e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: wiosna, wiosna ach to TY, czyli ubrania dla dziewczynki w rozmiarze 74-80  (Przeczytany 1412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Witam serdecznie, mam do sprzedania kilka ciuszków, w tym płaszczyki i kurteczkę,wszystko typowe na wiosnę. Zapraszam  ;D Czasami kolory są lekko przekłamane ( niestety na niekorzyść), ale lepszych nie umiałam zrobić :-\ Do wszystkich rzeczy należy doliczyć ewentualne koszta wysyłki. W Szczecinie mile widziany odbiór osobisty

1. Śliczna bluzeczka Zara, rozmiar z metki to 86, ale ja oceniam na 74-80. Cena: 10zł, stan bdb

2. Cieplutka bluza Disney'a, rozmiar 80; ja oceniam jako 74-80. Stan bdb, cena: 17zł

3. Dres H&M w rozmiarze 80, na Olę był dobry gdy nosiła 86. Stan bdb, cena: 18zł

4. Śliczny płaszczyk z rozpinanym kapturem C&A w rozmiarze 80. Stan bdb, jedyny mały minus to leciutko przeżółknięty róg przy guziku ( wszyscy w domu twierdzą, że nic takiego nie ma, ale ja to widzę :P). Cena: 18zł

5. Świetny "dresik" ze spódniczką 5-10-15 w rozmiarze z metki 74, ja oceniam na 74-80 (spódniczka i na 92 będzie dobra), stan bdb. Cena: 18zł

6. Cudowny płaszczyk w idealnym stanie. Niestety brak rozmiaru na metce, ja płaszczyk oceniam na 80-może 86. Cena:20zł

7. Dres Nike w rozmiarze 74-80, stan bdb. Cena: 22zł

8. Dres Disney'a w rozmiarze 80 ( na 86 na moją Olę też był dobry). Stan bdb-. Cena: 16zł

Jutro dodam jeszcze kilka rzeczy ( bluzeczki,jedne bojówki H&M), ale zapewne późnym wieczorem (a w zasadzie nocą)