e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: zabawy dla dzieci  (Przeczytany 4164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zabawy dla dzieci
2 Sierpnia 2006, 14:13
Dziewczyny, mam do was ogromną prosbę, czy nie znacie jakichs fajnych zabaw ale dla dzieci?? czegos interesującego a jednoczesnie krutkiego, tak żeby się dzieciakom nie znudziło, wymyślcie coś ,proszę.

zabawy dla dzieci
4 Sierpnia 2006, 13:16
ale to mają byc zabawy dla dzieci na weselu???
a kiedy amierzacie takie cos zrobić jesli to ma być w trakcie wesela?? i o jaki wiek dzieci chodzi bo wiadomo inne zabawy dla maluchów 4 letnich a inne już dla 7, 8, 9 :)


dla takich maluszków może być jakiś konkurs taneczny :)

albo w balonach ukryjcie karteczki z zadaniami np. zaśpiewaj , powiedz wierszyk, zatańcza itp . i niech przebijają balony i wykonują zadania :)

zabawy dla dzieci
31 Sierpnia 2006, 16:51
do dzieci zabawy

KACZUSZKI
i powiedzmy STARY NIEDZWIEDZ

chyba starcza 2 zabawy

Offline agnieśka Kobieta

zabawy dla dzieci
3 Września 2006, 11:01
U mnie na weselu była jedna zabawa dla dzieciaczków. Wybrane zostały dwie drużyny mieszane chłopców i dziewcząt, stanęły na początku sali, dostali po balonie i pierwsze dzieciaki każdej z drużyn podawały balon między nogami aż do ostatniej osoby, wtedy ona chwytała balon i biegła na przód podając balon dalej, dzieci podawały sobie balon aż doszły do końca sali. Ubaw był po pachy, dzieciom bardzo konkurencja się podobała.

Offline Dorka

zabawy dla dzieci
8 Września 2006, 09:00
U mnie dzieci poniżej 10 roku życia nie będzie. A  czy w ogóle opłaca się robić jakiekolwiek zabawy dla troche starszych, 12-15? jakoś nie wydaje mi sie. Mam wrażenie, że tacy to juz chcą być traktowani nie jak dzieci :)

Offline belonka

zabawy dla dzieci
12 Września 2006, 11:27
Ja sie o to nie musze martwic beda tylko 2 dziewczynki 6 i 7 lat zreszta rodzice nie sa pewni czy je brac. A reszta to juz tak od 16 do 18 i pewnie sami sie ze soba poznaja a dla nich przewidziane sa oczepiny.