e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Jaka ma byc pogoda  (Przeczytany 3721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
Jaka ma byc pogoda
10 czerwca 2006, 19:06
Czy ktos z Was slyszal jaka ma byc pogoda  we wrzesniu  :?: Konkretnie chodzi mi o poczatek wrzesnia :okularnik:

Milego dzionka  :id_juz:

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Jaka ma byc pogoda
10 czerwca 2006, 19:25
OOOO nie mam pojecia ale pewnie nie bedzie upałów :( moze gdzies na necie sa prognozy
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
Jaka ma byc pogoda
10 czerwca 2006, 19:48
Szukalam, ale nie znalazlam. Chyba musze uzbroic sie w cierpliwosc (nie wszystko da sie zaplanowac).

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Jaka ma byc pogoda
10 czerwca 2006, 21:40
oj redzia..

1)trochę wyskakujesz do przodu.. mamy dopiero okolicę połowy czerwca a ty chcesz wiedziec co bedzie za 3 m-ce..

dziewczyny czasem dowiadują się co będzie dopiero kilka dni przed lub w dniu slubu ;)..

2) pogoda jest tematem ogólnym... więc zaraz przeniosę go do "różności ślubnych".. tam kiedyś zamieściłam link do strony meteo - niemieckiej...

http://www.forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=1693

Offline Beth Kobieta

• maniak
Jaka ma byc pogoda
10 czerwca 2006, 22:31
Monia - co to za suwak?  :shock:

Co do pogody (ale cały czas zszokowana :) - w Angorze była prognoza 3-miesięczna do końca sierpnia, ale to prawie tak jak początek września. Ma być chłodno, pochmurno i opady. Także do niczego.. ale ja tam wierzę, że prognoza jak prognoza - na pewno się nie sprawdzi :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Jaka ma byc pogoda
10 czerwca 2006, 23:28
Cytat: "Beth"
Monia - co to za suwak?

Własnie tez mnei zainteresował ... czyzby było cos o czym nie wiemy  :?:  :wink:

A co do pogody to bedzie cieplutko i swiecilo słonko az do konca wrzesnia bo bierzemy slub i takowej pogody si edomagamy prawda wrzesniowe panny młode ?? Bedzie slicznie bo innego wyjscia nie ma :)

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
Jaka ma byc pogoda
11 czerwca 2006, 16:03
Niestety, ja do tych niecierpliwych naleze, no i dlatego chcialabym wiedziec juz teraz  :wink:.

Monia dzieki za link  :D  juz tam zagladam

p.s. chyba bede sie trzymac wersji Antalis, bo baaaardzo bych chciala ladnej pogody na wrzesien  :okularnik:  

milego dnia zycze Wam wszystkim

Offline Ecia

• uzależniony
Jaka ma byc pogoda
11 czerwca 2006, 19:03
redzia pogoda we wrześniu MUSI być piękna, a 2 września to już w ogóle cudo :D Ja innej wersji nie przyjmuję  :twisted:  grunt to być dobrej myśli :D

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
Jaka ma byc pogoda
11 czerwca 2006, 19:39
nie moze byc innaczej Ecia  :D

Offline MALENSTWO

• forumowicz
Jaka ma byc pogoda
11 czerwca 2006, 21:51
a czy ktoś zna pogodę na lipiec?

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Jaka ma byc pogoda
11 czerwca 2006, 22:19
bedzie lało , lila, bedzie cho..nie lało ;)

Offline groszek

• maniak
Jaka ma byc pogoda
12 czerwca 2006, 04:33
Myślałam, że ten pierwszy post to żart :hahaha:
Kobiety... z takimi pytaniami to najlepiej do WROZKI albo do Faktu  :mrgreen:

Offline Beth Kobieta

• maniak
Jaka ma byc pogoda
12 czerwca 2006, 07:37
Groszek - niekoniecznie. Prognozy 3-miesięczne są na porządku dziennym. Porównuje się temperatury z poprzedniego roku do czerwca z tymi w tym roku i na tej podstawie prognozuje się jakie będą miesiące letnie. W zeszłym roku było o wiele lepiej, bo pogodę w maju i czerwcu mieliśmy piękną, a w tym roku rozkręca się to powoli. Dlatego są przewidywania, że lato nie będzie upalne - do 25 stopni, często pochmurne, mogą też się zdarzyć opady. Oczywiście prognoza to prognoza i wszystko może się zmienić, także ja temu bym aż tak bardzo nie wierzyła. Aczkolwiek - znając Polskie zawiarowania atmosferyczne lato zacznie sie nam w połowie sierpnia i potrwa do października..

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
Jaka ma byc pogoda
12 czerwca 2006, 20:03
Dobra to ja powiem w czym rzecz. Chodzi o to, ze bede miala gorset, no i nie przewidzialam nic na ramiona. Do Polski przyjezdzam dopiero niecale 2 tyg. przed slubem i nie wiem, czy jesli bedzie brzydka pogoda, to czy wyrobie sie w czasie i dokupie jakis szal, tudziez bolerko (chociaz nie widzi mi sie ani jedno, ani drugie). Dlatego mialam nadzieje, ze moze ktos juz cos slyszal o pogodzie na wrzesien.

Offline AniaX

• forumowicz
Jaka ma byc pogoda
12 czerwca 2006, 21:42
Kochana na pewno będzie ślicznie, bo lato dopiero się nam zaczyna a, że wszytko takie opóżnione to potrwa pewnie dłużej niż zwykle ...a nawet jakby aura płatała jakieś figle to podejrzewam, że będzie ci gorąco z wrażenia i nie będziesz potrzebowała żadnego dodatkowego odzienia :)

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
Jaka ma byc pogoda
12 czerwca 2006, 21:49
Wielkie dzieki za slowa pocieszenia  :D , oby tylko nie bylo zadnego opoznienia na slubie  :wink: