e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Fotograf z PSFŚ?  (Przeczytany 1107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fotograf z PSFŚ?
4 Września 2012, 10:25
Słyszeliście o Polskim Stowarzyszeniu Fotografów Ślubnych? Strona Stowarzyszenia na FB: https://www.facebook.com/polskie.stowarzyszenie.fotografow.slubnych?ref=ts Prezentują całkiem fajne podejście do zdjęć ślubnych, co można zauważyć w wielu albumach tych fotografów.

Czy wzięlibyście takiego fotografa na własny ślub?

Odp: Fotograf z PSFŚ?
4 Września 2012, 11:18
Pierwsze słyszę, ale dobrze wiedzieć, że istnieje takie stowarzyszenie.  Ja mam akurat znajomych, którzy zajmują się fotografią m.  in.  ślubną i oni będą robić zdjęcie na moim ślubie:)) Przyznam, że nawet nie wiem, czy należą do jakiegoś stowarzyszenia.  Mogę podać namiary na PM. 

Offline kluseczka_85 Kobieta

Odp: Fotograf z PSFŚ?
4 Września 2012, 11:48
Jest jeszcze WPJA i AGWPJA, stowarzyszeń jest wiele :)

Offline Tarpan Mężczyzna

Odp: Fotograf z PSFŚ?
17 Września 2012, 13:14
No jeśli ktoś nie ma znajomego i pewnego fotografa to poszukanie go w jakimś stowarzyszeniu jest według mnie jakąś miara umiejętności danego fotografa.  W ostateczności można by się więc członkostwem w takim stowarzyszeniu sugerować, aby znaleźć kogoś zaufanego.  W przypadku wykonania słabych zdjęć zawsze będzie się komu poskarżyć  ;)

Ale jest i niestety druga strona medalu.  Z tego co widzę w takim stowarzyszeniu, jak np.  w Zrzeszeniu Profesjonalnych Fotografów Ślubnych (ZPFS) - https://www. facebook. com/pages/Zrzeszenie-Profesjonalnych-Fotograf%C3%B3w-%C5%9Alubnych-ZPFS/335122039857853 to tacy fotografowie bardzo się cenią i do najtańszych niestety nie należą. . .