Autor Wątek: Fotograf z PSFŚ?  (Przeczytany 1392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karolinka M.

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Fotograf z PSFŚ?
« dnia: 4 Września 2012, 10:25 »
Słyszeliście o Polskim Stowarzyszeniu Fotografów Ślubnych? Strona Stowarzyszenia na FB: https://www.facebook.com/polskie.stowarzyszenie.fotografow.slubnych?ref=ts Prezentują całkiem fajne podejście do zdjęć ślubnych, co można zauważyć w wielu albumach tych fotografów.

Czy wzięlibyście takiego fotografa na własny ślub?
Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej. . .  :)

Offline solaris86

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fotograf z PSFŚ?
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Września 2012, 11:18 »
Pierwsze słyszę, ale dobrze wiedzieć, że istnieje takie stowarzyszenie.  Ja mam akurat znajomych, którzy zajmują się fotografią m.  in.  ślubną i oni będą robić zdjęcie na moim ślubie:)) Przyznam, że nawet nie wiem, czy należą do jakiegoś stowarzyszenia.  Mogę podać namiary na PM. 

Offline kluseczka_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: Fotograf z PSFŚ?
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Września 2012, 11:48 »
Jest jeszcze WPJA i AGWPJA, stowarzyszeń jest wiele :)

Offline Tarpan
  • Mistrz Patelni...
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rzeczy ukryte od założenia świata...
  • data ślubu: 17.08.2013
Odp: Fotograf z PSFŚ?
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Września 2012, 13:14 »
No jeśli ktoś nie ma znajomego i pewnego fotografa to poszukanie go w jakimś stowarzyszeniu jest według mnie jakąś miara umiejętności danego fotografa.  W ostateczności można by się więc członkostwem w takim stowarzyszeniu sugerować, aby znaleźć kogoś zaufanego.  W przypadku wykonania słabych zdjęć zawsze będzie się komu poskarżyć  ;)

Ale jest i niestety druga strona medalu.  Z tego co widzę w takim stowarzyszeniu, jak np.  w Zrzeszeniu Profesjonalnych Fotografów Ślubnych (ZPFS) -  to tacy fotografowie bardzo się cenią i do najtańszych niestety nie należą. . .
« Ostatnia zmiana: 22 Października 2021, 17:05 wysłana przez zibi »
Trochę słów o o ślubach. . . .