e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???  (Przeczytany 3600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anka831 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01-05-2011
Wesele w woj.  Małopolskim - polecacie coś??? pliss, to jest pilne ;)

Offline blackdress88 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.07.2012
Ale czego konkretnie szukasz? Jakiego miejsca? Wesele na ile osób? Jaka lokalizacja? Małopolska nie jest taka mała :P
Znam jeden dom weselny wart polecenia niedaleko Krakowa.  Nazywa się Castello i jest w miejscowości Wolbrom.  Mają tam bardzo dużą sale, nawet na 300 osób.  Z tego co wiem to oferują dużo atrakcji i dobre ceny. 

Offline czasnaślub Mężczyzna

• nowicjusz
Zależy o co Pani pyta. . .  co do sal weselnych to wiadomo są gusta i guściki.  Powiem szczerze, że swojego czasu chciałem się skontaktować z jakimś porządnym "wedding plannerem", patrząc już na samą organizację, ale nie jest to takie proste wbrew pozorom.  Mogę Pani polecić firmę Alnum, współpracują z doświadczonym organizatorem ślubnym.  Chociaż i tak jeżeli akurat by się Panie nie zgrały, to nic by z takiej współpracy nie wyszło.  Co do Krakowa i okolic, to sal jest multum, nic tylko przebierać, wybierać :).

Offline Minimoni Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 24-08-2012
Jeżeli mogę coś polecić koło Krakowa, to lokal Margerita w Modlniczce, a co do Castello, to byłam tam, ale byłam również w lokalu Klimtówka w Wolbromiu i mimo, że tam jest mniej miejsca (myślę, że sala do 150 osób) to wolałabym tę Klimtówkę - według mnie fajna atmosfera.

Offline Minimoni Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 24-08-2012
Aha - a co do zespołu, to jestem właśnie po weselu (20-21. 10. 2012) i polecam Ci zespół SKAAT BAND.  Powtórzę się, ale według mnie i moich przyjaciół - REWELACYJNY ZESPÓŁ.  Jeżeli chcesz - mogę się dowiedzieć o namiary do nich od mojej koleżanki (pani młodej) i Ci je prześlę.

Offline Sandrunia87 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.06.2015
Hej wszystkim ja polecam wesele z cateringiem z Dobczyc Perfectfood w jakiejś strażnicy lub sali wesele ją wybrałam straznice w Byszycach naprawdę śliczna sala i goście bawili się dużo lepiej niż w jakiś sztywnych domach weselnych.  Polecam również dj na poprawinyć ekslusive studio  z raciborska.  Reszty niestety nie polece bo była taka sobie ale jedzenie boskie:) i dj rownież.  A jeszcze orkiestra brothers że szczyzyca też oki. POZDRAWIAM.
« Ostatnia zmiana: 28 czerwca 2015, 21:55 wysłana przez Maja »

Offline dzastate

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.05.2015
Witajcie :) mam duzy problem, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat wesela w Pałacu Żeleńskich w Grodkowicach. Chcemy tam zorganizować ślub i wesele w przyszłym roku, ale martwi mnie jedno - miejsce do tanczenia. Podłoga wyłożona jest żłobionymi płytkami i boje się, ze w pojedynku Podłoga vs obcasy bedzie niestety 1:0 :( czy ktoś był? tańczył?? cały obiekt wywarł na nas pozytywne wrazenie, Pani manager rownież ale ten "szczegół" nie daje mi spokoju :(:( bardzo bardzo proszę o jakieś opinie! :)

Offline kazik117 Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.12.2015
Polecam zainteresować sie Hotelem Koral właśnie w okolicach Krakowa - bardzp fajne miejsce ;)

Offline Falka

• nowicjusz
Fakt, małopolska długa i szeroka, zakładając taki wątek warto sprecyzować. Jeśli mogę coś podpowiedzieć w Beskidzie Sądeckim, to polecam Hotel Klimek w Muszynie, świetne miejsce pod kątem wizualnym, organizacyjnym, kulinarnym... w sumie każdym. Organizują nawet bardzo duże imprezy weselne.