Autor Wątek: KA-JA-BAND  (Przeczytany 2880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skafer
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
KA-JA-BAND
« dnia: 2 Sierpnia 2006, 18:04 »
Prosze o opinie o zespole Ka-ja-band ze Szczecina

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Sierpnia 2006, 21:34 »
Poczytaj sobie opinie Spinki - nie najlepiej się zaprezentowali  :?
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Sierpnia 2006, 23:02 »
i nie tylko Spinki.. w ogóle poczytaj sobie wątek o zespołach,,.,bo już byłooo omawiane to wieeele razy....  :!:



Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Sierpnia 2006, 10:22 »
Ja polecam zapraszam do relacji z mojego wesela...spisali sie na medal i ja polecać ich będę każdemu...nawet znajomi wzieli sobie namiary..
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline ArtHamerski
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Ka-Ja-Band - Bardzo dziękujemy i POLECAMY WSZYSTKIM
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Września 2006, 15:03 »
Witamy wszystkich,

19.08 Mariola (już moja żona) i Ja (Artur) ;-) braliśmy ślub. Ślub odbył się w Szczecinie w kościele przy ul. Lwowskiej. Wesele odbywało się w Pałacu Panorama wStargadzie Szczecińskim. Jako zespół wybraliśmy sobie Ka-Ja-Band, który okazała się strzałem w 10. Pan Krzyś oraz Pani Beata byli wspaniali - świetnie prowadzili imprezę, przygotowali świetne konkursy oraz poprowadzili niezapomniane oczepiny. Po za przerwami na jedzenie i "papieroska" wszyscy cały czas byli na parkiecie i bawili się wspaniale. Zabawa trwała do godziny 5:00 rano i nie obyło się bez bisów. Pan Krzyś i Pani Beata przez całą noć byli zawsze uśmiechnięci, służyli dobrą radą i mieli mnustwo pomysłów na zabawę. Potrafili sprawić, że ten wspaniały dla nas dzień pozostanie niezapomniany również dzieki wspaniałaej muzyce Ka-Ja-Band. Nawet dzisiaj (11.09.2006) wszyscy znajomi i rodzina mówią, że zespół był świetny i szkoda, że zabawa była tylko do 5:00 ;-)
Jeszcze raz dziekujemy Panu Krzysiowi i Pani Beacie z zespołu Ka-Ja-Band za wspaniałą zabawę i ogromną pomoc jakiej udzielili nam podczas przygotowań.
Mariola i Artur Hamerscy

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Września 2006, 15:05 »
i pewnie kajaband poprosili o ładny wpis na e-wesele :P  :lol:
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Września 2006, 15:32 »
ArtHamerski, ja Ciebie rozumiem...też byłam bardzo zadowolona i goście moi, do dziś mówią, że muzycy to nam sie udali  :mrgreen:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Września 2006, 15:33 »
Z całym szacunkiem dla zesołu.Wszystko wszystkim ale zastanawia mnie jedno ... pierwszy post i od razu pochwały ... jakby reklama mi tu pachnie.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Września 2006, 17:15 »
litości..  :? pierwszy post i odrazu achy i ochy...  :roll:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline ArtHamerski
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Września 2006, 08:40 »
Cytat: "okruszek"
i pewnie kajaband poprosili o ładny wpis na e-wesele :P  :lol:


Tak, poprosili - jeżeli nam sie podobało. A podobało się nam bardzo i nie tylko nam. Po za tym o zespole Ka-Ja-Band pozytywnie wypowiadało się wiele innych firm związanych ze ślubami i weselami. Świetne prowadzenie, kontakt z gośćmi genialny, muzyka i wokale wspaniałe.
A co do ciebie Okruszek, to przejrzałem twoje posty na e-weselu i widzę, że bardzo lubisz doradzać innym - szczególnie na "nie". Zauważyłem, że znasz się na wszytskim, wszystko wiesz i wszystkich znasz... Chyba to nie twój pierwszy ślub...
Po za tym uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania i własnej opinii na temat tego co mu się podoba i co chce polecać. Też sprawdziłem kilkanaście zespołów w Szczecinie, pytałem wielu osób o opinie i wybrałem Ka-Ja-Band. I nie żałuję.
Chętnych do obejrzenia zdjęć z Naszego ślubu proszę o e-mail.
Pozdrawiam
Artur Hamerski

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Września 2006, 11:14 »
Cytat: "ArtHamerski"
Chętnych do obejrzenia zdjęć z Naszego ślubu proszę o e-mail.

a nie mozna chociaż kilku na Forum wrzucic :?:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline -SpinkA-

  • mama do kwadratu :))
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 580
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.06.2006
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Marca 2007, 21:32 »
Ja już się na temat tgo zespołu nie wypowiadam... stali bywalcy wiedzą o co kaman :)

Ktoś zboczył z tmatu...

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #12 dnia: 8 Marca 2007, 08:42 »
no tak lekko ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline eemilkaa

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
KA-JA-BAND
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Kwietnia 2007, 14:21 »
We wrześniu byłam na weselu, na którym grał zespół Ka-Ja-Band, tak naprawde nie zrobili na mnie wrażenia, zresztą nie tylko na mnie, mój luby i połowa młodych gości z tego wesela też są tego zdania. Ten Pan ma całkiem fajny głos natomiast ta Pani, trzeba się dobrze wsłuchać żeby usłyszeć jak śpiewa, troszkę przeciagali z gadaniem, byli bardzo mili dla młodych, ąż za bardzo! przez całe wesele słyszałam tylko Kochana Pani młoda, Kochany Pan młody i tak non stop, to nic złego ale gości to już nudziło. Mylśałam że zamówie sobie ich na swój ślub, no ale po tym weselu zrezygnowałam.

Offline G_Anka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Marca 2008, 11:52 »
Hmm! Na mnie zespól KA JA BAND zrobił dobre wrażenie na razie przy spotkaniu, ponieważ do wesela jeszcze troszke  :o  I mam nadzieję, iż jeszcze pare opini na temat zespołu będzie o co bardzo proszę :) W sumie i tak termin już zamówiony  ;D
Pozdrawiam wszytskich forumowiczów.

Offline missmax

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Kobieta
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Maja 2008, 14:36 »
. . . hm. . tak weszlam na ich stronke, posluchalam co nie co i głos tej Pani mnie nie przekonał ani nie zachwycił.  Uwazam , ze spiewa szablonowo (z takim okrutnym pianiem na końcu spiewanego zdania).  Moze na żywo byłoby lepsze wrazenie? :) [...]

Offline Aggg

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.05.2008
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Sierpnia 2008, 22:35 »
A ja będę polecać Kajaband.   Profesjonalnie i ciekawie poprowadzone wesele.   Można dyskutować o głosie Pani Beaty tak samo jak o Jej sukienkach, fryzurze czy ma nogi krzywe czy proste i takie tam.   To wszystko kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.   Faktem jest to że wesele prowadzą sprawnie i profesjonalnie.   To nie podlega dyskusji.
Potrafią rozruszać nawet najbardziej "skostniałe" towarzystwo.   Z tego co wiem na naszym ślubie grali w Nowogardzie po raz pierwszy ale mam nadziej że nie ostatni.   Jaszcze raz dziękujemy Pani Beacie i Panu Krzysztofowi za niezapomniane chwile  :)
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpnia 2008, 22:38 wysłana przez Aggg »

Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Sierpnia 2008, 10:43 »
Aggg na 3 Twoje posty, dwa dotyczą Kajabandu.

Mi osobiście odradzano ten zespół, nie pamiętam kto, ale na pewno była to branża ślubna i nie muzyczna.
Jednym się podoba, innym nie..życie.

Dziwi mnie tylko jedno, dla mnie opinia osoby, która loguje się tylko po to, aby pochwalić jakąś firmę - nawet w dobrej wierze, nie jest wiarygodna niestety.
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline aaniiusiaa

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Sierpnia 2008, 16:40 »
też słyszałam o nich kilka nieciekawych opini, a kamerzysta ktorego zamawiałam powiedzial że z nimi jest super tylkona początku aż do podpisania umowy, a na weselu już są zawsze jakieś problemy.

Offline kania
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #19 dnia: 2 Września 2008, 16:49 »
Zdecydowanie nie polecam tego zespołu. Pracowałam na wielu weselach, na których śpiewali i nie jest to nic specjalnego. Pan się nawet stara, niestety śpiew tej pani zbyt często przechodzi w (za)wysokie pianie.

Offline anusia_118

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • ...mała czarna budzi mnie każdego ranka:-)
  • data ślubu: 18.05.2013
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #20 dnia: 3 Grudnia 2008, 17:15 »
W tą sobote byłam własnie na weslelu gdzie gral zespół Ka-Ja-Band. . . dla mnie to poprostu porazka!!! Nigdy nie polece tego zespołu komu kolwiek.  Prowadzący potrafi być bezczelny i bardzo nie miły w stosunku do gości, gdy cos mu nie wyjdzie ( np.  kiedy nikt nie chcial brać juz udzialu w konkursach to na chama zabierając krzesla gościom odciągał od stołu, a gdy jeden mężczyzna coś mu odpowiedział ten wówczas próbował zrobić z niego idiote- nie mila sytuacja, ale cóż. . .  ) Poza tym zespół robi cały czas przerwy albo konkursy i nawet nie było czasu się wytańczyć :-\  albo fakt, że pan z orkiestry usadzał gości przy stołach- śmieszne. . . młodzi dopiero na koniec się dowiedzieli i wcale im się to nie spodobało.  No cóż każdy ma własny gust - jak dla mnie ten zespół wogóle ODPADA!!!!
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.       
                                                Antoine de Saint-Exupéry

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #21 dnia: 4 Grudnia 2008, 13:34 »
Jedni chcą zabawy, drudzy nie, inni muzykę biesiadną, jeszcze inni popową. Jak zadowolić gości? Nie ma takiego sposobu. Trzeba wyczuć przy czym lubią bawić się goście. Jeżeli gusty gości są bardzo zróżnicowane to zespół grający na takim weselu polegnie. Do tego jeszcze jak Młodzi zaczną "grymasić" atmosfera weselna zrobi się nieciekawa. Tylko współczuć gościom, młodym i zespołowi :(

Offline tete

  • "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Grudnia 2008, 15:06 »
Byłam miesiąc temu na weselu gdzie grał w/o zespół.Nie powiem saksofon ,repertuar-zrobił fajne wrazenie namnie..ale
dlamnie i dla wielu gosci Pan Krzysztof(chyba tak sie nazywa) bywał momenatmi irytujący(np zarządził rozsdzenie gosci przy stołach!!),monotematyczny(stale nawiązywał do sąsidów z zachodniej granicy) ,a co do tej Pani-rzeczywiscie momentami ciezko usłyszec co spiewa....generalnie nie prowadzili źle wesela,moze przerwy mieli za długie...ale dlamnie osobiscie był to przerost formy nad trescią....
zbyt wysokie mniemanie o własnej cudownosci nieraz gubi...
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline chlebosia

  • Mąż i żona to jedna dusza w dwóch ciałach...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2664
  • Płeć: Kobieta
  • SZCZĘŚLIWI JAK NIGDY
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Lipca 2012, 19:52 »
Musiałam tu wpaść i napisać o tym zespole ,bo współczuję osobom,które biorą tych państwa na wesele. To najgorszy zespół jaki w życiu miałam okazję słyszeć i widzieć.Niestety miałam okazję być dwa razy na weselach gdzie oni grali.Tragedia.Ten gościu jest beznadziejny i umie tylko gadać i marudzić.Nawet obiadu nie da zjeść spokojnie tylko gada i gada zamiast grac muzykę.Gra 15 minut i potem ma przerwę 30 min,Oba wesela prowadził tak samo,konkursy były identyczne,a goście od jednej ze stron ci sami,więc nawet nie wpadł na pomysł by coś pozmieniać.Nie zagra tego o co się go prosi,bo powiedział,że on disco polo nie gra.Nie polecam nikomu i mam nadzieję już nigdy nie będę na weselu gdzie zagra ten zespół.



Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Lipca 2012, 14:55 »
...Ten gościu jest beznadziejny i umie tylko gadać i marudzić.Nawet obiadu nie da zjeść spokojnie tylko gada i gada zamiast grac muzykę.....


Może to Robocop? :drapanie:

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Odp: KA-JA-BAND
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Stycznia 2013, 17:40 »
Ja z czystym sumieniem polecam, specjalnie dla nas nauczyli się piosenki, nie pamiętam, aby "gościu" był monotematyczny,, gadał i marudził...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka: