Autor Wątek: Hotel Akor nie polecam!  (Przeczytany 2662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline natalka90
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.05.2013
Hotel Akor nie polecam!
« dnia: 11 Listopada 2012, 15:21 »
Długo szukaliśmy z narzeczonym sali.  Zależało nam aby była duża, ładna a cena za osobę niezbyt wysoka.  Znaleźliśmy Hotel Akor, początkowo bardzo nam się spodobał.  Jednak to co działo się później sprawiło że zmieniliśmy salę.  Dlatego ostrzegam wszystkich przed tym miejscem!
Pani manager na umówione spotkanie z naszymi rodzicami i nami nie przyjechała, przysyłając w zastępstwie niekompetentną recepcjonistkę.  Dużo wysiłku nas kosztowało to, aby ustalić termin spotkania który pasowałby zarówno rodzicom jak i nam. . a pani manager nie przyjechała.
Umowa którą proponują jest również bardzo niekorzystna.  Największy problem to to że całość kwoty trzeba zapłacić PRZED weselem.  100%! W razie gdyby coś się na weselu nie udało, nawet nie można potrącić jakiejś kwoty.

Nie chcę oczerniać tego miejsca, ale radzę na nich uważać!
My zrezygnowaliśmy, mamy teraz miejsce droższe, ale bardziej godne zaufania!

Offline camelleonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Hotel Akor nie polecam!
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopada 2012, 15:55 »
cena w Akorze zachęca, sala może nie jest najgorsza, za to okolica już pozostawia wiele do życzenia.

Mnie do tego zniechęciła jakaś pani, która na informacje e-mail o przełożeniu daty ślubu i rezygnacji z rezerwacji sali, napisała e-mail jak by nie znała j. polskiego.  Tacy ludzie nie powinni odpisywac klientom. . .


Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Hotel Akor nie polecam!
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopada 2012, 17:53 »
Bawiłam się na weselu w Akorze teraz we wrześniu. Para Młoda zadowolona, większych uwag nie mieli i zachwalali współpracę, aczkolwiek fakt jeżeli sie coś negocjuje trzeba mieć wszystko na piśmie.
Sala na której się bawiliśmy była piękna( ta większa). Otoczenie Akoru pozostawia wiele do życzenia- ile ludzi , tyle gustów i opinii. Ja z PM moim wesele organizujemy gdzie indziej. Ale jako gość - wystrój , obsługa mi się podobały. Jedzenie smaczne, obsługa kulturalna.
Nic zarzucić nie mogę.
Pierwszy raz spotkałam się na forum z negatywną opinią o tym miejscu.
:)

Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: Hotel Akor nie polecam!
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopada 2012, 22:09 »
Ja też się dziwię trochę tym negatywnym opiniom o Akorze :) AlicjaEwa dobrze pisze - bawili się u nas na weselu we wrześniu  ;D
My nie mieliśmy z managerkami hotelu żadnych problemów - wręcz przeciwnie, obie panie były bardzo miłe i pomocne, zwłaszcza tuż przed ślubem. Co do umowy - z góry uprzedzam,że nie wiem jak to wygląda teraz, ale jak my ją podpisywaliśmy to fakt, były tam chyba 2 zapisy niekorzystne z naszego punktu widzenia. Jednak odrobina negocjacji i wszystko dało się zmienić :) Wiem, że hotel może nie spełnia wyśrubowanych, pięciogwiazdkowych standardów, ale my naprawdę jesteśmy zadowoleni,że nasze wesele odbyło się właśnie w tym miejscu.
Jedzenie było bardzo dobre, obsługa przemiła i na każdą najmniejszą prośbę naszych gości reagowała od razu i z uśmiechem na twarzy (a na niejednym weselu już byłam i nie raz musiałam oglądać sfochowane i obrażone oblicza kelnerek i kelnerów). Sala też jest bardzo ładna, do tego przestronna i na 100 osób (bo tylu gości bawiło się na naszym weselu) wystarczająca w zupełności :) A co do otoczenia - jakie jest, każdy widzi. Nam to w zupełności nie przeszkadzało, a nawet powodowało, że absencja z tytułu fajki/ spacerów/ pogaduszek była ograniczona, a to już działało wyraźnie in plus biorąc pod uwagę frekwencję na parkiecie :)

My z naszej strony baaardzo polecamy hotel Akor jako miejsce na wesele ;)

Offline sycia88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: Hotel Akor nie polecam!
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Grudnia 2012, 17:26 »
Cytat: AlicjaEwa link=topic=41463. msg1797528#msg1797528 date=1352825604
.  Ja z PM moim wesele organizujemy gdzie indziej.  Ale jako gość - wystrój , obsługa mi się podobały.  Jedzenie smaczne, obsługa kulturalna.
:)
AlicjaEwa a tak z czystej ciekawości - gdzie organizujesz swoje wesele?:)

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Hotel Akor nie polecam!
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Grudnia 2012, 17:58 »
sycia88 organizujemy w restauracji Pod Papugami na Staszica;)

Offline sycia88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: Hotel Akor nie polecam!
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Grudnia 2012, 11:54 »
Tak wiem gdzie to jest:) choć przyznam,że nie miałam okazji tam nigdy być:) ale napewno będzie pięknie!:)

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Hotel Akor nie polecam!
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Grudnia 2012, 12:07 »
Zobaczymy , troche ryzykujemy, bo niewiele wesel się tam odbywa.
ale w sali się zakochałam...
więc cóż... :)