e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wiecie coś o zespole Elvis????  (Przeczytany 2849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jusia

• nowicjusz
Wiecie coś o zespole Elvis????
19 sierpnia 2006, 23:16
Poszukuje zespołu na wrzesień 2007, znalazłam w internecie strone zespołu Elvis. :) Macie może doświadczenie z tym zespołem??? Możecie go polecić???? Pomóżcie bo bardzo mi się podoba,a nikt znajomy o nim nic nie wie......

Offline myszata Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30 czerwiec 2007
20 sierpnia 2006, 21:50
hej
ja ich znam (znam ich muzyke). grali u mnie na studniowce pare lat temu. ladnie graja ale tez niezle sobie wolaja jak na te strony. ja tez sie nad nimi zastanawialam ale stwierdzilam ze chyba sie troche wycfanili jesli chodzi o granie (mowie tu o playbacku - tak mi sie wydaje, ale nie jestem pewna). ale ogolnie sa chyba oki, no poza cena

Offline jusia

• nowicjusz
20 sierpnia 2006, 22:29
Dzięki:) a możecie mi polecić jakiś zespół. Moze byliście u kogoś na weselu z fajną orkiestrą, a może na własne macie kogoś superowego:)Prosze,bo zalezy mi na kimś kto śpiewa "samodzielnie":)

Offline Pafnucy

• nowicjusz
21 sierpnia 2006, 08:48
Gdzie i kiedy dokładnie masz to wesele?

Offline jusia

• nowicjusz
21 sierpnia 2006, 13:07
Dokładnie to 22 września 2007 w Krakowie:) Sala z widokiem na Wisłę, więc klimatycznie....

Offline halcia

• nowicjusz
23 sierpnia 2006, 23:51
hej :)
 ja tez biore slub w przyszlym roku i znalazlam zespol ze slowacji ,bylam ich posluchac na weselu na ktorym grali ,i bardzo mi sie podobalo a ludzie sie bawili rewelacyjnie ,jesli bedziesz chciala przesle ci ich stronke na priva,moze tez ci sie spodobaja :) pozdraewiam

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
24 sierpnia 2006, 12:59
jesli chodzi o Elvisa to słyszłam pochlebne opinie :) nawet chciałm ich ściągnąc do an sna weselicho, ale neistety mają zajęty termin!!!!! :roll:

Offline jusia

• nowicjusz
24 sierpnia 2006, 17:00
Dziękuje bardzo :) w chwili obecnej zostawiamy sobie zespół Elvis na tzw"wyjście awaryjne" i  szukamy kogoś z Krakowa i okolic :)