e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ślub w nie swojej parafii....pomocy!:)  (Przeczytany 1322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alfaromeo166 Kobieta

Witam serdecznie, slub mamy 25-08-2012 .  ja naleze do parafii św Barbabry w Sosnowcu, narzeczony do parafii w siemonii a slub bedziemy mieć w parafi jeszce innej w Sosnowuc.  Ja jestem zameldowana przy parafii sw barbray ale od ponad pól roku mieszkam z narzeczonym przy jego parafii. Z tym że w jegoparafii prawdopodobnie nie mam kartoteki, bo podczas kolendy nie było mnie w domu.  Jak to wygląda jeśli chodzi o licencje, zapowiedzi . . . . . . w której parafii mamy to załatwic bo tylko to nam juz zostało. . . . Dziękuję

Offline Runi_losho

Hej my tez mamy ślub z licencją.
Ani  nie bierzemy w moim kościele ani u niego w kościele.
U mojego narzeczonego spisujemy protokół bo musieliśmy wybrać (moja albo jego).
Natomiast zapowiedzi dajesz w swojej parafii i u narzeczonego.
Musi zapytać księdza, który będzie Was prowadził.

Offline kitecka Kobieta

Witajcie! Mam do Was takie pytanie, na ile czasu przed slubem trzeba uzyskac licencje? Ślub mamy we wrześniu2013 w mojej rodzinnej miejscowosci aczkolwiek tam juz nie mieszkam.  Papiery mamy przygotowac u ksiedza z tutejszej parafii bo mieszkamy razem z narzeczonym w jednym miejscu a tam gdzie bedzie slub mamy sie zglosic z licencja.  I tak sie zastanawiam kiedy po ta licencje mozna pojsc?

Offline Runi_losho

Licencje wypisywał Nam ksiądz(tam gdzie spisywaliśmy protokół)  jak wszystkie dokumenty mu dostarczyliśmy, kilka dni przed ślubem.