e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: amor vincit omnia czyli moje odliczanko 07.07.2012 ;)  (Przeczytany 1587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline natalka23 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 07.07.2012
Witam,
postanowiłam sie przyłaczyc to tych wyjątkowych odliczan do wesssssseliska ;)
Ślub odbędzie sie w kościele u Dominikanów, a wesele na działkach Derdowskiego, jak juz pewnie co niektórzy wiedzą, zaglądając na forum :)

Schowaj mnie
 w gnieździe swoich ramion
 i dopilnuj
 abym nie wyfrunęła za daleko
 na skrzydłach
 którymi kiedyś mnie obdarowałeś
 tak bezwiednie

Ukryj w sobie
 głęboko
 wówczas będę miała pewność
 że jestem tylko Twoja

Wtul mnie w swój oddech
 Zabierz tam
 Gdzie należę tylko do Ciebie
 Rozkołysz mnie w westchnieniach
 l zapomnij o
 Wschodzie słońca
 A ja obdarzę Cię
 Swoją opatrzną skłonnością
 I z twardego miału
 Stworzę Ci nową postać

Offline nusiak Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07.07.2012r.
Będę tu zaglądać :D

• użytkownik
no to tak, zaczne od początku ;)
z narzeczonym poznaliśmy sie  w Pinokiu na dyskotece. 4 lata temu przyjechałam z mojej miejscowości (Gryfic) po maturach do koleżanki na odstresowanie na weekend, i poszłyśmy sie pobawić, tam był on. Od razu wpadliśmy sobie w oko, pisalismy dużo smsów cały czas, odwiedzaliśmy się raz na jakis czas, a po ok 4 miesiącach, jak ja zaczynałam studia zamieszkalismy razem. Wiem że szybko ale tak wyszło, ja przeprowadziłam sie do Szczecina, zaczęłam studia zaoczne i pracę więc tak się złożyło że razem mieszkanko wynajeliśmy. ;) Na nasza trzecią rocznicę związku, zabrał mnie nad jezioro Szmaragdowe, wziął kwiaty, butelke wina i sie oświadczył, było super. ;) W sumie ten slub i zaręczymy mieliśmy trochę zaplanowane ale i tak była to miła niespodzianka.  ;D A teraz zostało troche ponad dwa miesiące już do slubu - czas leci!

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
natalka jako ze tez mam na derdowskiego przylaczam sie do twojego odliczanka ;] moze wspolnie bedziemy mogly sobie jakos pomoc doardzic itp ;p

• użytkownik
dzieki bardzo ;)
powiem co mamy juz załatwione:
sala na działakch Derdowskiego jak wspomniałam
kościół u Dominikanów na 16.00 ( chclielismy na 17.00 ale termin był juz zajęty ;p)
orkiestra z Choszczna - PUB
kucharki - kuzynka teścia z ekipą - dlatego po kosztach ;)
fotograf  - znajomy
kamerzysta z Białogardu: Fotofilm3d ( tani a dobry z tego co widziałam)
garnitur kupiony w nowym turzynie ;)
suknia slubna sie szyje powoli
fryzura i makijaż ustalony w Penelope
nauki przedmałżeńskie są w trakcie
i nie wiem co jesczze.
szybciej chyba było by napisac czego nie mamy heh

napewno bukietu ślubnego - narzeczony uparł sie że on sam wybierze -aż się boje...;/
no na suknię czekam, kiecki na poprawiny też nie mamy, spraw z kościołem i urzędem też jeszcze nie załatwiliśmy, mamy więcej załatwiania poniewaz jesteśmy z innych parafii, ja z Gryfic, On z Recza, i musimy wygospodarować dzień wolego aby to załatwić a narazie nie ma czasu

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
jeszcze dosc sporo czsu macie tak wiec spoko ;]
tez musze sobie ogarnac liste rzezcy zrobionych i do zrobienia bo czas ucieka ;p a dop co widzialysmy sie na derodwskiego ;D matko to jzu prawie rok zlecial....

• użytkownik
heh, no fakt. Czas leci, my w sumie dużo zaczeliśmy załatwiać bardzo szybko więc teraz na spokojnie dopinamy osatnie guziki ;) ale stres i tak jest że coś nie wyjdzie, albo o czyms się zapomni...

Offline Natysa Kobieta

• To co na zawsze między nami, dodaje wiary w lepszy czas;*
  • uzależniony
  • data ślubu: 19.05.2012
I ja się przyłączę do mojej imienniczki  ;D ;D

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
my tez wiele zalatwilismy wczesniej juz w tmtym roku ;p
teraz dopinamy sie na osttani guzik ;)
a powiedz nam gdzie kupilas suknie?

Offline Mania82 Kobieta

• zapaleniec
I ja się dołączam :) Slubujemy tego samego dnia o tej samej godzinie :)

• użytkownik
suknię będę szyła, u znajomej krawcowej. szyja mi dwie panie biora 500 zł za uszycie i ok 500 zł wydaję na materiały. spodobał mi się gorset z koronki więc kupiłam koronkę , a ona za metr 250 zł, dlatego tak drogo materiał wyszedł. ale mam nadzieje że będzie idealna ;) razem i tak nie wyszło tak dużo. we wtorek ide na pierwsze przymiarki.
Mania82 to fgajnie się złozyło, a ty gdzie ślubujesz ;)

Offline nusiak Kobieta

• maniak
no ciekawe ciekawe, kto koleżance zajął tą 17:00 w kościele :D

Nie wiem czy wybieranie bukietu przez PM to dobry pomysł:/, porozmawiajcie na ten temat. Bukiet musi być dobrany do sukni, figury, charakteru, a nawet koloru włosów :D, bo do brunetek pasują intensywne barwy, a do blondynek delikatne odcienie. Pomyśl nad tym:) albo wybierz kwiaty, fason (kulka, kaskadowy, czy jakiś inny) i kolory jakie Ci się podobają, a dalej niech PM działa. To nie jest tak, jak kupić kobiecie kwiaty, to już musi być konkretna decyzja:D i tak jak mnie dziewczyny uświadomiły, to teraz wiem że sama pojadę odebrać kwiaty w dniu ślubu:P, bo PM może nie zauważyć jak coś będzie nie tak;)

• użytkownik
no ja też tak mysle. jestem przeciwna zeby on mi buket wybierał.Musze go jakos przekonać, ale bedzie ciężko, jak sie uprze to masakra;/. Ale mały szantażyk zawsze jest dobry  ;D heh

Offline Mania82 Kobieta

• zapaleniec
hehe, Natalka, mój tez wpadł na taki pomysł, że to on wybierze :D Jak zaczełam sie zastanawiać, jak my to zrobimy, kto bedzie odbierał i w ogole  w jakiej kwiaciarni, to on na to,ze on sam wybierze i przyjedzie z nim do mnie :D Jakbym mu na to pozwoliła, to coś czuję, że 7 lipca o godz 14 pani w kwiaciarni by mu bukiet robiła :D u niego wszystko na ostatnią chwilę... ehhh teraz też poszedł na kawalerski do mojego kuzyna a ja za to będe miała babski wieczór ze swoją świadkową :) może coś wybierzemy z bukietów, fryzur itp :) jak na coś wpadniemy to wstawię u siebie :)
Aha, ślub mam między Szczecinem a Stargardem :) ale o tej samej porze ;)

• użytkownik
no musze go odwiezc od tego tematu. boje się co on może wybrać;/. mi spodobał sie jeden bukiet z kalii fioletowych, ale cena tez jest ladna bo ok 300 zl mi zarzucili w kwiaciarni

Offline SarCia11122 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.09.2012
i ja się przyłączam do Twojego odlicznaka :D

• użytkownik
dziękuje wszystkim za dołaczenie i zaprawszam ;d

Offline martikapa Kobieta

• forumowicz
Witam!
Również się przyłącze z uwagi na to że ta sama data ślubu:)

• użytkownik

• użytkownik
bardzo podoba mi się, wysłałam zapytania do kilku kwiaciarni o cenę.
jak macie jakieś ładnie bukieciki to wrzucajcie, bo ja nie moge się zdecydować

Offline nusiak Kobieta

• maniak
może pokaż nam wzór sukni, albo coś podobnego:D i napisz jakie masz włosy :)
Suknia śnieżno biała? bo to też ważne:) i jaki fason, rybka, "A", księżniczka?:)

• użytkownik
http://imageshack.us/photo/my-images/10/suknie.png/ suknie w tym stylu, śniezno biała ;), włosy mam ciemny bląd, abe bede miała balejarz

Offline SarCia11122 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.09.2012
Bardzo ładna suknia ;)
a co do bukietu to też ładny ale troche za ciemny jak dla mnie ;)

Offline nusiak Kobieta

• maniak

• użytkownik
we wtorek idę na pierwsza przymiarke sukni, już nie moge sie doczekać, krawcowa powiedziała że szału nie bedzie bo to dopiero początek szycia, ale zobacze jak mniej więcej im to wyszło ;D. tez zastanawiam sie czy nie zmienić bukietu bo kalie są drogie... ale ten najlepiej mi sie podobał

• użytkownik
mi się kolor fioletu bardzo podoba, i pierścionek zaręczynowy też mam z fioletowym kamyczkiem. dlatego szukam bukietu bardziej w tym kolorze

Offline nusiak Kobieta

• maniak
Mój wcześniejszy faworyt z fioletów:
http://inspiracje.jurkowscy.eu/wp-content/uploads/2011/02/Fioletowy_bukiet_sxc_hu.jpg
Albo białe kalie, ale np ozdobione fioletową wstążką ogonki:)

• użytkownik
też są ładne ;) masakra nie mogę się zdecydować

• użytkownik
Powysyłałam kilka zapytan w sprawie bukietów slubnych do różnych kwiaciarni w Szczecinie. I stwierdziłąm że bukiet będziemy zamawiać w kwiaciarni TOSKANA. maja tam najlepsze ceny - w porównaniu do tego co proponowały inne, i mawet na stronie internetowej mają ładne bukiety. ;) myslę , że w maju pójde z narzeczonym i wybierzemy cos razem, mam nadzieje że nie będzie marudził heh.
A wczoraj byłam na pierwszej przymiarce sukni slubnej, narazie przymierzałam tylko szkielet, ale jestem zadowolona z tego jak to juz wygląda i z pomysłów moich krawcowych ;) Nastepnym razem powinno juz byc prawie wszystko zrobione to wrzuce fotke ;)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
juuuhuuu czekamy na foteczki ;D
natalka a powiedz gdzie ta kwiacioarnia i jakie maja ceny mneij wioecej? np w kwiaciarni x- koszt 200zl a wtej toskanie - ?