e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ciekawy pomysł  (Przeczytany 1293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
ciekawy pomysł
9 czerwca 2006, 13:18
Na ostatnio prowadzonym przeze mnie weselu podpatrzyłem ciekawy pomysł.
Otóż Młodzi rozłozyli na stołach, tu i ówdzie, jednorazowe aparaty fotograficzne.
W trakcie przedstawiania rodziny Młoda zachęciła gości do robienia zdjęć w trakcie zabawy. Pomysł został przyjęty owacyjnie, zwłaszcza, że goście robili zdjęcia w fajnych odjechanych sytuacjach.. np w tańcu.
Młodzi zapowiedzieli żeby aparaty zostawić na stołach, oni je zbiorą, wywołają zdjęcia i osobom które na nich będą wyślą odbitki.
Pomysł super! NIe wiem tylko ile kosztują takie aparaty, bo to już możę być mniej "różowe".
Ktoś się możę orientuje?
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline Antalis

• Chuck Norris
ciekawy pomysł
9 czerwca 2006, 13:45
Masz racje Zibi choc w sumie zalezy ile byc chcial ich kupic. Ceny takich aparatow wahaja sie od ok 20 zl  do ok 40 zł :) Znalazlam tez Aparat jednorazowy z fleszem 2 szt. za 36 zł :) ale to w sklepie internetowym :)

Offline aniula

• entuzjasta
ciekawy pomysł
9 czerwca 2006, 14:21
Pomysł świetny ( widziałam coś takiego w popularnym serialu amerykańskim), ceny  aparatów tez przystępne a  przecież nie trzeba ich kupować w hurtowyc ilościach ( pare sztuk powinno wystarczyć). Goście też będą mięli dodatkową zabawę.

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
ciekawy pomysł
9 czerwca 2006, 14:21
Pomysł tak szczerze powiedziwaszy średnio mi się podoba. :?  U nas będzie fotoreportaż i fotograf będzie z nami przez cały slub i  wesele i będzie robić fotki nie tylko nam, ale i wszystkim gościom, którzy będą na weselu. Fotograf będzie szukać fajnych i ciekawych momentów, żeby zdjęcia były dynamiczne itd.
Dlatego w moim przypadku jednorazowe aparaty są zbędne. Wolałabym dołożyć więcej pieniążków i zatrudnić profesjonaliste. To jest moje zdanie.

Offline okruszek

• maniak
ciekawy pomysł
9 czerwca 2006, 16:54
Cytat: "Marta"
Wolałabym dołożyć więcej pieniążków i zatrudnić profesjonaliste. To jest moje zdanie.

Moje też :)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ciekawy pomysł
9 czerwca 2006, 17:36
Marta napisał/a:
Wolałabym dołożyć więcej pieniążków i zatrudnić profesjonaliste. To jest moje zdanie.

Moje też

moje też ;)

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
ciekawy pomysł
23 czerwca 2006, 18:30
spotkałam się z czyms takim pracując w stanach przy obsłudze wesel
ja też jestem za profesjkonalnym fotografem niż wywalaniem kasy na aparaty
bo potem jeszcze goście się poobrażają bo na 6 gości np przypada 1 aparat i kto go weźmie??????????

Offline groszek

• maniak
ciekawy pomysł
23 czerwca 2006, 22:16
Cytat: "agulkaaa"
goście się poobrażają bo na 6 gości np przypada 1 aparat i kto go weźmie???

ty byś się obraziła? nie traktujcie gości, jak dzieci. przecież istnieje cos takiego, jak DZIELENIE SIE. w aparacie jest wiecej niz 1 zdjecie do zrobienia  :mrgreen:

Offline aniata

• użytkownik
ciekawy pomysł
24 czerwca 2006, 12:02
J na jakims filmie widziałam jak w trakcie wesela robili zdjecia Polaroidem.
Wszystko ladowała od razu albo do ludzi ( te "dziwne") zdjęcia lub na spec jlaną tablicę.
Pomysł ciekawy jesli jest sporo młodych ludzi na luzie.

Offline Gosia-oosta Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
ciekawy pomysł
25 czerwca 2006, 15:49
Cytat: "agulkaaa"
na 6 gości np przypada 1 aparat i kto go weźmie??????????

nikt..zostawiaja na stołach i bierze para młoda..

ale osobiście też nie jestem za tym pomysłem..
Cytat: "Marta"

popieram, bo po pierwsze nie każdy zna się na robieniu zdjęć, a po drugie po kielonku mogą wyjść np. rozmazane albo nie będą na nich uwiecznione całe sylwetki gości, bo komuś np. głowa wyjdzie z kadru :) nie ma czegoś gorszego, jak okropnie zrobione zdjęcia..dla mnie marna pamiątka, nawet gdyby goście mieli podczas tej zabawy frajdę..

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
ciekawy pomysł
26 czerwca 2006, 08:54
Ale zibi,  to były jedyne zdjęcia robione na tym weselu?
Nie było pana "profesjonalisty"?
Bo to jednak ryzyko że połowa zdjęc będzie kiepska, szczególnie w późniejszych godzinach wesela  :mrgreen:  . Ale jako dodatkowa zabaw to bardzo mi sie podoba :)