Autor Wątek: Jaki bukiecik?????  (Przeczytany 4356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia S
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
Jaki bukiecik?????
« dnia: 8 Lipca 2006, 22:30 »
Moja sukienka jest w sylu "Syrenki". Obcisla, rozszerza sie dopiero w okolicy kolan.
Kolor ecri. Jaki styl bukietu pasuje do takiej sukienki???? Proszę was o radę.

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Jaki bukiecik?????
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Lipca 2006, 22:50 »
Niestety, po takim opisie mog\e tylko odpowiedzieć, że praktycznie każdy bukiet będzie dobry, byleby tylko Ci się podobał :wink: . Może wklej chociaż fotkę kiecki, opisz siebie, jakie kwiaty lubisz itp.

Offline Sylwia S
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
Jaki bukiecik?????
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Lipca 2006, 15:35 »
Moja suknia jest na tej stronie www.sophia.com.pl. Kolekcja movie. Suknia nazywa się Flamenco (ecri). Sorki ale nie potrafię jej wkleić.

Jestem blondynką drobnej budowy, wzrost 165 cm, szczupła.
A kwiaty- cóż ? Podobają mi się polne np. stokrotki. Niestety do tego stylu sukienki one moim zdaniem nie pasują. Jest chyba zbyt elegancka do takich kwiatuszków. Będą musialy chyba pozostać  tradycyjne róże.

Macie jakiś pomysł? Czy bukiet do takiej sukni i mojej figury powinien byc okragły czy podlużny?

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Jaki bukiecik?????
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Lipca 2006, 17:43 »


Jeśli jesteś drobna bukiet powinien być nieduży i raczej okrągły. Do koloru ecri w zasadzie można dobrać każdy kolor kwiatów, chyba tylko oprócz białego bukietu. Może być łosoś, pomarańcz, żółty, jasnoróżowy. Przejrzyj wątek '' bukiety ślubne '', jest w nim mnóstwo propozycji, coś z pewności Ci się spodoba.

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Jaki bukiecik?????
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Lipca 2006, 18:09 »
Jeśli lubisz mini kalie możesz wybrać też bukiet w takiej formie:


Offline Sylwia S
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
Jaki bukiecik?????
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Lipca 2006, 19:23 »
Wielkie dzieki za pomoc. Rzeczywiscie sliczne te bukieciki. Mysle ze cos wybiore.
 :) pozdrawiam