Autor Wątek: zespół muzyczny Phoenix (Band)  (Przeczytany 4264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawik12

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2013
zespół muzyczny Phoenix (Band)
« dnia: 16 Lipca 2012, 16:14 »
Czy spotkał się ktoś z zespołem Phoenix? Z narzeczonym chcemy ich wynająć na nasze wesele, ale szukamy jeszcze jakiś opinii na ich temat, bo niestety w internecie nie ma zbyt dużo na ich temat.  Będziemy wdzięczni za każdą informację

Offline justi333
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.07.2013
Odp: zespół muzyczny Phoenix (Band)
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipca 2012, 21:10 »
Słyszałam pozytywną opinię o tym zespole :) sami sie nad nimi zastanawialiśmy ale w końcu wybraliśmy kogoś innego :) jedynie co mi w nich nie pasowała to zbyt duża kameralność, koleżanka mi mówiła, że nie są chętni do grania "disco polo" ale są gusta i guściki :) 

P. s w sierpniu ide na wesele z ich udziałem, to wtedy dodam swoją opinię :)

Offline pawik12

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2013
Odp: zespół muzyczny Phoenix (Band)
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lipca 2012, 22:24 »
Dzięki za odpowiedź:) Czekam na Twoją opinię:)

Offline SFA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • data ślubu: 21.10.2012
Odp: zespół muzyczny Phoenix (Band)
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipca 2012, 08:18 »
Myśmy też się nad nimi zastanawialiśmy, bo grali u mojej znajomej na weselu, ale nie mieli terminu na dzień w który myśmy chcieli wziąść ślub. No czasem się tak zdarza i inną wybraliśmy. Ale ogółem są ok, umieją zabawić publiczność i to nie tylko starszych ale młodych też:)

Offline justi333
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.07.2013
Odp: zespół muzyczny Phoenix (Band)
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Sierpnia 2012, 11:27 »
Jestem już po wesele z udziałem tego zespołu :) złej opinii nie mogę wystawić, grają pięknie na żywo, kobietka ma śliczny głos, instrumenty brzmią świetnie, nagłośnienie ok (może troszkę za głośno), ale moim zdaniem jak pisałam wyżej są bardzo kameralni :) , ktoś to szuka takiego zespołu będzie bardzo zadowolony ( ja np oczekuje czegoś innego), myślę że jeśli na weselu nie ma osób które lubią się bawić i nie trzeba ich siłą wyciągać do tańca, to zespół nie poradziłby sobie z wyciągnięciem gość na parkiet :) takie moje zdanie :) w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać.  Pozdrawiam

Offline kasiawol
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: zespół muzyczny Phoenix (Band)
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Września 2016, 17:26 »
Polecam zespół Phoenix Band, rozkręcili całe wesele, świetny repertuar przy którym ciężko posiedzieć :) znakomita zabawa do białego rana

Offline MarlenaFrol
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 03.09.2016
Odp: zespół muzyczny Phoenix (Band)
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Września 2016, 13:27 »
Zespół grał u Nas 3 września w Gdańsku i z czystym sumieniem możemy polecić! Parkiet do rana był pełen młodych i wiekowych gości. Trafnie dobierają repertuar podczas zabawy, od rocka po polskie disco. POLECAMY!