e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Czy wystarczą dwie kolacje na weselu ???  (Przeczytany 2459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline delma Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 6 lipiec 2013
No własnie:) Mama mówi,ze 2 to za mało a tesciowa,ze w sam raz,bo robiła juz trzy wesela córek i ma doswiadczenie:) Mam dosyć rozbudowane memu, bardzo duża zimna płyta i przekąski, duzo ciast, owocow, cukierków itd.  Bardzo syty obiad z trzema rodzajami mięs dla kazdego i jedna rybką.  No i tak się zastanawiam czy ta trzecia kolacja się przyda :D Jak było u Was?

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
A jakie macie mniej więcej ramy godzinowe na weselu?

Nasze wesele trwało od obiadu do którego zasiedliśmy ok 16:30 do lekko po 5 rano (110 osób)
mieliśmy następująco rozpisane posiłki:
16:30 - obiad
19:30 - I kolacja
22:00 - II kolacja
1:00 - III kolacja
3:00 - IV kolacja (żurek)

ale sama powiem że to było już za dużo...
nie wiem czy pomogę, ja jednak decydowałabym się chyba na III kolację, my z drugiej strony mieliśmy wszystko jedzonko co nam zostało zapakowane i zjedzone na innej sali następnego dnia gdzie robiliśmy poprawiny na 50 osób.

Offline delma Kobieta

• użytkownik
Powiem Ci,ze ja dopiero wychodzę za mąz w czerwcu 2013 hehe  :D więc jeszcze zadnego rozpisu nie mam :)ale juz chciałam się zorientować co i jak:) Będzie to małe wesele na max 60 osób bez poprawin:)

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
My na sali zamówione mieliśmy wg menu Trzy gorące kolacje, a czwarta była zamówiona z zewnątrz bo był to płonący pieczony świniak, więc jak macie II kolacje na sali to zawsze jest takie wyjście że można sobie zamówić taką świnkę, chyba że coś takiego proponuje Wam sala?
A gdzie macie weselicho?

Offline delma Kobieta

• użytkownik
Planujemy w Origami w DG :)

Offline TomaszKatowice

• użytkownik
Kolacje jak kolacje :-) Byłem u kuzynki na weselu gdzie podawano większość rybnych dań....uwielbiam rybeczki więc.....no właśnie i tu jest niespodzianka :-) Wesele było w lipcu przy ogromnych skokach temperatur....tego dnia było strasznie ciepło....kochani rybka po prostu nie wypaliła na tym weselu. Ktoś powie...gdyby była klimatyzacja to po problemie, zgadzam się, ale w zeszłym roku byłem na weselu gdzie wysiadła klima zaraz po wejściu gości na salę...teraz bądź tu mądry i pisz wiersze :-)
Jak dla mnie dwie kolacje to w sam raz.

Offline CarpeDiem Mężczyzna

• nowicjusz
Menu jednej restauracja nie jest równe menu drugiej restauracji.  Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.  Zakładając, że wszystkie wcześniejsze posiłki były solidne to 2 kolacje w zupełności wystarczają.  Trzeba kolacja bardzo często "wraca".  Warto, też dopytać osobę odpowiedzialną za Państwa wesele. 

Pozdrawiamy!

Offline delma Kobieta

• użytkownik
Dzięki wam za odpowiedzi :) Raczej mi się wydaje,ze dwie wystarczą,bo mam rozbudowane menu:) To nie chodzi o to,ze chce oszczędzac,bo będe miala male wesele więc nie ma na czym oszczędzac:) chodzi mi tylko o to czy jest sens i czy nie wrocą tak jak ktos wspomnial:)

Offline justi333 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.07.2013
Hej.  Byłam już na kilku wesela i wiem nawet po sobie, że goście przeważnie jedzą właśnie ciepłe kolacje :) na tych weselach co ja byłam zawsze był obiad + 3 ciepłe kolacje (u mnie tez tak będzie) i w zupełności to wystarczało a stoły były pełne :)

Offline pauksa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.09.2012
dwa ciepłe dania w mojej rodzinie na pewno by nie przeszły w sumie sama uważam że jest to dość mało jak na kilkunastogodzinną imprezę. A goście w zasadzie patrzą tylko na gorące dania  :)

Offline eve30 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: lipiec 2013
Hej , u mnie jest bardzo podobnie rodzina musi mieć 3 kolacje na ciepło :)
Zresztą wiadomo jak masz do wyboru zimną sałatkę a ciepłe udko to co wybierzesz hehehehe :)
 ;D