Autor Wątek: pro-video, CVS czy MJBfilm studio?  (Przeczytany 1486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline małgosia_89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.08.2013
pro-video, CVS czy MJBfilm studio?
« dnia: 20 Marca 2012, 15:09 »
czy ktoś miał do czynienia z tymi firmami? możecie mi doradzić na którą się zdecydować?

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: pro-video, CVS czy MJBfilm studio?
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Sierpnia 2012, 15:36 »
Tych dwoch pierwszych firm nie znam wiec sie nie wypowiem, ale na naszym ślubie kamerował MJB film i moge go polecic z calego serca :)

Super wspolpraca, bardzo sympatyczne, otwarte podejscie (a nie tak jak sie spotkalismy w innym przypadku 'takie ą ę ja jestem wielkim znawcą i to ja o wszystkim zadecyduję, jaka muzyka, jakie zdjecia itp'), elastycznosc co do czasu pracy,
Rozsadne ceny pakietow, bez zadnych ukrytych kosztow (np. dojazd do 'innej strefy' w miescie= dodatkowe $.. tez tak uslyszelismy raz),
Świetny kontakt w trakcie obrobki filmu (jak mielismy pytania co do naszych zdjec, na pokaz slajdow, zawsze pod telefonem), mimo ze na codzien jestesmy za granica bez zadnych opozniej dostalismy film do obejrzenia/akceptacji... zglosilismy swoje pomysly do teledysku slubnego (chcielismy swoja piosenke z pierwszego tanca) - tez bez problemu,
tak samo bylo z okladka.. ( tu my opoznialismy bo czekalismy na zdjecia z sesji ;) ) no i efekt rewelacyjny :)