e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ach co to byl za ślub:)))  (Przeczytany 2942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
ach co to byl za ślub:)))
2 sierpnia 2006, 10:30
Dzien na ktory czekalam cale zycie..... 22 lipca 2006roku
dzien przed... tluczenie butelek, zamieszanie, goscie wyszli dopiero po godzinie 24. Zmeczona polozylam sie do lozka i zasnelam z predkoscia swiatla!

Budze sie i ... patrze przez okno a tam leje... zreszta lalo cala noc, tylko ja tego nie slyszlalam bo spalam jak zabita. Moje marzenia o wspanialej pogodzie prysnely jak banka mydlana! Wstal Moj Ukochany, przytulil mnie i przypomnial, ze deszcz to na szczescie nam pada! Ale to nie koniec... patrze na paznokcie a tam... pozbylam sie kawalka! a jeszcze wczoraj tak ladnie wygladaly! no nic... czas bylo ruszac do fryzjera. no i tam sie zaczelo... probny kok byl wspanialy... a w dniu slubu... zaczela upinac zupelnie innego koka. zanim doszlysmy razem do tego jak ma wygladac przedluzylo sie wszystko o pol godziny. a przede mna jeszcze jakies pol godzinki do domu samochodzikiem. A jeszcze zapomnialam napisac,ze taka bylam w szoku jak jechalam do fryzjera , ze pojechalam sobie za daleko i dopiero za 2 skrzyzowania zorientowalam sie, gdzie jestem. z powrotem wjechalam sobie jeszcze w droge bez wyjazdu... jakos nie moglam sie skoncentrowac na jezdzie.
reszta pozniej,musze w3racac do pracy buzki

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
2 sierpnia 2006, 10:45
czekam na resztę..

i oczywiście okraś temat jakimiś fotkami  :mrgreen:

Offline Julia

• Chuck Norris
2 sierpnia 2006, 10:53
Gratulacje :D  Miło byłoby obejrzeć fotki :wink:

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
2 sierpnia 2006, 11:10
jak juz zjawilam sie w domku, tam wielkie zamieszanie, tata lata w ta i z powrotem... a tu dzwonek do drzwi, przyszla wizazyska mnie malowac! zamknelysmy sie w pokoju na 1,5 godzinki... uspokoilam sie. potem nic tylko szybko sie ubierac bo fotograf ma byc na 13. mama pomogla mi sie ubrac... i juz bylam gotowa! wyszlam a moj Darek juz na mnie czekal. Slodkie to bylo, jak mnie zobaczyl i mial lzy w oczach. pocalowal mnie i powiedzial, ze czekal na ta chwile cale zycie...
dal mi bukiecik.. ktory wygladal dokladnie tak jak chcialam. Dowiedzialam sie jednak po czasie, ze w kwiaciarni byly niezle jaja. Bukiet mial juz byc gotowy na 10, tata go odbiera a on sie po prostu... ROZPADA! ale w koncu po kilku wizytach w tej kwiaciarni wszystko bylo oki. dobrze, ze mi tego nie opowiedzieli wczesniej.. :) a tata byl taki nerwowy wlasnie przez te kwiaty!
Potem zaczelo sie blogoslawienstwo. Wizazystka, ktora mnie malowala zabronila mi plakac i wykombinowala sposob.. patrzec w 1 punkt i myslec o morzu , falach.. moze smieszne ale pomoglo... nie poplakalam sie, nawet nie wiem co rodzice mowili, wyslucham dopiero na kasecie! no i potem do kosciolka...

Offline Ecia

• uzależniony
2 sierpnia 2006, 13:03
Aneta emocje aż biją z Twojej relacji :) Dobrze, że z bukietem było wszystko w porządku na koniec.

Czekam na ciąg dalszy :mrgreen:

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
2 sierpnia 2006, 16:46
Dziewczyno jak Ty to znioslas (takie tempo :D ). Fajnie sie czyta :D dawaj dalej i wklej chociaz kilka zdjec :D

Offline anetka161 Kobieta

• 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • data ślubu: 16.06.2007
2 sierpnia 2006, 16:49
Anetko spóznione,ale szczere życzenia na nowej drodze życia :D .Ja również czekam na ciąg dalszy twojej relacji :P

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 10.09.2005
2 sierpnia 2006, 18:22
Anetko najszczersze gratulacje!!! ależ miłaś przeżyć a to dopiero początek, z niecierpliowścią czekam na ciąg dalszy i zdjęcia  :mrgreen:

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
3 sierpnia 2006, 08:23
chcemy foty foty  :mrgreen:  :twisted:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
3 sierpnia 2006, 09:54
Tak - fotyyyy, relacja ciekawa, niezłe przeżycia miałaś

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
3 sierpnia 2006, 12:15
No to pisze dalej dziewczyny! a zdjecia to dopiero pod koniec tygodnia, bo niedawno wrocilismy z podrozy poslubnej, wiec musimy je jeszcze odebrac... Cierpliwosci...
Skonczylam na blogoslawienstwie... Teraz cos smiesznego! mama wymyslila na blogoslawienstwo wode swiecona... nie wiem, czy to musi byc , ale ja odradzam. tata po dlugiej przemowie(kamerzysta byl w szoku, ze mozna tyle gadac) tak mnie zchlastal ta woda, ze juz chyba do konca zycia swieta zostane.... Tak sie rozesmialam, ze szok! ale nie wspomne, ze przeciez mialam dopiero co robiony makijaz... ale ogolnie to rozladowalo sytuacje! ale nie powioem, ze sie troszke na mojego staruszka nie wkurzylam!
potem kieliszek szampana i mozna ruszac.
Wychodze a tam... wszyscy sasiedzi w oknach... machaja, zycza szczescia, nie spodziewalam sie tego:))) i do samochodu. Tutaj tez bylo smiesznie bo moj brat , jako swiadek uwazal, ze to on powinien otwierac mi drzwi... a moj Darek uwazal, ze to on powinien robic! ale w koncu sie dogadali:) otworzyli mi razem... a w kosciolku i dalej juz otwieral moj maz!
ale teraz najlepsza częsc! tak sie wkurzylam, ze szokkk...sluchajcie!
wsiadam sobie do samochodu no i teraz konsternacja... czy mamy wszytskie dokumenty! swiadokowa odpowiada, ze tak. Ale ja tak z przezornosci pytam sie jej..." a masz swoj dowod"? i nie uwierzycie co slysze... "a ja musze miec dowod??" No wtedy to juz myslalam, ze ja zabije! a tu obok samochodu stoi kamerzysta, a ja mam sie usmiechac i pomachac do niego! wtedy to doslowie myslalam, ze wyparuje ze zlosci! a najlepsze jest to , ze mielismy slub 40 km za Bydgoszcza... oj, nie bede sie rozpisywac na ten temat, w kazdym razie tata wzial Kaske do samochodu no i ruszyli jakies 150 km/h i do jej domu! i zdarzyli na szczescie.. bo inaczej to juz by nie byla moja bratowa!!! :)))
po takich perypetiach ruszylismy w strone kosciolka... reszta za chwilke!!!

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
3 sierpnia 2006, 12:34
dojezdzamy do kosciola, a tam.... zaczyna lac! tak padalo, ze nie moglam ani na sekunde wyjsc z samochodu. Wszyscy ludzie juz siedzieli w kosciele... a ja w samochodzie! nawet parasola nie zabralismy! to juz sie wtedy zalamalam!
zostalo 15 minut do mszy a ja nie moge wejsc do kosciola. W koncu po 5 minutach przestaje padac, zaczyna tylko kropic. No to sie juz ucieszylam. Wszyscy pocieszali" pada na szczescie" ...
weszlismy do kosciola...
darek ze swiadkami czekal przy oltarzu.. a ja z tata czekalam na znak od ksiedza, zeby ruszac. Wszystko wyszlo pieknie...
co prawda byly male potkniecia.. np. Zajaknelam sie przy przysiedze przy slowach "oraz , ze Cie nie opuszcze az do smierci" a to wsztystko przezmojego brata bo caly czas sie smial pzrezd slubem , ze powinnam powiedziec "oraz , ze Ci nie odpuszcze .." no i jak juz tak stalam przy oltarzu, to jak to sobiue przypomnialam... smiesznie wyszlo bo nawet ksiadz sie zasmial! ale co tam, taki maly szczegolik!
potem juz tylko podpisy i wychodzimy z kosciolka... zyczonka ... kwiatki... super. No ale jak juz wam tak ze szczegolami opowiadam, to opowiem tez i o wpadkach... ! to taka, ze  przed wyjsciem z kosciolka, byla kratka... taka tam , zeby oczyscic buty! no i po prostu w tej kratce utknelam obcasem. Wiec goscie skladali mi zyczenia a jak kroku nie moglam zrobic. Smialam sie tylko! az w koncu na sile wyrwalam obcas z tej kratki ... tylko, ze juz bez fleczka! ale kto by sie w takim dniu fleczkem przejmowal. ... Nastepna wpadka... to to, ze zahaczylam sie welonem ...o kwiaty a dokladniej, o jakas ozdobe... no i tez nie moglam sie oderwac. Swiadkowa chciala mi pomoc... ale cos jej nie szlo , wiec na sile wyrwalam welon... no i troche sie pozaciagal. No ale kto by sie  do tego fleczka jeszcze przejmowal welonem... i tak nikt tego nie zauwazyl.. no chyba , ze ten welon... ale na plytce jest fajnie widac jak wyrwalam welon i machnelam reka! po zyczonkach.... mykamy na sale sie bawic....

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
3 sierpnia 2006, 13:26
relazja bardzo trzymająca w napięciu...Ale emocji...duzo jak na jeden dzień...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
3 sierpnia 2006, 14:54
Aneta_81 - jesteś niesamowita  :lol:
Czytam Twoją relację i płaczę ze śmiechu - masz taki dar opisywania wszystkiego, że czuję się jakbym była na Twoim ślubie i widziała to na własne oczy  :D  I jesteś chyba dużą optymistką i wesołą osóbką? Tak trzymaj  :wink:
Czekam z niecierpliwością na dalszą relację i na zdjęcia  :mrgreen:

Offline anetka161 Kobieta

• 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • data ślubu: 16.06.2007
3 sierpnia 2006, 17:11
Niesamowita ta twoja relacja i taka śmieszna :lol: .Z niecierpliwością czekam na fotki :P

Offline megi28 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30.09.2006
3 sierpnia 2006, 17:51
Witaj kochana i moje gratulacje na nową drogę życia.

Relacja poprostu niesamowita jak z komedii romantycznej która zawsze dobrze się kończy:)

Ale czekam teraz na jakies foty bo jak wiesz to najbardziej wszyscy lubią oglądać na tym forum hehe:)

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
4 sierpnia 2006, 10:55
Wiem, wiem, ze czekacie na fotki ale to musicie poczekac do nastepnego tygodnia!
cierpliwosci...:)))))
na czym ja skonczylam... acha, wsiadamy do autka. Moj braciszek dawal znac , zeby wszyscy co jada za nami zaczeli trabic! dzieki temu slyszalo nas cale Koronowo. a ja wyrzucalam reszte platkow roz za okno ... chcialo mi sie krzycz :wink:  :wink:  :wink: ec: jestem najszczesliwsza osoba na świecie!!!!!

potem to juz sala, sto lat... i jedzonko! ja co prawda nie przelknelam ani awalka miesa za to moj maz jadl za nas dwoch!
pierwszy taniec wypadl rewelacja, zespol zasiewal super. Wybralismy sobie "Kocham Cie" Uniatowskiego. Z reszta zespol dawal rade
 przez cale wesele. Nawet na poprawinach nie powtorzyli ani jednej piosenki!

Co ja Wam tam bede pisac: powiem w skrocie: super bylo! ludzie sie wybawili... slyszalam nawet, ze bylo to najlepsze wesel, na jakim byli. Kamerzysta zachwalal nas, ze dawno nie wiedzial tak wyluzowanej pary mlodej. najlepiej jak ruszylismy do rock & rolla. Wytancowalam sie za wszystkie czasy!

wesele trwalo prawie do 5, potem do naszego apartamentu!!! mielismy weslicho w Pieczyskach, tj. nad zalewem Koronowskim. Goscie mieli noclegi, rano ylo sniadanko a od 14 poprawiny.
Oj, dzialo sie, dzialo. Co prawda bylo goraco ale na szczescie na salibyla klima, to jakos dalo sie wytrzymac.

A teraz slowko dla dziewczyn , ktore czekaja na ten Jedyny dzien " zycze wam, zeby ten dzien byl pelen wzruszen, radosci, szczescia no i pamietajcie, ze jakies wpadki zawsze sie zdarzaja, ale to akurat nie ma zadnego znaczenia" .

Napisze jeszcze o malych przygodach na koniec:
Darkowi po jakies pol godzinki zerwal sie kwiatek z garniyuru
ja zahaczylam sukienka o lawke jak tanczylismy wezyka i urwalam kawalek "fredzelkA" (zobaczycie o jaki fredzelek chodzi na zdjeciach) na szczescie zwiazalam z innym fredzelkiem, wiec nie bylo az tak widac:)
To chyba byloby na tyle. Mam nadzieje, ze was nie zanudzilam...

Obiecuje zdjecia w nastepnym tygodniu! buzki :wink:

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
4 sierpnia 2006, 11:46
ale emocjonalna relacja- przyjemnie się czyta :D :D Choć trochę dodatkowych zmartwień mi przybyło :P ;) Z niecierpliwością czekam na fotki!  :mrgreen:

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
4 sierpnia 2006, 12:04
pewnie że nie zanudzilaś - fajnie piszesz :) cekamy teraz na obiecane foty :D

Offline nadzieja

• Chuck Norris
4 sierpnia 2006, 12:07
Wszystkiego najlepszego!!!  :serce:  :serce:  :serce:
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline Brahypelma5 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.10.2011
4 sierpnia 2006, 15:51
Bardzo ciekawie opisałas swoja relację ze ślubu, naprawde bardzo eajnie sie to czyta, śmiało mogłabys ksiażki pisać:)
A teraz z niecierpliwoscią czekam na zdjecia

Offline ilka2 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.09.07 cywilny, 22.09.07 kościelny
4 sierpnia 2006, 22:49
Wiesz Anetko czytam twoje wspomnienia i uśmiecham sie do monitora... :lol: Optymizm i szczęście bije od Ciebie na kilometry...Moje gratulację i oczywiście też czekam na zdjęcia :D

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
6 sierpnia 2006, 19:47
...o kwiaty a dokladniej, o jakas ozdobe... no i tez nie moglam sie oderwac.

heheh mi też sie to przytrafiło
dzięki teściowej hehehehe

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
10 sierpnia 2006, 10:13
zmodyfikowane na prośbę Autorki
« Ostatnia zmiana: 5 listopada 2007, 11:50 wysłana przez merkunek »

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris