Autor Wątek: Pomysły na film ślubny  (Przeczytany 5541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AbrakaDabra
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.07.2012
Pomysły na film ślubny
« dnia: 21 Kwietnia 2012, 13:19 »
Jak w temacie    ;)

Macie jakieś pomysły na film? Ja mam już kilka, a oto i one:

1. Na końcu chcę żeby była puszczona lista gości obecnych na ślubie-ot tak na pamiątkę, kto był. 
2. Zapowiedź filmu-na samym początku- chcę żeby były pokazane różne scenki ze zdjęć, z pleneru, a do tego jakaś delikatna piosenka, i słowa wypowiadanej przez nas przysięgi małżeńskiej.  Tyle że "splecione".  Ja mówię np.  początek, narzeczony później kilka słów,potem znowu ja dalszą część i tak aż do końca przysięgi.  Ślicznie to wygląda   8)
3.  Chciałabym żeby zebrał w kupke wszystkie małe dzieci które będą na weselu (a będzie ich dość sporo) i żeby zaśpiewały np.  "sto lat", albo coś powiedziały, może jakiś wywiad z nimi przeprowadzić? Coś się wymyśli   
4. Wywiad z gośćmi.  Tzn. . .  Najprawdopodobniej moja świadkowa go będzie prowadzić, będzie zadawać różne pytania gościom takie jak np.  : jak pamiętają parę młodą dawniej, jaki jest sposób na udane małżeństwo, jak kiedyś wyglądały wesela, może jakieś życzenia, albo "wróżby"   .  Heh. . .

Offline cherrypie

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 308
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ..:: 2012/2013 ::..
Odp: Pomysły na film ślubny
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwietnia 2012, 11:21 »
Mój wymarzony film ślubny, to krótko zwięźle i na temat. Nie wyobrażam sobie oglądania 4 godzinnego filmu. Wywiady z gośćmi moim zdaniem są bardzo wymuszane i wychodzą sztucznie, dlatego wolałabym tego uniknąć. Ale to kwestia indywidualna i każdy lubi coś innego.  Najbardziej podobają mi się takie filmy reporterskie, czyli to co się działo, ale zmontowane w sposób,że wyglądają jak prawdziwy film. Na pewno jakieś głupkowate odtwarzane scenki typu porwanie panny młodej czy młody budzi sie po wieczorze kawalerskim i próba odtworzenia kac vegas to najgorszy pomysł jaki może komuś wpaść do głowy, no chyba,że oboje są po szkole teatralnej. Zazwyczaj wychodzi to okropnie tandetnie - mój kuzyn to zrobił i wygląda obciachowo, życzenia od gości wyszły sztywno, my też wyszliśmy okropnie, bo nagle doskoczył do nas filmowiec i zaczął zadawać pytania, a mając usta pełne jedzenia to nie bardzo chce się być zaskoczonym w takim momencie. Lista gości w napisach końcowych świetna sprawa, tak jak na końcu filmów puszczane są napisy kto co i jak, fajnie to wygląda i nadaje filmowi takiego kinowego charakteru :)

Uważam,że pewne pomysły trzeba 2 razy przemyśleć zanim wprowadzi się je w życie, bo to pamiątka na całe życie.

Offline paulinka009

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 czarwca 2012
Odp: Pomysły na film ślubny
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maja 2012, 12:18 »
Zgadza sie wszelkie wymuszone wywiady i życzenia są strasznie sztuczne i nigdy nie wiadomo co powiedzieć  ale co innego jeśli goście sami chcą coś powiedzieć do kamery wtedy jak najbardziej to ma sens :P

Offline Zamek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: nie określona
Porwanie Panny Młodej
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Listopada 2012, 14:51 »
Przedstawienie weselne z udziałem Młodej Pary i Rycerzy.

hxxp: www. youtube. com/watch?v=R5Ovg5-Avxc
hxxp: www. youtube. com/watch?v=xtW7qnMo46E
hxxp: www. youtube. com/watch?v=E08kZCp4Nso

Offline Koozaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 637
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Odp: Pomysły na film ślubny
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Listopada 2012, 09:07 »
Łapu capu- czyli gagi z wesea, a to jak ktoś się potknął, oblał, jak komuś coś spadło, komuś się przewrócił.... takie tam na wesoło



Autentycznie kochający człowiek musi wiedzieć, że świat nie ma jednego centrum lecz dwa