Autor Wątek: RESTAURACJE W NAKLE NAD NOTECIĄ I OKOLICACH  (Przeczytany 5590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ewabraun
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • data ślubu: 08.2012
RESTAURACJE W NAKLE NAD NOTECIĄ I OKOLICACH
« dnia: 12 Września 2012, 18:40 »
Witajcie!

Ze względu na to iż nie znalazłam informacji na temat restauracji i sal weselnych z powiatu nakielskiego postanowiłam założyć nowy wątek.

Chcę opisać moje doświadczenia z restauracją Ekspresja w Nakle nad Notecią, w której odbywało się nasze wesele.
Poszukiwania restaurcji rozpoczęlismy rok przed terminem ślubu.  Obeszlismy z mezem wszystkie restauracje w miescie, w każdej spróbowalismy cos do jedzenia ( i to nie jeden raz) i własnie restauracja Ekspresja serwowala naprawdę smaczną kuchnie, wiec zdecydowalismy się właśnie na nią.  Ustaliliśmy z Panią Manager wstepne menu i wpłacilismy zaliczkę.  Około miesiąc przed ślubem przypadkiem dowiedzielismy się ze w restauracji mają nastąpic zmiany, w tym najważniejsza, że na tydzień przed naszym ślubem restauracja przechodzi w ręce nowego wlasciciela, który bedzie jednoczesnie szefem kuchni.   Nie ukrywam, że bylismy przestraszeni co to teraz będzie, czy niczego nie pozmieniaja, nie wzrosną ceny, a przede wszystkim czy nowy kucharz bedzie gotował smacznie.  Dodam, iż nie zostaliśmy poinformowani przez starego własciciela, ani przez Panią Manager o tych zmianach!!!! Dowiezielismy się o tym od znajomych!!!!! Jak najszybciej poszliśmy więc dowiedziec sie co jest grane.  Pani manager potwierdziła te informacje.  Okazało się także, ze nowy własciciel wyrzucil cała stara ekipe i został sam na kuchni.  Zwolnił także część ekipy kelnerskiej.  Zapewniono nas że nie mamy sie martwic, że wszystko bedzie ok.  I tak już nie mielismy wyjścia, na tydzień przed ślubem nie bylo szans żeby zmienić restaurację.   Omówiliśmy więc wszystkie szczegóły i wplaciliśmy kolejna cześc pieniedzy.  Gdy podczas wesela usiedliśmy do obiadu, okazało się że kucharz przygotował inne miesa na obiad niz mielismy ustalone w menu, np.  zamiast rolady wieprzowej faszerowanej boczkiem i papryka usmażyli kotlety schabowe z położoną papryką na wierzchu! Zamiast buraczków do obiadu dali nam ogórki kiszone! Wyraźnie zaznaczałam Pani Manager że tort nie ma być ani kawowy ani cytrynowy, bo my nie lubimy.  A zgadnijcie jaki byl?! Jedna warstwa tortu kawowa, a druga cytrynowa! Myslałam, że mnie szlak trafi! Masakra! No i to czego się bałam, jedzenie było po prostu niesmaczne, zero przypraw, ziemniaki nieosolone, wszystko bez smaku!!!!!!!! Byłam baaaaaaardzo rozczarowana!!! No ale trudno, i tak już było po ptakach.  Najbardziej zdenerwowalo mnie samo podejście własciciela restauracji i Pani Manager, którzy nie byli na tyle odważni aby uprzedzic nas o wszystkich zmianach!!!!!!!!!!

To jest tylko i wyłącznie nasza opinia, może ktos z Was będzie miał lepsze doświadczenia.
Dodam jeszcze, że jedynym plusem jest wystrój restauracji i dekoracje stolów.  To zrobiło na wszystkich naprawde duże wrażenie!





Offline pateryzanka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.2012
Odp: RESTAURACJE W NAKLE NAD NOTECIĄ I OKOLICACH
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Września 2012, 19:52 »
My rowniez odwiedzilismy Ekspresje w poszukiwaniu restauracji. Nic nie jedlismy, ale wnetrze nas urzeklo (to byl pazdziernik 2011).
Planowalismy wieksze wesele, wiec sala od razu wydala nam sie za mala, jednak wlasciciel zapewnial, ze do czerwca 2012 powieksza lokal o sasiadujace pomieszczenia.
Nie skusilismy sie jednak.
Niemoznosc wyjscia gosci na odgrodzony teren byl dla nas rowniez problemem, a nie chcielismy by spacerowali wokol rynku;)

W Nakle odwiedzilismy jeszcze nowa restauracje na Powstancow Wlkp, tzw. ulicy Lipowej (nie pamietam nazwy), gdzie z kolei wydalo nam sie znow za ciasno i zbyt ciemno. Sama Lipowa przemawiala na korzysc, bo w maju-czerwcu wyglada ona bosko.

Nastepnie trafilismy na Art Cafe, gdzie podobalo nam sie bardzo (wystroj, jedzenie, pomysly wlascicielki i jej elastycznosc) ale naszym marzeniem zawsze byla Restauracja Saga w Zamosciu i tam odbylo sie nasze piekne wesele:)


W okolicach Nakla zbadalismy jeszcze:
Restauracje WIK w Slesinie - naprawde dobre wrazenie
Restauracja i Stajnia Gliszcz - tez ok:)
Karczme w Dolinie w Slesin - mysle, ze tez moglo by byc "klimatycznie"
Cieszymir pod Wyrzyskiem - bardzo dobre wrazenie
Palac Runowo - ladnie ale troche tak palacowo wiec chlodno i mocno oddalone od siebie sale taneczna i jadalna
Dworek w Grabownie - pieknie ale malo miejsca
Gospodarstwo "Honoraty" Kamien Krajenski" - pieknie ale za malo miejsca
Palac Sypniewo
Palac Wrzosy - ladnie

A moj brat slubowal 2 tygodnie temu i znalazl przepiekne Gospodarstwo wraz ze stadnina koni w okolicach Kcyni, schowane na odludziu w miejscowosci Turzyn, bylo tam cudownie!


 

Offline Mandinka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
  • nothing really matters
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: RESTAURACJE W NAKLE NAD NOTECIĄ I OKOLICACH
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Września 2012, 22:28 »
Zajazd WIK W Ślesinie daje radę :) Byłam tam na weselu i było bardzo udane :)