Autor Wątek: Witajcie wszyscy Forumowicze !!!  (Przeczytany 4312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Żuczek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« dnia: 6 Stycznia 2005, 10:50 »
Od jakiegoś czasu biernie obserwuję Wasze rozmowy, jak i inne miejsca, gdzie można znaleźć wiele informacje o takim szczególnym dniu jak ślubik i wesele.  :) W końcu postanowiłam się przedstawić, bo chociaż jestem z Łodzi, to może będę mogła z Wami powymieniać doświadczenia związane z organizacją tego jedynego dnia.
My ślubujemy 18.06.2005 i większość spraw mamy już pozałatwianych tj. sala, kościół (narazie termin i godzina), zespół na wesele i dj na poprawiny, kamerzysta, wstepnie ustalony termin zdjęć studyjnych, zaproszenia już nawet zamówiliśmy i powoli rozdajemy. No i (co dla mnie było ogromnym przeżyciem) kupiłam sukienkę i butki. Więc chyba sporo. Mam nadzieję, że Wam Mili Forumowicze sprawia to wszystko co najmniej tyle przyjemności co i nam. Czego Wam życzę i pozdrawiam. :D
Ślubik 18 czerwca 2005

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Stycznia 2005, 11:20 »
Witaj Zuczku! Milo,ze wyszlas z ukrycia  :P Milego forumowania :D

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Stycznia 2005, 11:22 »
hej bardzo się cieszymy, pełni nadzieji że ozyje nieco dział Łódzki, zwłaszcza, że mamy tam przedstawicielkę, która dzielnie poszerza bazę danych firm z tego regionu....
pozdrowionka
miłego forumkowania

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Stycznia 2005, 12:34 »
Wow to dużo masz załatwione w porównaniu do mnie , a biore ślub w marcu. :D Ja mam tylko załatwioną sale, zaproszenia zaczełam dopiero robic i sukienke bede przymierzac na dniach :D .
Witamy Cie serdecznie. :)  :)  :)

Offline Żuczek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Stycznia 2005, 13:44 »
Cytat: "Marzena"
Wow to dużo masz załatwione w porównaniu do mnie , a biore ślub w marcu. :D Ja mam tylko załatwioną sale, zaproszenia zaczełam dopiero robic i sukienke bede przymierzac na dniach :D .
Witamy Cie serdecznie. :)  :)  :)


Witaj Marzenko,
To musisz mieć nerwy ze stali  :)  Mnie zaczyna dopadać powoli mały stresik. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy aby poprawnie zamówiłam sukienkę. Chyba przejdę się na dniach do salonu i porównam oryginał z moim zamówieniem.
A tak na marginesie to brat mojego narzeczonego ze swoją narzeczoną załatwiali wszystko na ostatnią chwilę (ja bym się chyba nerwowo wykończyła) i jakoś się wszystko bez problemów udało.

Pozdrawiam
Ślubik 18 czerwca 2005

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Stycznia 2005, 14:31 »
Cytat: "Żuczek"
Cytat: "Marzena"
Wow to dużo masz załatwione w porównaniu do mnie , a biore ślub w marcu. :D Ja mam tylko załatwioną sale, zaproszenia zaczełam dopiero robic i sukienke bede przymierzac na dniach :D .
Witamy Cie serdecznie. :)  :)  :)


Witaj Marzenko,
To musisz mieć nerwy ze stali  :)  Mnie zaczyna dopadać powoli mały stresik. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy aby poprawnie zamówiłam sukienkę. Chyba przejdę się na dniach do salonu i porównam oryginał z moim zamówieniem.
A tak na marginesie to brat mojego narzeczonego ze swoją narzeczoną załatwiali wszystko na ostatnią chwilę (ja bym się chyba nerwowo wykończyła) i jakoś się wszystko bez problemów udało.

Pozdrawiam


Chyba nie mam nerwów ze stali :D  Bo nerwówka ze mnie na maxa, ale robimy tylko przyjecie na max. 35 osób. i  mamy tylko cywilny więc jest mniej do załatwiania :D

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Stycznia 2005, 16:40 »
witaj żuczku...

już dopisałam do listy
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Stycznia 2005, 21:08 »
witam. To prawda, macie już sporo, możecie się zając drobiazgami. A tak przy okazji - strasznie mi brakuje tych przygotowań.Żyłam nimi do dnia ślubu!!!
Powodzenia i nie stresuj się!!

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Stycznia 2005, 09:51 »
Witam Cię cieplutko  :bukiet:

Miło, ze postanowiłaś się zalegalizować (mam na myśli nasze forum, chociaż ślub też)

Z tego, co widzę jesteś doskonale przygotowana do swojego wielkiego dnia  :wink:


Offline Żuczek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Stycznia 2005, 11:23 »
Staram się, żeby wszystko było jak należy - tym bardzoej, że jest co organizować  :D
Ślubik 18 czerwca 2005

Offline pszczółka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Stycznia 2005, 17:56 »
:D
Miejcie odwagę żyć dla miłości JPII

Offline Żuczek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Kiecka
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Stycznia 2005, 10:10 »
No niestety fotki nie mam. Stwierdziłam, że może niechcący wpaść w niepowołane (do 18 czerwca oczywiście) rączki  :wink:  Nie znalazłam też w necie, więc narazie pochwalić się nie mogę. Ale zamierzam z Wami pozostać przynajmniej do czerwca więc zdąrzę jeszcze zamieścić fotkę z przymiarki  :) , chyba że wcześniej znajdę w necie (oczywiście jak nauczę się wklejać fotki)
Ślubik 18 czerwca 2005

Offline Żuczek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Moja sukienka
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Stycznia 2005, 10:37 »
Juz mam fotkę mojej sukienki, jeszcze nie na mnie, ale sfotografowałam w salonie na manekinie. Niestety nie wiem jak je zamieścić  :(
A tak bym chciała wiedzieć co o niej sądzicie.
Ślubik 18 czerwca 2005

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Stycznia 2005, 13:40 »
Po pierwsze Zuczku nie denerwuj się! To jest najpiękniejszy Dzień, będzie przy Tobie rodzinka, znajomi, oraz Twój Narzeczony/Mąż, czyli będzie do okoła Ciebie mnóstwo MIŁOŚCI !!!
Trzymaj się cieplutko!!!

Offline Taptusia1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Witajcie wszyscy Forumowicze !!!
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lutego 2005, 03:16 »
Hej