e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: szukam dobrego dj-a ze szczecina lub okolic  (Przeczytany 1164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juzia

• nowicjusz
szukam namiarów na dobrego, sprawdzonego dj-a ze szczecina lub z okolic, który potrafi poprowadzić zabawę weselna.
bede wdzięczna za wszelkie sugestie:-)))

pozdrawiam

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
poczytaj faq..

:roll:

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Na ten temat jest dużo napisanejuzia, poszukaj troszkę! Powodzenia  :)

Offline Mycha

• nowicjusz
Witam

Na naszym weselu grał DJ Artee i był poprostu Zaje....fajny!!!
Wszyscy goście weselni bawili się całą noc. Było superr.

Pozdrawiam

Iwona i Janusz

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
Mycha, ARTee...hehe, jest naprawdę super DJem. Podpisuję się pod tym, co napisała Mycha. Wszystkim go polecam!!!
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline juzia

• nowicjusz
Dzięki dziewczyny za podpowiedź :D

Offline MELODYJKA

• bywalec
  • data ślubu: oj dawnoo;)
szukam dobrego dj-a ze szczecina lub okolic
16 października 2006, 12:00
znam jednego ze swinoujscia,ba nawet niejednego ,ale ten jest dosc dobry

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
szukam dobrego dj-a ze szczecina lub okolic
17 października 2006, 11:06
to go zainteresuj współpracą z e-wesele.pl
:)
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline AgataM

• nowicjusz
znam dj-ja ze Szczecina,pracuje w klubach Szczecińskich będzie u mnie prowadził poprawiny ototel na priv plisssssssssss umów się i zobaczysz co ma do zaoferowania ma na imię Maciek :P

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Cytat: "martini"
A ja polecam Zibiego

Własnie przeczytałam wiele pozytywnych opini na jego temat i zaraz po Nowym Roku skontaktuje sie z zibim by zagrał tez na moim weselu.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
u mnie grał poprawiny.. też moge podpisac się  pod achami i ochami ;)

Offline BiA190909

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.09.09
Mariusz Zając - jest obecnie najlepszy w Szczecinie. Ja byłam z niego STRASZNIE zadowolona, a moi goście mówili, że to najlepsze wesele na jakim byli!

Offline katinana Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 7.07.1990
A ja w dniu 16 stycznia br w hotelu Julian bawiłam się przy muzyce dj'a p. Marka Bajona. Był to bal, na ktory został zaproszony do poprowadzenia p. Marek Bajon. Był poproszony o granie muzyki dość specyficznej, bo na tymże balu bawiła się wyłącznie szkoła tańca a więc ludzie, ktorzy tańczyć się nie boją a sprawia im to przyjemność. Pan Marek sprostał zadaniu zawiadując najpięknieszymi orkiestrami świata, przeplatając to z muzyką lat 80-tych. Były też konkursy, które prowadził dj wyciągając wszystkich do zabawy. Konkursy były wesołe, ciekawe /i ważne nieobraźliwe, co niestety się zdarza/. W moim mniemaniu to młody i dobrze zapowiadający się prezenter. Jest spokojny, uważnie słucha próśb bawiących się ludzi. Jest dobrze ubrany /co też ważne/, niepijący alkoholu i nie wyskakujacy co rusz na papierosa. Te wszystkie uwagi są niezmierne ważne przy doborze prezentera. My byliśmy zadowoleni.