Autor Wątek: Istebna/k Wisły - Zagroń hotel i sala - znacie?  (Przeczytany 2857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline off84
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Istebna/k Wisły - Zagroń hotel i sala - znacie?
« dnia: 16 Maja 2012, 13:17 »
Dziewczyny znacie to miejsce - Zagroń w Istebnej? Byłam tam na imprezie integracyjnej, która organizowała znajoma (ona z kolei miała tam wesle, dlatego wybrała to miejsce).  Zakochałam się w miejscu, ale szukam też innych opinie.
Z mojego pkt widzenia tzn jako gościa imprezy integracyjnej mogę powiedzieć tyle:
 - jedzenie genialne, w ilościach takich, że ciężko przejść.  I dośc różnorodne, bo kilka rodzajów mięs na ciepło, a w tym dziczyzna (tzn sarnina i zając)
-  było trochę chińszczyzny (przyrządzona na naszych oczach, bo mają tam chińskiego kucharza!)
-  obsługa w porządku, nie można się przyczepić, szczególnie miła taka starsza od pozostałych dziewczyn blonydnka

Sama sala i hotel wg mnie na 4 gwiazdki - widok z okien na 5 gwiazdek.

Z kolei moja znajoma, która robiła tam rok temu wesele, mówi, że goście byli zachwyceni - tym bardzej, jak na poprawinach przygrywała lokalna kapela góralska.  Mieli fajną pogodę, więc poprawiny zrobili na zewnątrz w namiocie.

Więc niby same plusy, ale szukam jeszcze opinie, żeby mieć 100% pewność.

Tutaj są zdjęcia tego miejsca ( z imprezy nie mogę wrzucić bo niezbyt cenzuralne ;) ) www. istebna. org/wesela. html