e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Salony Ślubne w Dąbrowie Górniczej : ,,Nowy,, koło Antykwariatu oraz ,,Marta''  (Przeczytany 1741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justa_11 Kobieta

  • nowicjusz
  • data ślubu: 21.07.2012
Odradzam zdecydowanie współpracę z tymi salonami, których właścicielką jest pani T. , ze względu na to , że jest oszustką!!!!
Moja historia :
Zamówiłam w salonie koło antykwariatu suknie, pół roku przed ślubem.  Suknia miała być nowa a co za tym idzie szyta na mnie.  Miara była ze mnie brana ale jak to stwierdziła właścicielka przymiarka nie będzie konieczna bo oni tak funkcjonują już od dawna a pracownia jest niesamowita.  Tutaj już powinnam brać nogi zapas i uciekać z tego salonu, bo jak to można szyć suknie bez przymiarki.  Suknia miała być gotowa miesiąc przed a co się okazało, że suknia jest za duża.  Poszła do poprawki i wracała, ogólnie poprawek było kilka.  Rodzice zaczęli podejrzewać, że suknia nie jest szyta na miarę.  Tydzień przed ślubem suknia dalej nie była gotowa a ja uzyskałam informację, że pani T.  stosuje procedurę przerabiania starych sukienek i wciskania ich klientką jako nowe.  Jak ją nawet porównałam to biel nie był śnieżna a już żółtawa, co oczywiście mi tłumaczono jako złe oświetlenie wcześniej.   Myślałam, że zemdleję.  Po kłótni z panią T.  uzyskałam pieniądze i wyniosłam się z tego ,, salonu,, o ile tak go można nazwać.  Zamówiłam suknie w prawdziwym salonie gdzie uszyta została w tydzień wraz z przymiarkami i ukłuciem szpilki.  Byłam zadowolona z nowej sukni ale ile nerwów zjadałam na tym ,, niby salonie,, pani T.

Suknia była śliczna.  Dopasowana.  Nie wiem skąd u ludzi bierze się taka żądza pieniądza aby w taki sposób oszukiwać młode dziewczyny?????

Offline justa_11 Kobieta

  • nowicjusz
  • data ślubu: 21.07.2012
Teraz salon ,, Marta,, został zamknięty a w tym miejscu powstała kwiaciarnia, którą podobnież prowadzi córka właścicielki, nieistniejącego już salonu.

Ostrzegam aby nikt nie musiał tak się denerwować w tak ważnej chwili swojego życia jakim jest ślub i przygotowania do niego.

Pozdrawiam

 

Offline naaomi Kobieta

  • nowicjusz
  • data ślubu: 14,08,2012
Odradzam wszystkim ten salon przy antykwariacie!!