e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: modele obrączek - tytan  (Przeczytany 6959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agami

• forumowicz
modele obrączek - tytan
20 grudnia 2004, 12:05
A to bardzo fajne moim zdaniem obrączki z tytanu i tytanu łączonego ze złotem:

Offline Agami

• forumowicz
modele obrączek - tytan
20 grudnia 2004, 12:10

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
modele obrączek - tytan
21 grudnia 2004, 08:27
Mnie osobiście to takie obrączki przypominają te ptasie - okropne, nie t nie dla mnie  :?

Ale co kto lubi...

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
modele obrączek - tytan
28 stycznia 2005, 16:30
nie baldzo mi sie podobaja ... takie malo slubne  :?

Offline asiek

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2004
modele obrączek - tytan
28 stycznia 2005, 19:27
niektóre przypominają części do samochodu....  :D  Ale oczywiście rzecz gustu!!!

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
modele obrączek - tytan
31 stycznia 2005, 15:53
Cytat: "asiek"
niektóre przypominają części do samochodu....  :D

że zacytuję Kaczki z Nowej Paczki - z piosenki Luśka:
"na małą Twą rączkę włozyłem obrączkę,
drobniutkie ogniwo z łańcucha..."
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline asiek

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2004
modele obrączek - tytan
31 stycznia 2005, 16:08
Cytat: "zibi"
Cytat: "asiek"
niektóre przypominają części do samochodu....  :D

że zacytuję Kaczki z Nowej Paczki - z piosenki Luśka:
"na małą Twą rączkę włozyłem obrączkę,
drobniutkie ogniwo z łańcucha..."

:p

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
modele obrączek - tytan
8 lutego 2005, 18:39
he he - opis jak najbardziej trafny Asiek  :D

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
modele obrączek - tytan
8 lutego 2005, 18:55
Te pierwsze (ciemne) bardzo mi się podobają; widziałam podobne w WKRUKU tyle, że wąskie i także mierzyłam, ale mają jedną, wg mnie wielką wadę (oprócz ceny ;-) ) są niesamowicie grube i jakieś takie niewygodne...

Offline bączek

• nowicjusz
modele obrączek - tytan
1 marca 2006, 21:21
są wygodne jeśli mierzy się odpowiedni rozmiar a ta piąta od góry,ciemna w prążki to moja-zebra się nazywa!!!! :D

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 20-05-2006
modele obrączek - tytan
1 marca 2006, 21:36
to my mieliśmy mieć te drugą...
mamy taką podobna do tej ostatniej, którą wkleiła agami- tez szeroka, ale sa dwa paski białego złota, 2 żółtego i 1 czerwony, wszystko mat-jak tutaj. Tytanowe były naszych natchnieniem do zamówienia matu!

Offline groszek

• maniak
modele obrączek - tytan
1 marca 2006, 22:54
pierścienie od łożyska w rowerze- pierwsze skojarzenie

Offline azzurra

• maniak
modele obrączek - tytan
2 marca 2006, 09:10
Mnie się tytanowe podobają, ale tylko dla mężczyzn, jakoś nie mogę sobie wyobrazić czegoś takiego na moim palcu (rozmiar 10).

Offline Ecia

• uzależniony
modele obrączek - tytan
16 maja 2006, 11:17
Nam się baaardzo podobają tytanowe obrączki. Tylko mam pytanie - czy mat na tytanie też się ściera tak jak na złocie? Bo na razie nikt nie umie mi odpowiedzieć na to pytanie :?

A to nasz typ:

Pasek jest ze srebra, a kamień to cyrkonia... "Zachorowałam" na nie po prostu hehe :)

Offline azzurra

• maniak
modele obrączek - tytan
16 maja 2006, 11:48
Eciu, o ile się orientuję, to tytan jest po prostu taki niebłyszczący. Ten mat to jego naturalna struktura.

Offline Ecia

• uzależniony
modele obrączek - tytan
16 maja 2006, 11:57
Aaaaa to ja nie wiedziałam hehe :) Dzięki azzurra :)

To teraz już się na poważnie będziemy nad nimi zastanawiać.

Offline azzurra

• maniak
modele obrączek - tytan
16 maja 2006, 12:01
Ecia, ale sprawdź to dokładnie, bo może ten tytan na obrączki czymś się różni, tzn. ma jakieś tam dodatki z innych metali.

Może znasz kogoś, kto studiuje na polibudzie materiałoznastwo... jakoś tak się kierunek nazywa ;) Powinni tam wiedzieć.

Offline busia

• bywalec
modele obrączek - tytan
16 maja 2006, 17:37
Ja i mój Mężczyzna też chcemy tytanowe obrączki, chociaż do ślubu jeszcze daleko. A swoją drogą, to tytanowy pierścionek zaręczynowy też nie byłby zły.

Offline Anogete

• zapaleniec
modele obrączek - tytan
22 maja 2006, 19:14
a ja nie lubie złota, ani błyszczacego srebra, te tytanowe są cudowne, ale jak dotąd znalazłam je jedynie w sklepie internbetowym, w szczecinskich sklepach nie udało mi sie :(

Offline aniai

• nowicjusz
modele obrączek - tytan
23 maja 2006, 13:42
Cytat: "Ecia"
Nam się baaardzo podobają tytanowe obrączki. Tylko mam pytanie - czy mat na tytanie też się ściera tak jak na złocie? Bo na razie nikt nie umie mi odpowiedzieć na to pytanie :?

Mam z mężem tytanowe od Hadrysia, maksymalnie proste. Po 9 miesiącach użytkowania:
- mat się ściera i widać małe błyszczące ryski, ale dostaliśmy taką specjalną gąbeczkę wystarczy przejechać kilka razy i wyglądają jak nowe;
- dla osób, które mają kłopot z potliwością i puchnięciem rąk- odradzam. Są dość "ciężkie" (nie w sensie wagi, bo normalnie bardzo wygodne- chodzi mi o to, że dobrze przylegają do palca i są raczej nieruchome) i po kilku godzinach noszenia skóra pod obrączką jest zmacerowana- taka jak po zbyt długiej kąpieli. Muszę ściągać na noc czy przy dużych upałach, bo robią się nieładne odparzenia :( Mój mąż jednak nie ma tego kłopotu;
- są dla osób które nie noszą dużo biżuteri i preferują raczej tę prostą, nowoczesną w formie- bardzo charakterystyczne i "narzucające" pewien styl, najlepiej wyglądają solo na ręce.

Offline Ecia

• uzależniony
modele obrączek - tytan
23 maja 2006, 18:08
aniai dzięki za informacje :) My się chyba zdecydujemy jednak na złote. Na zdjęciach tytan wyglądał ładniej niż na naszych palcach :)

Offline majls

• nowicjusz
modele obrączek - tytan
26 maja 2006, 21:58
my też mamy od Hadrysia - 13 th - załozymy je 7 października, więc dopiero potym czasie powiem jakie one są.

Offline _anula_ Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2006-09-29
modele obrączek - tytan
17 sierpnia 2006, 21:29
Cytat: "Anogete"
jak dotąd znalazłam je jedynie w sklepie internbetowym, w szczecinskich sklepach nie udało mi sie

Chciałam powiedzieć dla zainteresowanych, że ja znalazłam w Szczecinie tytanowe obrączki. Są dobrze schowane ale są.
Ponieważ nic do tej pory nie pisałam choć jestem tu od dawna to nie napisze nazwy by nie być oskarżoną o reklamę i nie złamać regulaminu.
Powiem tyle: Są w Galaxy w sklepie jubilerskim na parterze, który graniczy ze sklepem z bielizną. Są na najniższej półce ściennej gabloty.
Wybieram sie zapytać czy można je przymierzyć, bo zauważyłam je dzisiaj ale jakoś sie nie zapytałam.