e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nauki przedmałżeńskie 2012  (Przeczytany 3919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nauki przedmałżeńskie 2012
18 Kwietnia 2012, 16:42
Czy ktoś wie kiedy i gdzie są najbliższe nauki przedmałżeńskie:

Bazylika - brak miejsc ;/

Offline anonimizacja17 Mężczyzna

Odp: Nauki przedmałżeńskie 2012
19 Kwietnia 2012, 02:43
Ja we wtorek się zapisałem do Klarysek jeszcze. . .  w Bazylice nie organizują w ogóle. . .  :)

Offline AlicjaEwa Kobieta

23 Kwietnia 2012, 12:21
jak w bazylice nie organizują w ogóle? ???
ja wlaśnie z moim PM mamy kurs kwietniowy za sobą, i ksiądz proboszcz mówił, że terminy do czerwca zajęte, ale nie mówił że nie będą organizować, wręcz przeciwnie- powiedział że jest na zapotrzebowanie i póki nie dostaną zakazu odgórnego to weekendowe kursy będą odbywać się w bazylice:)

23 Kwietnia 2012, 20:59
W Bazylice są - tylko już do czerwca wszystkie weekendowe są zajęte - brak miejsc ;/;/;/. . .

29 Kwietnia 2012, 15:30
Właśnie my juz na lutowych slyszelismy o tym zakazie z góry - podobno maja zrobic rewolucje i taki kurs ma trwac rok .. jestem ciekawa jak to bedzie z tymi szybkimi slubami - bo juz trzeba i juz .. oni nie beda musieli tyle czasu na to poswiecic ? Jestem ciekawa jak to rozwiążą ..

Offline nika_ak Kobieta

Cześć!

My byliśmy w piątek się dowiedzieć o weekendowe nauki w Bazylice i otrzymaliśmy informację, że pierwsze wolne miejsca są dopiero na 15-16 września :/
Na wcześniejsze terminy nie ma szans.  Pani powiedziała, że zamiast 50 par na kurs ma zapisanych po 70 na każdy.

Offline Mandinka Kobieta

Dokładnie tak, nam też powiedziano, że najbliższy kurs przedmałżeński w Bazylice będzie we wrześniu. . .

Offline maala89 Kobieta

Nie wiem czy pomogę,ale my z narzeczonym byliśmy w ramach nauk przedmałżeńskich na 3 dniowych rekolekcjach dla narzeczonych z których jesteśmy bardzo zadowoleni.  W naszej okolicy takich rekolekcji już chyba teraz nie będzie,ale w innych regionach Polski tak, więc jak macie czas i możliwość wyjazdu wpiszcie w google Spotkania małżeńskie - rekolekcje dla narzeczonych wyskoczy Wam stronka z terminami i miejscami (nie wiem czy mogę tu podawać adres strony). 

Płatne ?? :>

Offline maala89 Kobieta

Opłata za pobyt i wyżywienie:)

pamietam jak sie dowiadywałam mailowo to takie rekolekcje gdzies pod toruniem 450 zł - przerazajace

Offline maala89 Kobieta

tak w Zamku Bierzgłowskim,ale kosztowały 350 zł i myślę,że jak na 3dniowy pobyt z pełnym wyżywieniem za dwie osoby to cena jest normalna (choć na pewno to dodatkowy wydatek:/).Narzeczony pracuję zagranicą,więc inaczej nie mieliśmy jak tego zrobić i mimo obaw,że będą to 3 dni męczarni wyjechaliśmy bardzo zadowoleni, poruszane były tam tematy, których na pewno normalnie byśmy nie omówili.

Offline małgosia_89 Kobieta

23 Października 2012, 15:30
wiecie jak teraz wygląda sprawa z naukami w bydgoszczy? gdzie najszybciej i najlepiej zrobic?

Offline AlicjaEwa Kobieta

23 Października 2012, 18:11
polecam weekendowy kurs bazyliki.:)

Offline Precelek Kobieta

24 Października 2012, 19:29
AlicjaEwa jeśli masz informacje kiedy będą terminy zarzuć dziewczynom, na pewno się przyda :)