e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Garnitur  (Przeczytany 1730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anabela Kobieta

• nowicjusz
Garnitur
24 sierpnia 2012, 16:36
Witam.  Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu.   Dlatego też staramy się by wszystko było jak najlepsze;
piękna suknia ( a ta "moja" zawsze wydaje się najpiękniejsza :) ) Garnitur, który musi leżeć jak ulał, piękny bukiet pasujący do całości, powóz konny lub extra bryka.  Cała oprawa w dobrym guście i smaku.   Gdy już wszystko zapniemy na przysłowiowy ostatni guzik jest uśmiech na ustach, chwila wytchnienia i niecierpliwość.  Rozpiera nas radość i to kołatanie serca zanim powiemy  TAK.  Jest trochę stresu ale to nic.  Co przyniesie wspólne życie?  Życzę aby to samo co czuliśmy idąc do ołtarza.  Miłość, radość, niecierpliwość i odrobinę tęsknoty czekając na swoją drugą połowę zanim wróci z pracy czy podróży służbowej.  Troskliwość nawet wtedy gdy naszej połówce dokucza zwykłe przeziębienie.   Ja mam już za sobą ten wspaniały dzień ale ważne jest to, że okazał się jednym z wielu najpiękniejszych dni życia we dwoje.  Tego samego życzę wszystkim przyszłym małżonkom.  Pozdrawiam Anabela