e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Anio0lek Ślubuje ;) gratulacje!!!!  (Przeczytany 17321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiq Kobieta

Anio0lek Ślubuje ;) gratulacje!!!!
9 Czerwca 2012, 16:50
Pati wszystkiego dobrego na nowej drodze życia !!!!!!!!!!!!!!!!! Aby każdy dzień waszego wspólnego życia był tak piękny jak TEN dzisiejszy !!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Offline patrycja_4r Kobieta

Wszystkiego dobrego na nowej drodze,niech każdy dzień waszego wspólnego życia będzie równie wspaniały jak ten dzisiejszy  :) i obyście wytrzymali na zabawie jak najdłużej bo to tylko raz w życiu  ;D

Wszystkiego najcudowniejszego kochani, szczęśliwej drogi tak usłanej różami jak dziś do końca życia !!!!!!!!!!!!

Offline emm-a Kobieta

Dużo szczęścia!!! Bądźcie zdrowi i radośni i wiecznie zakochani w sobie  :D :D :D :-* :-* :-*

Offline Aneczq1987 Kobieta

Żeby każdy Wasz dzień był taki jak dziś  :-*

Offline Mania82 Kobieta

Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Zycia AnioOłku :)
Piękną pogodę macie i oby tak całe życie ;)

Offline lusi251 Kobieta

Wszystkiego naj naj naj naj naj naj :)

Słońca na codzien, i abyscie w kazdy dzien wchodzili wspolnie tanecznym krokiem.. :) jak na pierwszym tancu!

Małżeństwo to piękno - bycia we dwoje. Małżeństwo to poszukiwanie - drogi do celu. Małżeństwo to skarb - którym jest Wasza miłość. Małżeństwo to Wy - na zawsze razem. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia... :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Offline wpaula Kobieta

szczescia i milosci:)

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :Daje_kwiatka:

Offline xanth Kobieta

Bądźcie dobrzy dla siebie i wyrozumiali
żyjcie codziennie w zdrowiu i zgodzie.
Bądźcie wytrwali i w jedności złączeni,
nigdy złym słowem lub uczynkiem nie zwiedzeni.
Życzę Wam miłości wiernej, cierpliwej i wyrozumiałej,
W życiu tylko mądrych decyzji i trafnych wyborów,
Wymarzonych dzieci, co dają siłę i radość,
I życzliwości losu. Wszystkiego najlepszego![/center][/b]

Offline karolinciasto Kobieta

Dużo miłości aby zawsze była tak wielka jak w tych dniach! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! :)

Offline SarCia11122 Kobieta

Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Zycia AnioOłku ;-)

Offline aniolek86 Kobieta

Gratulacje Aniołku! ;D
Wszystkiego co najcudowniejsze na Nowej Drodze Życia :-* :-*

Offline shar3ware Kobieta

Najlepszego na Nowej Drodze Życia! :D

Dawaj nam tu świeżą relację jak było! :D

Offline lebara Kobieta

Wszystkiego najpiękniejszego na Nowej Drodze Życia :) Ani0lłku dopiero teraz zauważyłam, że powiększy Wam się rodzinka :):) Ogromnie gratuluje, ahhh niech maleństwo rośnie zdrowo.
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline femme Kobieta

ode mnie również wszystkiego co najlepsze :skacza: :skacza: samych pogodnych dni i dużo miłości :serce: :serce: :serce:

Offline nusiak Kobieta

Spóźnione, ale szczere - GRATULACJE :) ( usprawiedliwiam się 4 egzaminami jakie miałam w miniony weekend ;D)
Wszystkiego co najlepsze :)

i ja też oczywiście życzę wszystkiego co najlepsze :-* :-* :-*

Pati-widziałam Twoje zdjęcia na fb(mam nadzieje,że nie masz mi tego za złę  :-* )i powiem tylko,że wyglądałaś O.B.Ł.Ę.D.N.I.E!!!!

Offline _patka_ Kobieta

KOCHANE WSZYSTKIM WAM DZIEKUJE BARDZO ZA ZYCZENIA :) Pati nie gniewam sie :)

mam nadzieje, ze dziewczyny sie nie pogniewaja ze tak zwlekam z relacja, ale czekam jeszcze na fotki ze mszy sw i wtedy zaczne, bo mam z weselicha i poprawin 2000 zdjec :D wiec jest co opisywac :)

bylo ssuperowo, balam sie  strasznie jak to bedzie, ale wytanczylam sie, az mam zakwasy na udach hahah :D z fasolka tez bylo wszystko ok, troche suknia okazala sie  niewygodna, ale za to jak w niej wygladalam :D :D :D wszyscy mowia,  ze wygladalam przeslicznie! :p :p :p

jutro sesja :D

czy ktoras z Was miala sesje z Este? czy ja sama mam do nich zadzwonic czy oni do mnie sami zadzwonia? :p jakie pytanie glupie hahah :D

ja już się nie mogę doczekać Twoje relacji  ;D
W ogóle to fyrurkę taką miałaś mieć?Bardzo mi się podobała w połączeniu z suknią-wszystko wyglądało tak "leciutko"i Ty sobie lat nie dodałaś  :)

Uważam,że Ty powinnaś zadzwonić do Este-tzn.lepiej zadzwoń i potwierdź i będziesz miała z głowy  ;D

Offline _patka_ Kobieta

OK juz wszystko wiem, zadzwonilam :D tak jak Pati doradzila :p

jutro o 14.00 mamy sie stawic na Tkackiej zaczynamy od studia a pozniej lecimy gdzies w plener zalezy co chcemy i gdzie chcemy :P przyznam, ze pomyslow zadnych nie mam :P

eeeee nie masz się co martwić  :) Fotograf ma już na pewno dla was jakiś plan  ;D

Offline _patka_ Kobieta

no ja mysle ze tak jest :D

bede miala na sesji ten warkocz co na slubie :D skoro tak fajnie wygladal to czemu by go nie uwiecznic i na sesji slubnej :D

Offline aniolek86 Kobieta

Jak super, jutro sesja, a potem będzie relacja :skacza:

Offline Anjuszka Kobieta

I moje gratulacje!! Też oglądałam zdjęcia na fejsie - wyglądałaś prześlicznie!!!!!!! jak prawdziwa księżniczka ;)

Offline _patka_ Kobieta

:Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony: :oops: :oops: :oops: :oops: :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you:

tak sie czulam :D :D :D
jeszcze raz dziekuje!!