e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Jak wyprostować welon?  (Przeczytany 6672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Planetta

• nowicjusz
Jak wyprostować welon?
12 sierpnia 2006, 13:51
Hej, troche pogniótł mi się welon, są pasy od złożenia. Welon jest z dość sztywnego tiulu, typu mgielka. Jak to wyprostować? I potem jak go ułożyć, żeby dość miękko spływał, żeby nie był tak sztywny?

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Jak wyprostować welon?
12 sierpnia 2006, 14:01
namocz go (najlepiej w jakims płynie do płukania, zmiekczajacym) i rozwieś tak, zeby luźno spływał...mozesz dodatkowo wyprasować go, jesli posiadasz dobre parowe żelazko (takie co to nylon mozna prasować, przynajmniej ja takim prasowałam), ale możesz spróbować też innym...

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Jak wyprostować welon?
12 sierpnia 2006, 17:41
dokładnie namocz go i powieś luźno.. gdy juz woda przestanie kapac, to wyprasuj.. ale przez jakiś materiał, np prześcieradło  :lol:  będzie w porządku  :mrgreen:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Jak wyprostować welon?
12 sierpnia 2006, 18:51
popieram dziewczyny.. to jedyny znami mi sposób na pognieciony welonik :mrgreen:

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
Jak wyprostować welon?
13 sierpnia 2006, 11:44
ja też miałam welon typu mgiełka i jak mi się pogniótł to poprostu go rozwiesiłam troszke naciągnełam i poprostu swobodnie rozwiesiłam na następny dzień był prościusieńki

Offline groszek

• maniak
Jak wyprostować welon?
18 sierpnia 2006, 08:41
Też miałam ten kłopot, bo kupowałam przez net i doszedł wygnieciony, mimo, że w kartonie to zgiecia były. Pani, która go uszyła poradziła spryskać wodą (np. z dozownika do płynu do szyb) i odwiesić. Mój sie wyprostował i bez spryskiwania.

Offline Katjusza

• nowicjusz
Prostowanie welonu para w lazience
22 sierpnia 2006, 23:06
Hej,

rada od sprzedawczyni w salonie slubnym: zaparowac lazienke (czyli np. goraca kapiel w panie) i powiesic w niej welon, lekko nasiaknie para i potem niech sie wysuszy wiszac. Bedzie idealnie gladki!!

Pozdrawiam,

Katjusza