2013, 23:51 »
my zarezerwowaliśmy namiot na nasz obiad weselny:) rozmawialiśmy z dwoma panami (właścicielami?) - obaj bardzo sympatyczni - na nas póki co to miejsce robi bardzo dobre wrażenie;) czekam na Twoją opinię:)

Offline gemmula
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Stycznia 2013, 19:12 »
Właśnie wróciłam ze spotkania z właścicielem.  Bardzo fajny i konkretny facet.  Willa wygląda super, namiot jeszcze lepiej, ceny bardzo jak dla mnie przystępne i konkurencyjne.  Zarezerwowaliśmy namiot, stoi za willą więc jest to bardzo zaciszne miejsce, nawet z miejscem do zabawy dla dzieci i krzesłami na świeżym powietrzu.  Nawet dostałam kontakt do dja wodzireja, u którego można wynegocjować niższe ceny, gdyż zna się osobiście z właścicielem.  Menu można zmieniać więc też jest plus.  Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie ;)

Offline amelia555
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 04.07.2015
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Listopada 2014, 19:59 »
witam, chcialam sie zapytac, jak wygladal Slub? byliscie zadowoleni?
dziekuje


Offline mwilczek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2015
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Kwietnia 2015, 20:57 »
Hej.  Czy ktoś wyprawiał wesele lub obiad weselny w willi ogrody w Szczecinie.  Wiem ze byl podobny wątek ale potrzebuję aktualnych opinii :) z góry dziękuję za pomoc.

Offline Daenerys

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2015.
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 4 Maja 2015, 12:12 »
ja bylam tylko zobaczyc w srodku jak jest.sala mala,ciemna,nie zdecydowalam sie.robie obiad weselny obok w Willi West-Ende.

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Maja 2015, 16:54 »
Hej, kto ostatnio tu coś organizował?

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Maja 2015, 11:44 »
Ja rok temu chrzciny.
Bylo bosko.i mega polecam.
Jedzenie swieze, fajnie urozmaicone, ceny dosc niskie jak za taki lokal :)


Offline nancyq
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Lipca 2015, 22:27 »
Ja wyprawiam tam wesele we wrześniu.  Póki co jestem bardzo zadowolona z obsługi i poziomu cen, bardzo duży wybór menu, wszystko ustalają z nami indywidualnie, nie robią z niczym problemu :)

Offline Monn85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 02.09.2016
  • Skąd:: Szczecin
Odp: Willa Ogrody Szczecin Opinie
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Września 2016, 20:49 »
Powtórzę jeszcze raz wątek - szczerze polecam Willę Ogrody. Miałam wesele w pawilonie ogrodowym. Otoczenie namiotu samo z siebie tworzy dekorację, bujna zieleń w centrum miasta, goście byli zachwyceni. Odpowiednia aranżacja tego miejsca stworzy naprawdę świetny klimat. Chwalę tez obsługę, fachowi i dyskretni. Jedzenie było chwalone przez gości. Polecam to miejsce na ślub cywilny w plenerze - wszystko razem, nie trzeba męczyć gości i wozić, no i odchodzi kolejny kłopot organizacyjny, wielu osobom to rozwiązanie się podobało. Sama lokalizacja Willi to praktycznie centrum miasta, a więc łatwy dojazd i spory parking. Na moje oko w namiocie wygodnie zmieści się ok.80 osób (okrągłe stoły) przy innych może więcej. Zdecydowanie dla kogoś kto chce mieć wesele z klimatem, niekoniecznie wystawną salę, ale w bardzo przyjemnym otoczeniu. Cenowo Willa jest dość konkurencyjna  w stosunku do innych domów weselnych na terenie Szczecina, jedynie nocleg są drogie, zalezy czy ktoś musi nocować rzeszę gości czy nie. Podsumowując: naprawdę warto.