e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: PRZYMIERZALNIA FATAŁASZKOWA U ŁUCJI I HUBERCIKA  (Przeczytany 14562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Dziewczyny ze Szczecina zapraszam do zakupów ciuszkowych u siebie na Gumieńcach -> przyznam, że średnio mam ochotę wszystkie ubrania fotografować i mierzyć, więc wszystkie chętne Mamuśki zapraszam do siebie na kawkę i poszperanie w ogromnej stercie fatałaszków (kilka par butów/kapci chyba też się znajdzie ;) po moich Dzieciach. Ceny do uzgodnienia :)
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
A jakie masz tam rozmiary dla dziewczynki ? ;)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Łucja teraz chodzi w 98, więc 92 mam do sprzedania.
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Agatko my to musimy umówić się na kawkę :) co prawda Natalka ma już za dużo tych ciuchów ale możemy umówić się na kawkę a przy okazji obejrzymy ciuszki :)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Kochana zapraszamy! :) W następnym tygodniu jesteśmy od wtorku, napiszę Ci priv w poniedziałek to się umówimy.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
ok, to będę czekała na wiadomość :)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Ok :)

Łucja teraz chodzi w 98, więc 92 mam do sprzedania.
Tzn. od 56 do 92 ;)

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Mnie ewentualnie interesowały by jakieś sukienki dla dziewczynki od 62 i większe, a także jakieś sweterki rozpinane, bluzy, jeśli chciałabyś porobić zdjęcia i wstawić lub wysłać mi na maila.
Natalka 4.11.2012

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
O super, że sprecyzowałaś to już będzie mi łatwiej szukać :) Porobię zdjęcia w przyszłym tygodniu i wstawię.
Dziewczyny, jak macie jeszcze jakieś konkretne życzenia co do rozmiaru lub typu ubranek to piszcie.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Znajdzie się jakiś dresik dla dwulatki? Albo chociaż spodnie dresowe? :)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Się poszuka :)

Offline annymarii Kobieta

• Ty i ja, spośród tysięcy, mocno trzymamy się za ręce...
  • użytkownik
  • data ślubu: 26.09.2009r.
A mnie interesowałyby bodziaki dla chłopca, ale tylko te koprtowo zapinane, w 3 pierwszysch rozmiarach 56-62-68:) Czekam grzecznie na jakieś fotki:)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Oki, bodziaków też poszukam :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
A mnie interesują spodnie w rozmiarze 92 - jakiekolwiek, bo wszystkie nam ktoś w nocy poskracał :D Z bezwzględnie chudym tyłkiem :)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
A to wandale! ;D Aga a możesz do mnie podjechać czy mam je obfocić?

Offline stokrota86 Kobieta

• uzależniony
Hej, a ja poszukuję kombinezonu na zimę jedno lub dwuczęściowego dla dziewczynki, rozm. 80, znalazłaby się coś? Przydałaby się tez taka polarowa trojkatna "chustka"/szalik na rzep. Nie wiem jak to nazwać. Jakby co od razu poproszę o cenę :)

Pozdrawiam

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Możemy podjechać :) Żaden problem :)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Pati i Adianko pasowałby Wam piątek? Najlepiej do 17:00.

Babki proszę o chwilę cierpliwości ze zdjęciami, bo mam Gościa, ale jak tylko dam radę to wkleję.

Stokrota poszukam i dam Ci znać jaki mamy rozmiar, a chustkę nadal używamy ;)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Mi pasi :) Po 12 - małą z przedszkola odbieram i możemy podjechać z jakimś ciachem do kawy :)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Agatko ja jeszcze nie wiem, ale jeszcze dam znać ok? :)

• uzależniony
Ok to ja czekam na info :)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Znajdzie się jakiś dresik dla dwulatki? Albo chociaż spodnie dresowe? :)
Do dresiku się nie dokopałam (chyba w komplecie mieliśmy tylko rozmiar 80, potem już osobno bluzy i spodnie, ale jeszcze poszperam), ale znalazłam spodnie dresowe kolor bladoróżowy, tylko nie wiem czy nie będą przykrótkie, więc podaję wymiary:
-> pas bez rozciągania 40 cm
-> długość nogawki od kroku 23 cm
-> długość nogawki od pasa 44 cm.

Mi pasi :) Po 12 - małą z przedszkola odbieram i możemy podjechać z jakimś ciachem do kawy :)
Super! :) Zatem zapraszam serdecznie (napiszę Ci adres na priv).

Agatko ja jeszcze nie wiem, ale jeszcze dam znać ok? :)
Oki, jak nie będziesz mogła to przyszły tydzień mam póki co wolny, więc tylko daj znać kiedy.

Stokrotko kombinezon sprawdziłam i mam w rozmiarze 86/92 i na dziś jest jeszcze dobry na Łucję, więc zostawię i zobaczę ile Panna do zimy urośnie. Mam jeszcze kurtkę zimową w rozmiarze 86.

• uzależniony
Uuu to dla mojej i tak za duże, teraz nosi 74 dopiero. W każdym razie dzięki. Pozdrawiam :)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
A Łucja chodzi do przedszkola czy jest z Wami w domu?

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Uuu to dla mojej i tak za duże, teraz nosi 74 dopiero. W każdym razie dzięki. Pozdrawiam :)
No to zdecydowanie za duże, bo ta rozmiarówka kurtek zimowych i kombinezonów i tak jest zazwyczaj zawyżona. A potrzebujesz coś poza tym?

Pati Łucja jest u Niani i przyjeżdża tak po 17:00, stąd pisałam, żeby najlepiej przed tą godziną, żeby nie było, że TO MOJEEEEEE! ;)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Aha :) no dobra :) to jeszcze dam znać czy przyjadę jutro czy w przyszłym tygodniu.

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
No to lecimy ze zdjęciami. Na początek ubranka (i nie tylko) dla DZIEWCZYNKI W ROZM. OK. 86 i 92 i niektóre większe, bo takie akurat mam pogrupowane pod ręką. Z góry przepraszam, że nie wszystko jest poprasowane.

1. Szlafrok frotte jasnoróżowy z królikiem, rozm. "na oko" 92, cena 9 zł

Uploaded with ImageShack.us

2. Strój kąpielowy Next, rozm. 3-4 lata (ok. 98), cena 6 zł

3. Papucie domowe miękkie, podeszwa z ABSem, długość wewnątrz 15 cm, cena 4 zł

4. Czapka z daszkiem niebieska Coccodrillo, nowa, rozm. 48, cena 9 zł

5. Sukienka rozpinana na całej długości, cienki jeans, Baby Club, rozm. 98, cena 3 zł

6. Cienkie spodenki Hema, rozm. 86/92, cena 5 zł

7. Komplecik letni różowe spodnie, bluzeczka biała w różowe haftowane kwiatki, nowy, So Cute, rozm. "na oko" 92/98, cena 7 zł

8. Komplecik letni niebieskie spodnie, bluzeczka biała w niebieskie haftowane kwiatki, nowy, So Cute, rozm. "na oko" 92/98, cena 7 zł

9. Czapka z daszkiem jasnoróżowa, rozm. 50, cena 3 zł

10. Dwie bluzeczki: fioletowa Smily rozm. 98/104 (raczej 92/98)+różowa (po domu) cena za dwie 7 zł

11. Biała czapeczka ażurowa obwód głowy ok. 48 cm, cena 3 zł

12. Biały sweterek z bordowymi różyczkami, rozm. "na oko" 92, cena 5 zł

13. Cienka spódniczka bawełniana, rozm. 2-3 lata (ok. 92), cena 4 zł

14. Kapcie Befado, rozm. 22 (dł. wkładki wewnątrz 14 cm), cena 9 zł

15. Szlafrok niebieski polarowy, rozm. 18-24 mies. (ok. 92), na wysokości pasa lekkie wystrzępienie widoczne na drugim zdjęciu, cena 9 zł

16. Pomarańczowa kurtka jesienna, podszewka polarowa, ciepła, Papagino rozm. 92, cena 13 zł

17. Oddam GRATIS szalik jesienny w paski różowo-ecru, długość 1,30 m, szerokość 15 cm

18. Skarpetki czarne podeszwa z ABSem, długość bez naciągania ok. 13 cm, cena 1 zł

ZAPRASZAM!!!

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Adianko dziękujemy za odwiedziny i zakupy :-*

Teraz tak dla odmiany coś od Hubiego, jedne używane bardziej, drugie mniej, zapraszamy do oglądania i kupowania.
W związku z tym, iż nie chciało mi się fotografować każdej sztuki oddzielnie, pogrupowałam je w zestawy w bardzo korzystnych cenach ;)

Ubranka chłopięce i unisexowe w rozmiarze od 56 do 68

A mnie interesowałyby bodziaki dla chłopca, ale tylko te koprtowo zapinane, w 3 pierwszysch rozmiarach 56-62-68:) Czekam grzecznie na jakieś fotki:)
Specjalnie dla Ciebie:
19. Zestaw 3 bodziaków rozpinanych na długi rękaw: z żyrafką (kupiony od Forumki) rozm. 62, ma z tyłu dwa małe prawie niewidoczne zaciągnięcia (na drugim zdjęciu jest z bliska)+biały w pieski i kości Zip Zap rozm. 62+biało-zielony ze słonikiem rozm. 68. Cena zestawu 7 zł

20. Kombinezon zimowy St. Bernard rozm. z metki 9-12 mies., ale to takie 68. Kupiony od Forumki, ale nie trafiłam z rozmiarem, w bardzo dobrym stanie, ocieplany miłym miśkiem, na dwa suwaki. Cena 12 zł

21. Zestaw "Dancing animals" Modna Maja, rozm. 68, kolor ecru: śpiochy+kaftanik+czapeczka w misie. Cena 6 zł.

22. Zestaw "Pomarańczowe króliki" Modna Maja, rozm. 62, kolor biało-pomarańczowy: śpiochy+2 kaftaniki+czapeczka. Cena 8 zł.

23. Zestaw "Cat and balloon", rozm. 62: biało-niebieskie śpiochy i kaftanik z wyhaftowanymi misiami Bobas+zielone śpiochy i kaftanik w kotki i baloniki AGA. Cena 7 zł.

24. Zestaw "My friend dog", rozm. 62: 2 kaftaniki+śpiochy AGA. Cena 6 zł.

25. Zestaw w pomarańczowe kwadraciki, Modna Maja, rozm. 62: śpiochy+kaftanik+czapeczka (na drugim zdjęciu niewielkie przebarwienia)+niedrapki. Cena 6 zł.

26. Zestaw welurowy, rozm. 62: śpiochy+bluzeczka Lupilu. Cena 5 zł.

27. Zestaw niebieski autka i misie: śpiochy rozm. 56+kaftanik z misiami na rękawach rozm. 56+kaftanik z głową misia rozm. 62. Cena 5 zł.

28. Zestaw "Cat fisherman": śpiochy i kaftanik AGA rozm. 62+kaftanik w żyrafy rozm. z metki 74, ale to 68. Cena 5 zł.

29. Zestaw "Land ahoj", rozm. 62: pajac St. Bernard rozpinany w delikatne paseczki+bodziak szary z łódką Cloth Tiger+czapeczka Jamiks rozm. 38 (ma naprasowanego misia i na drugim zdjęciu widać, że łapka misia się nieco przykleiła do żelazka :oops: )+niedrapki MirMar (cieniutki welur). Cena 7 zł.

30. Zestaw "Best baby in town", rozm. 62: 2 pajace Tesco+bodziak na krótki rękaw George+niedrapki. Cena 7 zł.

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
będą jeszcze jakieś ciuszki w tych mniejszych rozmiarach?

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Będą, będą, mam tego mnóstwo i chętnie się pozbędę ;) Jeszcze jest trochę typowo chłopięcych, zdjęcia się wgrywają, potem zrobię fotki typowo dziewczęcych. A czegoś konkretnego szukasz?