Autor Wątek: Jakie super miejsce nad morzem?  (Przeczytany 2538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szymono
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Jakie super miejsce nad morzem?
« dnia: 14 Lipca 2006, 22:52 »
Hej,

Planujemy wiziąć ślub i to koniecznie w nadmorskiej miejscowości. Chcielibyśmy mieć pękny lokal - z naciskiem na pałacyk lub zameczek z przestronną salą weselną (na conajmniej 120 osób). Byłoby wręcz idealnie gdyby były w tym lokalu również miejsca noclegowe dla gości.

Bardzo proszę o Wasze propozycje, za które z góry Wam dziękujemy.

Pozdrowienia,
Aniołek i Szymono

P.S. Piękny kościólek w pobliżu również byłby jak znalazł :-).

Offline Olaa
  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Jakie super miejsce nad morzem?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipca 2006, 02:32 »
Ludzie, poszukajcie troszkę...Taki temat był już poruszany!! Funkcja "szukaj" i odrobina zaangażowania https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=563&postdays=0&postorder=asc&highlight=morze&start=15 można umieścić pytanko i czekać na odpowiedzi
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline dordi

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
Jakie super miejsce nad morzem?
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipca 2006, 14:57 »
Miedzywodzie!!!!!! :!:  :!: - :serce:  romantycznie,piekna plaza....jakos tak fajowsko,no a do miedzyzdroi jakbyscie zatesknili za wieksza metropolia to tez blisko :wink:  Jakies same dobrte wspomnienia mam z tego miejsca.
Polecam goraco pensjonacik na warszawskiej 12 pod samym laskiem od morza rzut beretem doslownie!!!! W tym roku byl "maly" rement,ale z tego co wiem ruszaja wlsnie na nowo(wiem bo dzwonilismy-chcemy na weekend pojechac tel. 606 973 880)
Pokoje czysciutkie,mebelki nowe, a prowadzi je malzenstwo baaaardzo zaangazowane w to co robi i zalezy im na zadowoleniu "wczasowiczow" co  sie czuje. Szczerze polecam :D
Dordi

Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
Jakie super miejsce nad morzem?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lipca 2006, 13:07 »
Ja sie zastanawiam wlasnie nad morzem ( Uniescie za Koszalinem ) czy ten Zamek w szczecinie  czy tez po swojemu w stargardzie?